Skocz do zawartości

Zdjęcie

strach przed jo-jo...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
122 odpowiedzi w tym temacie

#21
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów

poczytalam wczoraj o tej morwie bialej

też czytałam trochę i chyba nie ma regóły.A większość z nas niestety kocha słodkie ja swego czasu łykałam chrom i raz pmagał a raz nie.Renata może warto wyznaczyć sobie jeden dzień w tygodniu gdzie w nagrodę za cały tydzień będzie ciasteczko do kawy,ale pod warunkiem ,że na jednym się skończy.
Dołączona grafika



...



...



#22
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów

poczytalam wczoraj o tej morwie bialej

też czytałam trochę i chyba nie ma regóły.A większość z nas niestety kocha słodkie ja swego czasu łykałam chrom i raz pmagał a raz nie.Renata może warto wyznaczyć sobie jeden dzień w tygodniu gdzie w nagrodę za cały tydzień będzie ciasteczko do kawy,ale pod warunkiem ,że na jednym się skończy.


oj tak kochamy rózne zabronione rzeczy ;-) ale razem pokonamy zbedne kilogramy....
a co do pracy...hm ja zajadałam stresy i efekt przerażający sie zrobił :-(

#23
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Renata przyszlam cie przede wszystkim przywitac ,bo jeszcze mnie u ciebie nie bylo :grin:
ze slodyczami kazda z nas walczy,raz lepiej raz gorzej,ale nie daj sie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
trzymam kciuki za diettke :wave:

#24
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
i jak zmagania/???

#25
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Renata przyszlam cie przede wszystkim przywitac ,bo jeszcze mnie u ciebie nie bylo

i ja Renatko chyba u Ciebie pierwszy raz, więc kłaniam się nisko i witam cieplutko.
Trzymam kciuki za dietkę.
Dołączona grafika

#26
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj Renata poniedziałkowo jak ci dietka idzie?
Dołączona grafika

#27
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
renata2705, co Cię na tak długo wcięło?
Jak dietka,co u Ciebie pisz bom ciekawa :mrgreen: :lovers:

#28
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
renata2705, nie znikaj :-) sam jestem ciekaw jak Ci idzie, liczę że ok. :-) :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#29
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
witam kochani :-) przepraszam,ze mnie nie było tyle czasu ale miałam chwilę słabości..weszłam któregoś pięknego razu na wage i nie wiem czemu ale 2 kg mi przyszło jestem załamana. :cry: :yikes: :yikes: :yikes: chyba sie zaniedbałam chyba że zaczyna mi sama wracać waga po tych świństwach,ale przeciez długo ich juz nie biorę..!!!!!! :blink: :-( :-( :-/ ale dobre to,że zaczęłam ćwiczyc tylko właśnie wtedy doszłam do wniosku,że mi wskoczyło te +2... :roll:

#30
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
renata2705, nie ma co płakać ,bo nic nie da-masz siłę to zadzieraj kiecę i do roboty ,najważniejsze chęci ,to 70%sukcesu :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#31
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Renata wiem ,że to zniechęca ale musisz być silna i sie nie dać
Dołączona grafika

#32
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
jejku jaka ja jestem głupia warjacji dostaje bo mi skoczyła waga,powinnam się cieszyć,że jak na razie ze zdrowiem wszystko ok po eksperymentowaniu tych świństw.. :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: .od przedwczoraj się zawzięłam na maksa muszę zgubić to co zamierzam(bedzie 64kg) :thumbsup: dzoękuję za wsparcie i dlatego wierzę ,że mi się uda kiedyś mi się udało.. ;-)

#33
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

muszę zgubić to co zamierzam(bedzie 64kg) :thumbsup:

B ędzie na pewno Ta waga wymarzona i :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#34
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

jejku jaka ja jestem głupia warjacji dostaje bo mi skoczyła waga,

:smiech3: :smiech3: :smiech3: spokojnie, tu każdy miewa lepsze i gorsze dni. Na początek powinnaś się zdecydować na konkretny sposób zgubienia wagi, każdy ma swoje preferencje. Jestem zwolennikiem uciekania od prochów, raczej zmienić trzeba styl odżywiania, produkty, nawet niekiedy nie ilościowo , ale rodzaj żarełka... :mrgreen: Ale będzie dobrze, niezależnie od Twojej drogi, dasz radę :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#35
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Ja zgadzam się z Jazoo daj spokój z prochami one zaesze mają skutki uboczne-odchudzanie zaczyna się w głowie...jak sobie nie poukładasz, nie przetłumaczysz sama sobie, ze powinnas/a nie ze musisz/ i nie zrozumiesz dlaczego powinnas nic z tego....wiem bo sama to przerabiałam i przerabiam
ale u Ciebie będzie 64!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#36
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Renata witam piątkowo :wave:
Wydaje mi się ,że Renata sama już doszła do tego ,że prochom mówimy NIE :thumbsup:
Dołączona grafika

#37
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
trzymam żeby sie udało :thumbsup:

#38
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
renata2705, :thumbsup: Na pewno się uda :thumbsup: a prochom wiadomo mówimy nie!!! Ja na szczęscie nigdy zadnych prochów nie brałam normalnie jakoś czułam że to be ;-)

#39
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
fajnie dziekuje za wsparcie ..dziś sobota andrzejkowa wiec trzeba oderwać się od codzienności i wyjść z mężem i znajomymi..mam dziś dobry humor więc będzie fajnie..

#40
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
renata2705, o to udanej imprezki życze
ja niestety w domu ale coś tam może dla rozluźnienia sie przytrafi :piwo: :grin:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych