Skocz do zawartości

Zdjęcie

strach przed jo-jo...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
122 odpowiedzi w tym temacie

#41
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
renata2705, i jak poandrzejkowo? fajnie było? pozdrówka i miłej niedzielki :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#42
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
renata2705, pozdrawiam serdecznie i zapytam jak tam imprezka andrzejkowa? :grin:
Dołączona grafika

#43
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
witajcie,impreza była szałowa wybawiłam się za ostatnie pół roku teraz do sylwestra spokój..moja przyjaciółka złamała obcas ale to nie przeszkodziło w zabawie meżowie za dużo wypili ale humory im dopisywały do piątej z minutami zanim się rozstaliśmy :thumbsup:

#44
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

meżowie za dużo wypili ale humory im dopisywały do


no i super o to chodzi żeby sie dobrze bawić :grin:
miłego dnia

#45
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
renata2705, tak trzymaj, zyć trzeba pełnią życia ale i pod kontrolą :smiech3: , wierze ze udaCi się doprowadzić do końca swoje zamierzenia... trzymam kciuki za Ciebie :-) :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#46
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
witajcie humor dopisywał,aż do dzisiaj mój synek w nocy dostał 39 gorączki,która w ogóle nie chciała spaść dopiero mama o 8 rano przyniosła czopki i po nich wkońcu przeszło ..Ale o 7 30 tak spanikowałam bo Adrianek zwymiotował i momentalnie temperatura skoczyła do 40 i dostał biegunkę..Wezwałam lekarza do domu ,a on teraz zasnął obudzi się i znów będzie miał temperaturę..

#47
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
renata2705, ojej ale się u Ciebie dużo zdrówka dla synusia :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Wyściskaj go ode mnie i pisz co tam z malutkim :lovers:

#48
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Renatko nie martw się to minie. Dobrze że wezwałas lekarza w koncu to wysoka temperatura i napewno mu się teraz poprawi. Pozdrawiam :bawi: :bawi:
Dołączona grafika

#49
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
renata2705, jak z Adriankiem??

#50
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
witajcie,no już lepiej tylko jest taki bledziutki najważniejsze że gorączka minęła i ta diabelna biegunka przechodzi...Dostał antybiotyk bo ma infekcję gardła..i powoli apetyt mu wraca..Siedziałam w czwartek i tak sobie myślałam,że jak od stycznia wrócę do pracy i będę musiała się z nim rozstawać to aż jestem chora..z moją córką byłam długo w domu bo chorowała nie wyobrażałam sobie,że mnie nie ma przy niej jak płacze bo ją coś boli...jeżeli misio zachoruje to ja nie przepracuje nawet godziny będę się denerwować..czy ja nie jestem nadopiekuńcza ?? :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi:

#51
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Cale szczescie ze juz lepiej,zycze malemu powrotu do zdrowia :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :lovers:

#52
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Renatka dopiero doczytałam ,że u Ciebie też chorobowo zdrówka dla Adrianka :lovers:
Dołączona grafika

#53
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Reniu ja jestem mamą 2-letniego Jasia-do pracy wróciłam jak jasio miał 9,5 miesiąca :-( a do tego podjęłam studia podyplomowe-tak więc 7 dni w tyg. mnie nie było-do tej pory mam żal do losu że musiałam isć do pracy...ale taj wyglada polska żeczywistośc-normalne rodziny nawet wychowawczego nie dostają-trzymaj sie kochana i zdrówka dla Adysia-wiem co czujesz, bo Jasio jak skończył rok to zaczął mi chorowac i np w nocy temp 39,5 płacz a ja na 7.30 do pracy i nie ma wybacz, a w sercu ból niewyobrazalny że nie ma mnie przy dziecku które tak mnie potrzebuje

#54
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów

..czy ja nie jestem nadopiekuńcza ??

Renatko nawet tak nie mysl bo to jest poprostu miłosc matki do dziecka. Kazda matka martwi sie o swoje dziecko bo bardzo je kocha ale niestety takie mamy czasy ze praca jest wazna a najgorsze jest to ze mamy czesto przegapiaja pierwsze lata dziecka, pierwsze słowa, kroki itd i to sa czasy których nikt im nie wróci. :lovers:
Dołączona grafika

#55
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
dziękuję dziewczynki za ciepłe słówka pocieszenia,tak naprawdę to na codzień nie mam komu się wygadać bo mój maż wraca o 17 ,a jak ma coś dodatkowego to później,no nie zapominając tutaj o mojej mamie,która mi bardzo pomaga i z nią mogę sobie też tak niby pogadać ale wiadomo,że też nie o wszystkim.. jestem coś zmęczona po tym weekendzie,marzę tak o jednej przespanej nocy bez wstawania ... :roll: ,bo mały czasem potrafi nawet 2 razy jeszcze w nocy jeść...Teściowa twierdzi,że u niej to on tylko raz się budzi zje i śpi dalej nie wiem trochę to dziwne..

#56
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
renata2705, pozdrawiam serdecznie, może się mylę , ale często bywa że dzieciuszek , karmiony przez mamę reaguje na jej stresy. Może i u Ciebie tak jest, to nie jest Twoja wina , tylko więź między wami jest taka silna. Na pewno też nie jesteś nadopiekuńcza, nie. To naturalne ze matki po równo z dziećmi reaguja na choroby, i inne zdarzenia. Jednak zawsze powinnaś móc komuś o tym co Cię męczy opowiadać , bo tak wyrzucisz frustrację z siebie i na dobre wyjdzie i Tobie i małemu. Masz tu wiele przyjaciółek, pomoga Ci. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#57
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
...byłam dzisiaj na kontroli z Adrianem i jest super,mamy dokończyć lekarstwa..Tylko martwię się bo mały wyzdrowiał to teraz nasza trójka sie poprzeziębiała :roll: Agata ma katar,ja też, a mój ma taką chrypkę,że dziś jak do mnie zadzwonił to ledwie mówił :cry: ..wieczorkiem zrobił jakąś miksturę czosnek,mleko miód itp,ale jak mi dał żebym się napiła to mało nie zw... :yikes: ..No i obawiam się aby od nas nie załapał,eh to te paskudne pogody :uklony: idę wypic apap C ,na noc dobrze zrobi

Załączone pliki



#58
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Renata mam nadzieje ze jednak sie nie rozlozycie :blink: ,duzo zdrowka wam zycze :lovers: :lovers: :lovers: kurujcie sie :love:

#59
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
teraz sezon na te wszystkoe choróbska :crazy:
mam nadzieje że mały od was nie złapie czego :lovers:

#60
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
chyba muszę się zważyć bo zmierzyłam się i 1cm zszedł mi w obwodzie :jupi: ,ale troche się boję wejść na wagę bo chciałabym schudnąć cos do sylwestra ponieważ planuję kupić sobie jakąś kreację .A nie chce w trakcie kupowania wpaść w dół psychiczny,że nie mam co dla siebie wybrać bo we wszystkim wyglądam jak ,,beczka śmiechu,,.. :fun: wziełam sie dzisiaj trochę za porządki,kiedy Adrian sobie spał bo przy nim to za bardzo nie można nic zrobić ponieważ trza mieć oczy dookoła głowy..wszędzie wejdzie,wszystko dotyka ,ściąga oj normalnie szałput mały Mój kochany :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych