Skocz do zawartości

Zdjęcie

30-stka to już w tym roku!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1
bazylinka

bazylinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
tak w tym roku stuknie mi 30-stka ? i pytanie co dalej?napewno jet to czas aby przemyśleć sobie pewne sprawy i uświadomić czego się pragnie.Ja pragne zgubić jeszcze ok 5 kg i wymodelować swoje ciało.zapiasłąm się na aerobic 3 razy w tygodniu po godzinie i szukam sposobu na dalszy styl życia ZDROWY przedewszystkim,stosowałąm już różne diety z różnymi skutkami a teraz chce coś znaleść na stałe tak aby te kilogramy nigdy nai wracałay!!!
chętne 30... i inne zapraszam do założenie ,,fanklubu,,



...



...



#2
Guest_Wisnia_*

Guest_Wisnia_*
  • Guests
Witam sie tez jakos ta 30!!!!! ja chetnie bym z kims biegala !!! mieszkam w Soeradzu, moze ktos sie zglosi!!

#3
bazylinka

bazylinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
chętnie bym się przyłączyła do biegania ale mieszam bardzo daleko od ciebie więc nici z wspólnych biegów

#4
kasia37

kasia37

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Proszę niech mi ktoś pomoże!!! mam 37 lat 170cm wzrostu i waze 72kg. Całe życie byłam szczupła ale po ciąży nie mogę pozbyć się zbędnych kilogramów. Co mam robić? Może ktoś zna jakąć dobrą dietę? Bede wdzieczna za kazdą pomoc.

#5
dziob

dziob

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów

Proszę niech mi ktoś pomoże!!! mam 37 lat 170cm wzrostu i waze 72kg. Całe życie byłam szczupła ale po ciąży nie mogę pozbyć się zbędnych kilogramów. Co mam robić? Może ktoś zna jakąć dobrą dietę? Bede wdzieczna za kazdą pomoc.


hejka,
super trafilas,bo wlasnie jestem w trakcie odchudzania :) trafilam do centrum dietetyki naturhouse, bo juz tam odchudza sie moja kolezanka i to ona mi polecila tam wizyte, wiec pomyslalam czemu nie sprobowac :D poszlam do pani dietetyczki,zwazyla mnie i zmiezyla tkanke tluszczpowa i wode, no i przepisalal diete z suplementem, ktory mi pomaga!!!!i baaaaardzo sie ciesze, bo chudne!!!!! :arrow: sama sprobuj :lol:

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
z dietetykiem to bardzo dobry pomysł-chociaż ja schudnęłam w ten sposób,że po prostu z mojego jedzenia zaczęlam jeść wszystkiego po pół i ćwiczyć zaczęłam i tak jakoś poszło

#7
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Anja ma rację z dietetykiem. Dieta +ruch i jakoś pójdą te kg a masz ich nie wiele.
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania ale to co napisałam tyczyło sie kasi 37 ;-)

#9
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
DZISAJ 30 mam i ja:) urodziny urodziny a od wtorku kopenhaska....
Dołączona grafika

#10
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
kamkam wszytskiego naj i szbkiej utraty kilogramków :!: :grin:
Dołączona grafika

#11
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
Szczypciu dziękuję baaaardzo:)))) :love: kissssssssssss :lovers:
Dołączona grafika

#12
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
A ja mam 32 ale dopiero 22 grudnia i to mnie jakoś pociesza. Zauważyłam, że do 30 więcej uchodziło mi płazem i zdecydowanie szybciej chudłam. Kiedyś po weekendzie płaski brzuszek a po tygodniu diety wszyscy - rany!!! Ale schudłaś. Fakt, że teraz mam 20 kg a nie 5 do zrzucenia :cry: Kocham słodycze i w ogóle wszystko oprócz marchewki i selera :whistle: w ogóle po surowej marchewce lub jabłku puchnie mi gardło i mam objawy silnej alergii!!! Pytam, czemu nie po czekoladzie czy serze żółtym? Mogłabym zamieszkać w nim jak mysz, tyle, że szybko zjadłabym moje mieszkanko. Hm... poza tym mam depresje i problemy z 13 synkiem no ale czuję, że mi tu pomożecie a potem może i ja Wam :grin: Aha! Kupował ktoś może wagę na allegro? Nie mam a potrzebuję a w marketach drogo.
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#13
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
guffffi na allegro to nie ale ja kupiłam po 45 zł w rosmanie śliczną szklaną, teraz nie ma ale mozna trafic:)
Dołączona grafika

#14
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
gufinka.. dasz rade... sie nie obejrysz a kilogramków nie bedzie :grin: :tongue:
Dołączona grafika

#15
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
a tak poza tym to ja juz od roku obserwuje wszystkie dziwne zmiany których nie widziałam wcześniej...jeja jak człowiek uwagi nie zwraca na takie rzeczy do 28 lat a potem jak się zaczyna dziać to szok, zmarchy trudniejsza utrata wagi i milion innych rzeczy masakra..ale podobno życie zacina się po 30 a zaczyna się po 40 na nowo hahaha :grin: pozdro
Dołączona grafika

#16
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
dlatego ja sie wziełam teraz do 30 bede utrzymywac wage o! :mrgreen:
Dołączona grafika

#17
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
Szczypcia madre to bardzo bo im starsza tym gorzej..przysiegam:) wiem to z autopsji a nie z kina;)))ale ty to masz 23 dopiero...jeja ale pieknie:))))))
Dołączona grafika

#18
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ja mam przed sobą gigant zmiany i przynajmniej wiem od czego zacząć ale nie jest łatwo. Mam strasznie skrajne geny :evil: / :love: i nie wiem co chciałabym robić w życiu a to chyba najgorsze. Próbowałam różnych rzeczy i sprawdzałam się tylko tam gdzie mi pasowało. Nawet jak praca była łatwa. lekka i przyjemna ale np nudna to wpadałam w depresje i szukałam nowej. Jestem pracocholikiem któremu teraz nic się nie chce. Znowu szukać od nowa buu. Ale może lżejszej będzie mi łatwiej ;-)
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#19
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
a tę wagę to będę ścigać, nawet chyba kojarzę coś takiego było ładnego ale hm... za późno dojrzałam :blush:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#20
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
gufinka.. życze Tobie zebys w koncu znalazła swoją scieżkę ;-)

mysle ze w pewnym momencie kazdy znajdzie swoje miejsce.. aaaa i zeby walka z kilogramkami była łatwa szybka i przyjemna :grin:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych