Skocz do zawartości

Zdjęcie

30-stka to już w tym roku!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
:lovers: Dzięki wielkie! Człowiek sam niewiele może a jak czuje wsparcie to otwierają się te pozostałe procenty niewykorzystanej inteligencji mózgu i pod wpływem życzliwości łatwiej mu nie tylko w odchudzaniu :love:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!



...



...



#22
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
gufinka, ja przyłaczam sie do tego ci napisała Szcypcia i tez Ci tego życzę. Takie rzeczy się dzieją, że człowiek traci cheć do parcia do przodu bo cieżko mu się odnaleźć w tym pogmatwanym pędzącym świecie i w samym sobie. Trzymam kciuki za zmiany jakie wprowadzisz, trzymam kciuki, żeby wszystko się poukładało po twojej myśl!!!
Dołączona grafika

#23
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, i co tam u Ciebie?

#24
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Dzięki kamkam :lovers: dzięki forum czuję się jak nakręcona bo wiem, że jak się nie uda to nic tu po mnie he he nie ma jak motywacja. :tongue:

Anja, ja piszę o sobie głównie na moim blogu tak jak mi dziewczyny kazały :grin: Mam już wagę, cudną! Całkiem sympatycznie jest do mnie nastawiona jak się dzisiaj okazało ;-) A tak z innej beczki, Anja ile Ty masz wzrostu? Bo widzę, że Twoja docelowa waga to tyle ile ważyłam po urodzeniu dziecka :cry: no i ciekawa jestem czy może kiedyś do 55 by się udało :oops: :oops: :oops: :wave:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#25
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, jua mam 164 wzrostu i już właśnie znalazłam Twój bloogasek :mrgreen:

#26
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
Anjaaaa kobito przy tym wzroście to jak juz te 49 bedziesz wazyła to za miotła się bedziesz mogła chować....chudzielec widelec ;-)
Dołączona grafika

#27
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamkam, no ja Ci dam hahahahahaa ale teraz jestem na lekach i obawiam się,że przytyję niestety...więc to moje 49 to już chyba tylko taki mit :lol: :lol: :lol:

#28
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Hm... ja mam 1,75 cm i po urodzeniu dziecka ważyłam 49 kg, z czego połowa to był biust. No i miałam 20 lat :cry: Ale wyglądałam super i nie byłam za chuda. Ja nawet teraz mam rączki i policzki jakby mnie z obozu koncentracyjnego wypuścili! Za to dupsko już mi chyba do mojego gigant komandora nie wlezie :blush: :blush:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, spokojnie dasz radę z tym odchudzaniem :lovers:

#30
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Też coś tak czuję tym razem 8-) A powiedz mi kiedy można dodawać i oglądać zdjęcia :?:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#31
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
Anja, no to dobrze że to mit bo ja wcale za te twoje 49 kg kciuków nie trzymam( no chyba, że naprawe bedziesz się z powodu wagi 49 czuła doskonale i spełniona to wtedy bede trzymać bez dwóch zdań:))) bo jak się takim kijkiem zrobisz to w końcu w ogóle znikniesz i z kim ja tu bede konwersando prowadziła...z duchem kijka,ktory kiedyć był Anją hihihi:))) :fun: Ja tez mam 164 cm i dlatego mam mniej wiecej porównianie i jak sobie pomyśle, że miałabym wazyć 49 to chyba z Kam Kam na szkieletora musiałabym sobie nick zmienić...52 kilogramy to absolutnie piękna waga nawet 55 to cudo. Wiec błagam nie chudnij już wiecej tylko trzymaj to 52...a nawet jak będziesz miała 55 to i tak bedzie bosko ;-) bo....

Szkieleciki to na wybieg do Gucciego ... a prawdziwe pięknosci nie składają się z samych kości ;-)
Dołączona grafika

#32
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamkam, no wiesz cooooooo ja 3/4 mojego marnego życia ważyłam 49 kg. ale jak fajeczki rzuciłam to mi dupsko urosło i chyba do tej wagi już nie dotrę
Dopisek
Gufinka jak przekroczysz 300 postów to będziesz miała widoczną naszą galerię zdjęć :mrgreen:

#33
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
i baaaardzo dobrze moja sweet szczapko :lovers: ...odchudzanie odchudzaniem ale ładny brzuszek to albo wybudowany jak tarka hihihi albo taki wiesz ...do szczypania ;-) a nie zapadniety jak namiot po burzy na polu namiotowym ;-)
Dołączona grafika

#34
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
limit w galerii to 300 postów potem możesz stworzyć swoją prywatną galerie ,możesz wstawiać w głównej ,i nas sobie pooglądać
a z tym dupalkiem to nie przesadzaj ,na pewno nie jest tak źle :lol: :lol:
a biuściku pozazdrościć :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#35
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
aaaaa fajowo:) czysta ( 300 ;-) )postów i galeria:))) no to jeszcze troszke i sie zobaczymy :clap:
Dołączona grafika

#36
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
O!!! To ja się biorę do pisania! Ale postaram się nie odwalać chałtury tylko coś tworzyć do rzeczy. Już się nie mogę doczekać! To będzie taki kolejny etap no i do tego czasu myślę że moje 4litery trochę się zmniejszą chociaż do rozmiaru szafy 4 drzwiowej... a biuścik poleci pierwszy po nadgarstkach i policzkach :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#37
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No dziewczyny to zapraszamy do pisania z nami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#38
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
taaaaaaaaaaa ja bede pisac i pisac i jak bede maiła chwilunie to też sobie taka miarke zrobię na dole jakas ładna kolorową:))) a jak czysta postów już mi stuknie to sie w galeryji łobjawię :fun:
Dołączona grafika

#39
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamkam, niom nie mogę się doczekać :clap2: :clap2: :clap2:

#40
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
ja tyż ;-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych