Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja droga do celu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
366 odpowiedzi w tym temacie

#341
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, Moniko, jasne że poczekamy. Mówisz że waga stanęła , znam sytuację . To bardzo wkurza, ale musisz wytrwać, potem znów ruszy. I tak masz wyniki świetne jak na moje oko.
Pozdrawiam Moni, i czekam na come back. :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#342
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
monika22, czekamy
mam nadzieję że Twój powrót niebawem nastąpi
pozdrawiam i miłego dnia życzę

#343
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
monika22, widzę Cię :oczy2:
skrobnij co u Ciebie słychać
:myśli1:

#344
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Tak Kasiu jestem i już piszę. :->
Przede wszystkim witam wszystkich po bardzo dłuuugiej przerwie. Zarówno tych nowych bo widzę, że jest ich wielu i tych, którzy są od dawna. :tongue:
U mnie wiele się działo i dlatego nie miałam czasu być z wami.
2 lipca miałam obronę no i obroniłam się na 5 :tanczy: Mam nadzieje, że ta 5 mnie troszkę usprawiedliwi i nie będziecie się na mnie gniewać. :grin:
Teraz myślę nad magistrem lecz nie mogę się zdecydować gdzie iść.
Wagowo u mnie bardzo licho. Za dużo to ja nie schudłam, no ale nie ma się co dziwić ani nie ćwiczyłam ani nie zwracałam uwagi na jedzenie :walek: :fun: Od początku tego tygodnia wkońcu się zebrałam i powracam do starych dobrych nawyków. Wy pewnie wszyscy szkielety już jesteście a ja dalej taka jaka byłam :smiech3: :smiech3:
Dziś sie ważyłam no i jest 100. Mam nadzieje ze szybciutko spadnie jeszcze z kilo i będę mogła się pochwalić wagą dwucyfrową :grin:
lecę poczytać co u was. :lovers:
Dołączona grafika

#345
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No ja jestem szkieletem od zawsze.... a na tym wspaniałym szkielecie jakies tam różne fałdki i tym podobne piekności zagościły :mrgreen:

Gratuluje 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

#346
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
E tam Aguś nie narzekaj z dietkowaniem tobie dobrze szło więc już pewnie piękny chudzielec jesteś :grin:
Dołączona grafika

#347
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam Cię :clap:

2 lipca miałam obronę no i obroniłam się na 5

e no wielkie gratulacje
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Wy pewnie wszyscy szkielety już jesteście a ja dalej taka jaka byłam :smiech3: :smiech3:

no i tu się mylisz
wszystkie własnie wracamy na ściezkę diety :roll:

Od początku tego tygodnia wkońcu się zebrałam i powracam do starych dobrych nawyków.

kciukasy zaciskam
mam nadzieję że teraz będzie Cię więcej

#348
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Monika przede wszystkim witam serdecznie :grin:
Wielkie gratulacje za obronę i 5 :win: :win: :win: :win:
ja też niedawno wróciłam do dietki i w miare mi idzie , więc i ty działaj , pisz jak najwięcej , będe za ciebie trzymała kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#349
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
kochani moi melduję, że jak narazie u mnie dietkowo chociaż waga stoi ale przecież nie spadnie tak szybko, trochę trzeba się pomęczyć :hmmm:

wszystkie własnie wracamy na ściezkę diety

jak widzę pojawiłam się w dobrym momencie. :grin:

mam nadzieję że teraz będzie Cię więcej

ja też mam taką nadzieję. Postaram się codziennie coś skrobnąć. :fun:
Dołączona grafika

#350
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

ja też mam taką nadzieję. Postaram się codziennie coś skrobnąć.


Ej no.... i gdzie to codziennie? :mrgreen:

#351
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
no jestem dzisiaj też. :-> ale wpadłam tylko na momencik i zaraz uciekam. Niedziela mija jakoś ale czy dietkowo to za bardzo nie jestem pewna ale jutro zrobie rachunek sumienia. :grin: ale tak wogóle to jutro pojawię się na forumku ale dopiero wieczorem a nawet bym powiedziała późnym wieczorem. :lovers: :lovers: buziakuje wszystkich i życzę miłego początku tygodnia.
Dołączona grafika

#352
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, Jak fajnie że jesteś, obrona jak widzę super wyszła :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: gratulacje. Teraz już na spokojnie mozesz myśleć o sobie :mrgreen:
Zastanawiam się jeszcze , co teraz z sobą poczniesz? Dalej nauka , czy też praca?
Pisz mi szybko :->
Moniko, nie wiem jak Ty, ale ja zapuściłem się i to nieco za bardzo, dlatego fajnie bedzie móc wspierać się wzajemnie :mrgreen:
Dołączona grafika

#353
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam wieczorkowo :wave:
wczoraj niestety nie udało mi się tu zaglądnąć gdyż padłam ze zmeczenia i odrazu zasnęłam. No ale dziś jestem. W niedziele troszkę za bardzo sobie pozwoliłam ale waga w górę nie poszła :grin: Wczoraj i dziś w miarę dietkowo. Dziś robiłam porządki w szafie i znalazłam moją ulubioną spódnicę, o której szczerze mówiąc przez ostatni czas zapomniałam, gdyż nie mogłam się w nia wbić :grin: :smiech3: no i dziś ją znalazłam, przymierzyłam i co najważniejsze sie w nia wbiłam i nawet nie jest ani ciasnawa ani opięta. Tak fajnie mi się zrobiło, że widać na ubraniach jakiś efekt mojego odchudzania :grin:

Dalej nauka , czy też praca?

Krzysiu nauka i praca. Napewno gdzieś pójdę zrobić magistra. W końcu to tylko dwa lata a trzy literki po skończeniu pojawią się przed imieniem i nazwiskiem :fun:

nie wiem jak Ty, ale ja zapuściłem się i to nieco za bardzo,

no ja troszkę odpuściłam ale waga się przez ten czas nie podniosła więc łatwiej jest mi wrócić na dobrą drogę bez dodatkowego bagażu :tongue:

fajnie bedzie móc wspierać się wzajemnie

zgadzam się gdyż to tutaj jest najważniejsze :lovers:
Krzysiu a tak wogóle to gdzie jest twój suwaczek? :hmmm:
Dołączona grafika

#354
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Hej! Fajnie jest wbić w ulubioną rzecz ze świadomością że kiedyś ciasna była! Oby tak dalej i szybko do celu!
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#355
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Monika gratuluję obrony :win: :win: :win: :win:

A spódnica to pewno najlepsza nagroda za wszystkie wyrzeczenia :thumbsup:
Dołączona grafika

#356
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, odpowiem Ci jak mogę najlepiej, Przede wszystkim, cieszę się że utrzymałaś formę i sprawiasz sobie drobne przyjemności wskakując w dawno odrzucone ciuszki :clap: :clap: :clap: Fakt, studia na dzień dzisiejszy są konieczne , takie są przynajmniej tendencje, choć ja się z nimi nie zgadzam, ale nie ważne co ja myślę , ważne żebyś dokleiła te literki i będzie fajnie :mrgreen: Mój suwaczek hmmmmm ma urlop. Moze właściwie powinienem go zmodyfikować, ale to dopiero jak wezme się za dietę jakąś.
Co do diety (a mam co gubić - startuje jednak z pewnym balastem cofniętej wagi) zastanawiam się nad niskowęglowodanową. Poczytałem opis , co i za pod kontem medycznym, no i praktycznym, bo kolega od końca maja zgubił 6-7 kg i ma się nieźle. Musze jednak dojrzeć. Jak się zdecyduję pojawi się suwak, a póki co wstyd mi okazywać parametry i nic nie robić :mrgreen:
Dołączona grafika

#357
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
witam wszystkich. :wave:
Dziś mam dobry dzień gdyż moja waga znowu ubyła o kilo. Niby nic dziwnego ale... to jest bardzo przełomowy moment w moim odchudzaniu gdyż pożegnałam się z waga trzycyfrową :clap: :clap: :tanczy: :tanczy: :tanczy: i bardzo się z tego powodu cieszę :clap: :clap: :clap: i nie moge w to uwierzyć. Jak ujrzałam to na wadze to niedowierzałam i tak przez parę minut wchodziłam i zchodziałam z niej :smiech3: :smiech3:
Dziś także u mnie dietkowo :tongue:

Krzysiu trzymam kciuki za nadejście twojej motywacji :grin: oby nadeszła ja najszybciej :lovers:

a póki co wstyd mi okazywać parametry

no wiesz co! a masz :po dupsku: :po dupsku: :grin:
Dołączona grafika

#358
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

pożegnałam się z waga trzycyfrową

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: Gratulacje Moniko, teraz to już naprawdę wielki krok do przodu, oby tak dalej. :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#359
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Gratulacje!!!!!!!!!!!!! Wspaniale po prostu :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#360
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Hej Ludziska! :->
Nie piszę bo w sumie nie mam co u mnie nawet dietkowo chociaż waga narazie nie spada :roll: Pagoda narazie ładna 8-) więc nie ma co narzekać :evil: buziakuje wszystkich :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:


18.08.2011
dzisiaj także wpadam na chwilkę sie odmeldować :usmiech5: ale mam dobrą wiadomość :tongue:
Wczoraj narzekałam na brak spadającej wagi a dziś zgłaszam, że waga znowu ubyła o kolejne kilo i wynosi 98 :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :taniec: :taniec: :taniec:
jejku jak pięknie wygląda waga dwucyfrowa :pekl1:
a tak wogóle to ubyło ze mnie 15 kilogramów ładnie co nie? :tanczy:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych