Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja droga do celu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
366 odpowiedzi w tym temacie

#361
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

a tak wogóle to ubyło ze mnie 15 kilogramów ładnie co nie?

ba
nawet bardzo ładnie :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
super
tak trzymaj

:skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:



...



...



#362
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moniko, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę dwucyfrowego wyniku. Myślę że bardzo, bardzo znaczne postępy robisz, tak trzymaj . Moja walka dopiero zaczyna się jak by na nowo ale czas pokaże co i jak. Póki co hurrra optymizm. :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#363
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Krzysiu mnie się udało to i tobie się uda :hmmm: jestem tego pewna :lovers: zobaczysz potrzeba tylko wytrwałości i cierpliwości.
No cóż ładnie ci szło, byłeś już blisko no ale co zrobić stało sie i już. Zaczynasz od nowa. Pamietaj to tylko kilogramy, waga znów spadnie. Ważne żebyś się nie poddawał i zawsze był uśmiechniętym, pogodnym facetem. Nie powinno się patrzyć na człowieka jaki jest na zewnątrz lecz trzeba zaglądać znacznie głębiej do serca. :love: A ty Krzysiu masz wielkie i dobre serduszko. Wogóle dobra z ciebie chłopina :grin: :lovers:

A u mnie znowu waga stoi. Dzisiaj dietkowo chociaż szczerze mówiąc jak tak sobie siedzę to przekąsiłabym coś teraz :hmmm: :hmmm: e nie może jednak nie jakoś wytrzymam... :hmmm: mam taką nadzieję :grin: buziakuje wszystkich :lovers:
Dołączona grafika

#364
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
monika22, ale giganciora jesteś,że tyle już zleciałaś-dawaj mi jakiegoś kopa na zapę,żebym się Tobą zaraziła i też się za siebie wzięła nooooooooooooo :blush:

#365
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No i pięknie! Tez chce chudnąć:P

#366
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
wooow, tyle kilosów... podziwiam!!! buziaki :-)

#367
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Monika, jak tam Twoje walki ... ? dalej dobre wieści z frontu? :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :mrgreen: :love:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych