Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja droga do celu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
366 odpowiedzi w tym temacie

#61
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
heheh mnie motywuje moj stroj kompielowy :D w tamtym roku go sobie kupilam i dobrze w nim wygladalam wiec i teraz musze dobrze wygladac i zgubic ten zimowy balast :)



...



...



#62
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam was wszystkich w mrozny poniedziałeczek :usmiech5:
U mnie dzisiaj zimnoooooooooo
Od dzisiaj zaczynamy dietki poswiateczne :pekl1: z jedzonkiem u mnie dzisiaj dosyc spokojnie ostatni posiłek zjadłam ok 15.30 i do tej pory nie jestem głodna a nawet jesli bym była to juz o tej porze nie bede jadła :niegrzeczny: jesli chodzi o cwiczonka to juz zaliczone dzis :taniec: rowerek, 20 brzuszków, 20 półbrzuszków a tak to doszło jeszcze sprzatanie i odwalanie śniegu.
No to tyle z chwalenia sie a teraz informacja bez powodu do dumy :oops: :oops:
zaliczyłam dzis takze wejscie na wage iiiiiiiiiiiiii.......................... :zdziwiony: :zdziwiony: zaraz musze własnie zmienic sobie suwaczek spowrotem na 113 kg. Wiem wstyd no ale cóz zrobic. mam nadzieje ze zaraz nadrobie to wszystko. Pozdrawiam was i zycze miłego wieczorka :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#63
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
monika22, teraz musisz zacisnac pasa i nie dac sie pokusom :) gratuluje za cwiczonka :) ja tez na wage dzisiaj weszlam i niestety u mnie duuuuzo do przodu ale to mnie bardziej zmotywowalo...

pozdrawiam

#64
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam was moi mili :wave: dzisiaj wpadłam do was popołudniowo bo wieczorkiem raczej nie bede miała czasu. Odwiedziłam was wszystkich (no prawie) i przyszłam skrobnąc coś u siebie. Wczoraj tak jak pisałam nie dałam sie pokusom i nic nie jadłam juz wieczorkiem Dzisiaj tez jedzonko ok. zaraz sobie coś własnie przekasze :jedzonko: :gotuję: i to bedzie koniec. W planach wieczornych oczywiscie cwiczonka :strong: :dumbells: :usmiech5:
rowerek 30 brzuszków, 30 pól brzuszków :hmmm: sprzontanko juz było. pozdrowionka i odezwe sie jutro. :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
Dołączona grafika

#65
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Wydaje mi sie ze po swietach to duzo z nas ma nieaktualne suwaczki :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: trzeba sie do roboty zabrac :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells:
milego wieczorka :lovers:

#66
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
monika22, przyszlam sie przywitac :)
za cwiczonka wielkie brawa i oby tak dalej

#67
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
monika22, widze ze za ćwiczonka sie wziełaś :clap2:
świetnie na pewno szybko zmienisz suwak

#68
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Kochana mamy poczatek stycznia. DO maja wszystkie bedziemy mega laskami:P
Ja sobie postanowilam i mocno wierze w to, ze wiosna tego roku nalezy do mnie. Bede dobrze sie czula w swojej lzejszej skorze.
Buziaki wieczorne:) :lovers:

#69
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :wave: :wave: :wave:

W planach wieczornych oczywiscie cwiczonka

no i plany zamieniły sie w praktyke. Wszystkie wzorowo wykonane :tanczy:
u mmie dzis bardzo sypie od rana chyba zaczeła sie prawdziwa sniezna zima. Dzis tez nie wiem czy wpadne do was z wieczorna wizyta bo nie wiem jak sie wyrobie. Ale jakby mnie nie było to wieczorkiem robimy cwiczonka. ja dzisiaj 40 brzuszków i 40 pólbrzuszków :brzuszki: :brzuszki:
rowerek :dumbells:

widze ze za ćwiczonka sie wziełaś

no jak widac wziełam sie, co prawda nie tyle co ty ale pomału a do przodu. :pekl1:

DO maja wszystkie bedziemy mega laskami

chciałabym tylko ze u mnie cos ta waga moja sie zacieła ja cwicze, mecze sie :dmucha na zimne: a ona nic :placze43: :placze43: :placze43:
Dołączona grafika

#70
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów

Kochana mamy poczatek stycznia. DO maja wszystkie bedziemy mega laskami:P
Ja sobie postanowilam i mocno wierze w to, ze wiosna tego roku nalezy do mnie. Bede dobrze sie czula w swojej lzejszej skorze.
Buziaki wieczorne:) :lovers:


Popieram cala soba. Dla mnie maj jest tez miesiacem ostatecznym, kiedy to chce wygladac zdecydowanie bardziej podobnie do dawnej siebie (czyli jakies 17kg mniej....)

#71
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Monika widzę że się zawzięłas i dietkujesz ćwiczysz bardzo mi się to podoba :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#72
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No Kochana czy 10 , czy 40 czy tez 100 lub wiecej brzuszkow... w tym momencie to niewazne. Najwazniejsze to systematycznie cwiczyc, zeby wyrobic w sobie ten nawyk... a kg z dnia na dzien odpuszcza. Beda spadac, zobaczysz!!!!
Ja w Ciebie mocno wierze. Juz sam fakt, ze znalazlas to forum i w nim uczestniczysz swiadczy o tym, jak wiele chceci masz do tej walki. A checi i motywacja to podstawa:))))
Buziaki. :lovers:

#73
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

co prawda nie tyle co ty ale pomału a do przodu.

ja na poczatku przy wadze ponad 92 nie potrafiłam 10 zrobić bo sie usapałam a z czasem potrafiłam coraz więcej i waga spadała :grin: takze najwazniejsze to codziennie ćwiczyc

#74
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Ja mam obecnie najwiekszy problem ze zrobieniem pompek.Brzuszki ida mi gladka, bo kiedys naprawde nad brzuchem pracowalam ciezko. A Wy, cwiczac, czy pamietacie o rekach, ramionach czy raczej skupiacie sie na dolnych partiach ciala?

#75
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
ja swego czasu zasuwalam na orbitku na takim co i rece tez pracuja ale na poczatku w ogole waga nic nie drgala dopiero potem cos sie tam dzialo,a teraz to nie wiem kiedy mi sie na niego bedzie chcialo wlesc :myśli1:

#76
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Ja tez kiedys cwiczylam na orbitreku. Codziennie 45 rozgrzewki na orbitreku i pozniej kolejne 45min normalnych cwiczen na poszczegolne partie ciala, niewiele pomoglo pod wzgledme chudniecia, ale cialo ogolnie sie wzmocnilo.

#77
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, hmmm widzę że ambitna bestia z Ciebie :smiech3: :smiech3: :smiech3: super... tak trzymaj :mrgreen:

czy raczej skupiacie sie na dolnych partiach ciala?

:smiech3: :smiech3: :smiech3: ja tam się skupiam zawsze na dolnej partii ciała , muszę ja umościć w wygodnym fotelu :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Moni dzięki za częste odwiedziny , spróbuję być regularnym gościem Twoim, bo w sumie dobrze jak czytam takie motywujące wypowiedzi jak Twoje... :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#78
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jak tam dzisiaj?

#79
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam Was kochani. Dziekuje za liczne odpiski :lovers: wpadam na chwileczke bo zaraz bede leciec :biegnie: :biegnie: :biegnie: na wykłady :evilmad:
A tak wogóle to u mnie wszystko wporzadku :hmmm: no prawie........... Cwicze coraz wiecej wczoraj zrobiłam rowerek, 60 brzuszków i 60 pólbrzuszków. Tak to prawda co piszecie ze cwiczac regularnie mozna zrobic coraz wiecej. Ale najgorsze jest to ze waga nic a nic nie spada po tych swietach. Juz nie mam siły do niej :uklony: przynajmniej by spadła kilogram tak na zacghete a tu nic :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad: mówie wam masakra............
hmmmmmmmm.......ale narazie sie nie dam dalej bede uporczywie cwiczyc :dumbells: :strong:. Pozdrawiam i buziakuje mocno :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#80
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Czyli musisz dołączyć do klubu osób, które swoje wagi wysyłają na wieczne wakacje :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Miłego dzionka Ci życzę
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych