Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja droga do celu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
366 odpowiedzi w tym temacie

#81
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
monika22, na pewno sie ruszy nie ma mocnych :grin:

ja już swoją wysłam wczoraj do krainy wiecznego zapomnienia :tongue:



...



...



#82
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam póznym wieczorkiem. Dopiero niedawno wróciłam z uczelni. miałam dzisiaj takie kolokwium ze oczy mi uszami wychodza :smiech3: :smiech3: :smiech3: wczoraj tez wróciłam padnieta i nawet musze sie przyznac ze nie miałam siły nawet troche pocwiczyc :oops: a po drugie waga stoi w miejscu i juz nie mam do niej sil. Strasznie mnie to dołuje. Pogoda ostatnio taka ze az zal z domu wychodzic. pada deszcz i mróz wiec nie musze pisac jak to wyglada. Na chodnikach to gorzej niz nz lodowisku :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Czyli musisz dołączyć do klubu osób, które swoje wagi wysyłają na wieczne wakacje

oj tak chyba musze zrobic :smiech3: :smiech3: :smiech3:
spac mi sie chce juz strasznie ale wypadałoby przynajmniej troche brzuszków zaliczyc. Dobranoc kochani :idzie spać: :idzie spać: :idzie spać: :idzie spać: :idzie spać: :idzie spać: :spanie: :spanie: :spanie: :lovers:
Dołączona grafika

#83
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
monika22, nie załamuj sie tą wagą na pewno ruszy nie ma mocnych jeżeli będzie dietka i ćwiczonka to na pewno :grin:

miłego dnia :lovers:
i zajrzy napisać jak dzień przeleciał pod względem dietetycznym

#84
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, każda waga ma swoje słabe strony, odszukaj je i po kłopocie :smiech3: a tak naprawdę wielokroć zdarza mi się że ta cho piiiiii Piiiii piiiii - a nie chce być posłuszna , ale to chyba normalne. Organizm broni się jak może i przestoje albo wahnięcia to normalna sprawa... cierpliwości ... miłego dzionka Ci życzę :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#85
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
hej!!!!!!!! no jesli chodzi o wage spadła kilogramek :-> dobre i tyle. Dalej cwicze i sie ograniczam ale jak widac wszystko to pomału idzie. Nie mam teraz za wiele czasu bo same egzaminy na uczelni wiec trzeba sie uczyc :roll: a tak wogóle to mam do was pytanko jakbyscie mieli do wyboru wagi: elektroniczna i taka zwykła na tej tarczy to która byscie wybrali i dlaczego???? Pytam dletego ze ja mam na tarczy a ostatnio kupiłam sobie elektroniczna. i na obu sa rózne wyniki a podobno obie sa dokładne to w takim razie na która patrzec :hmmm: :hmmm: Pozdrawiam i zycze udanej reszty dnia :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#86
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
monika22, ja gdybym miała wybor wybrałabym tą elektroniczną
No a za egzaminy :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: żeby dobrze poszło :lovers:

#87
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
nie martw sie jak zacznie spadać waga to kilogram za kilogramem ,moja koleżanka tak miała,..Miłego weekendu :wave:

#88
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
monika22, ja zawsze mialam ten sam problem z wagami, ktora wybra... Ostatecznie skonczylamz elektroniczna, po czym pozniej przy zalatwianiu rejestracji u nowego lekarza po przeprowadzce , zwazono mnie i waga byla identyczna wiec wierze tym wagom. Wiesz... mysle, ze to moze kwestia polozenia wagi, ja obecnie mieszkam w mieszkaniu na poddaszu, w ktorym podloga jest bardzo neirowna i np moja waga pokazuje mi 3kg wiecej :-> niz mialam w poprzednim mieszkaniu....

#89
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
Hejj:) Ja osobiscie mam elektroniczna;p Ale slyszalam ze lepsza jest ta na tarczy. A jesli moge wiedziec, to co studiujesz;>> Trzymam kciuki zebys wszystko zaliczyla:) POzdrawiam :lovers:

#90
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od razu przepraszam ze tak ostatnio bywam rzadko ale nie bardzo mam kiedy. Ja juz sama nie wiem jak to jest z tymi wagami i stwierdziłam ze bede poprostu npatrzec na jedna w tym wypadku elektroniczna bo pokazuje wiecej. Mam juz rowerek stacjonarny i sobie pomykam w miejscu dzisiaj przejechałam 40 minut. :dumbells:

co studiujesz

marketing i zarzadzanie. A co do specjalizacji to jeszcze nie wybierałam waham sie miedzy obsługa administracyjna a zarzadzanie firma.

a za egzaminy żeby dobrze poszło

nie dziekuje :lovers: jak narazie to idzie dobrze: zarzadzanie organizacja- +4; zarzadzanie projektami- +4 wiec nie mam co narzekac :fun: :fun: :fun: Pozdrawiam serdecznie i zycze udanej nocki a jutro milutkiej, cieplutkiej niedzielki :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#91
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
witaj,wpadłam aby życzyć dalszych sukcesów :win:

#92
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, no i pięknie, brawka za wszystko. pojawiaj się wówczas kiedy nie będzie to kolidowało z nauką to przyszłosc jednak. :lovers: Miłego owocnego dnia :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#93
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Monia widze ze i w szkole i w dietce jest ok :clap2: :lovers:

#94
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
:wave: witam niedzielkowo. Dawno u was nie byłam i bardzo tesknie za wami. Ale niestety nie mam za duzo czasu juz od lutego bede miała go wiecej. U mnie wszystko dobrze. Mamy teraz duze mrozy i nie zapowiada sie na wiosne ale ja juz ja czuje. Dzien jest juz troszke dłuzszy słoneczko ładnie swieci :mrgreen: super juz nie moge sie doczekac jak bedzie cieplutko. A co do wagi to spadła kilogramek i staneła jak zawsze :-( e tam na wiosne pójdzie łatwiej. Cwicze oczywiscie codziennie i bardzo polubiłam jazde na rowerku stacjonernym. :dumbells: dla mnie to sama przyjemnosc co prawda jezdze po 40 min bo wiecej nie moge bo mnie tyłek boli :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: ale dobre i tyle w ciagu dnia oprócz tych40 min to tez tak siadam jak mam czas na 10 min lub na 15. Pozdrawiam serdecznie zycze miłej niedzielki. Ciekawa jestem co u was ale jak tylko bede miała czas to wszystkich odwiedze :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#95
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
monika22, mam nadzieję,że od tego lutego będziesz z nami częściej ;-)
Co do wagi to u mnie też dziadówa jedna stanęła jak wryta ale kurcze ja się nie poddam i sobie z nią poradzę :-> Dołączysz do walki??

#96
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moniko, ja też jestem raczej ciepłolubny :mrgreen: mnie również ciesza słońce , pogoda , wtedy i żyć się chce i mniej jak by kłopotów.
Masz wiele obowiązków szkolno - domowych , to zrozumiałe i uzasadnione. Zawsze jednak zajrzyj tu do nas , choćby wtedy kiedy potrzebujesz wsparcia. :lovers: :lovers: :lovers: my tu jestesmy i czekamy :tula: :tula:
Dołączona grafika

#97
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
Hejj:) Jak tam zaliczenia;> Waga ruszyla z kopyta;>Pozdrawiam:)

#98
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Monika jak będziesz miała więcej czasu to z nami posiedzisz :mrgreen:
A mnie to słoneczko niestety nie pociesza bo ono oznacza tylko straszny ziąb :-(
Dołączona grafika

#99
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moniko, pozdrawiam , ale już skrótowo, kurcze nie wyrabiam z czasem, ale zawsze będzie mnie cieszyc Twoja wizyta i moja u Ciebie. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#100
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Monika mam nadzieje ze od poniedzialku-to juz luty bedzie-bedziesz miala wiecej czasu na forum :grin:
milego weekendu :wave:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych