Skocz do zawartości

Zdjęcie

powrót alllgi =]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
witam! :]

albo raczej: witam ponownie :)

nie było mnie tu przez pół roku. może niektóre z Was mnie pamiętają, może już dawno poszłam w niepamięć, nie wiem, ale żyję i powracam na forum żeby odnaleźć motywację do dalszej walki :>
miło widzieć że podczas mojej nieobecności suwaczki się Wam kobietki poprzesuwały w stronę lekkości i smukłości :mrgreen:

kiedy ponad rok temu po praz pierwszy pojawiłam sie na forum ważyłam prawie 107 kg.

teraz ważę 89 kg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

w ciągu roku odkąd zaczęłam się odchudzać zgubiłam 18 kg, wynik niczego sobie, prawda? :> w sumie, to przez pół roku chudłam, a potem przez pół roku utrzymywałam wagę około 92 kg, mimo że żarłam co mi sie chciało, potrafiłam nawet zjeść cała czekoladę w jeden wieczór, a nawet dwie się zdarzały :roll:
dziwne doprawdy, że waga stała w miejscu i nic się nie działo... :tongue:

no ale już tak od miesiąca mniej więcej zaczęłam drugi etap odchudzania, co poskutkowało tym, że z 92 zeszłam to 89 kilosków i zamierzam kontynuować.
w pierwszym etapie odchudzania pomogło mi pisanie tutaj na forum i Wasze wsparcie, więc postanowiłam teraz tu wrócić, jako że ostatnio odczuwam wiele pokus i lekki brak motywacji... ... :roll:

ZADANIE: schudnąć jeszcze 9 kg.

a co potem, to się zobaczy... =] małymi kroczkami do przodu :)



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
alllga, witaj ponownie :wave: :wave: :wave:

fajnie ze wracasz na forum na pewno uda sie zrzucić te 9 kg :grin:
Ja przyznam sie że nei specjalnei Cie pamiętam ale zawsze mozna to teraz zmiwenic

zycze Ci wytrwałości i powodzenia :mrgreen:

#3
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
To i ja powitam Cię , jako "weteranka" forum nic nie muszę dodawać , Dobrze że wróciłaś Zawsze można tu szukać motywacji i wsparcia. Pozdrawiam. :mrgreen:
Dołączona grafika

#4
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Alllga witaj z powrotem :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: ciesze sie ze znowu jestes :jupi: :jupi: :jupi:

#5
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jak możemy nie pamiętać? witaj z powrotem i gratki wielkie -bardzo ładnie sobie radzisz i rozsądnie-super :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :win: :win: :win: :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#6
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
alllga, masz wiedzę i doświadczenie, zaczynałaś w trudnej sytuacji, ale dałaś sobie radę :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: nie widzę wobec tego problemu dla Ciebie , to będzie "normalka" zgubić tyle ile chcesz , bo już udowodniłaś ze potrafisz :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#7
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
alllga, cześć-witaj ponownie na forumku :wave: :wave: :wave: :wave:
Fajnie,że do nas wróciłaś-trzymam kciuki za dalszą dietkę :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#8
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
zrzuciłam już dwie trzecie balastu, fakt, została jedna trzecia, nieszczęsne 9 kg.

tyle że to będzie ciężkie 9 kg. [shadow=blue]odkąd pamiętam ważyłam zawsze koło 85 kg[/shadow]. a przynajmniej odkąd przestałam się bać wchodzić na wagę gdzieś na początku liceum, niemal 10 lat temu, i czasami sprawdzałam ile ważę, po to tylko żeby sie załamać i dać sobie spokój z ważeniem na kolejne kilka miesięcy.

tak więc te 85 kg to będzie taka magiczna granica, jak dotrę co tych 85 to zacznę pozbywać się bardzo dawno nabytego tłuszczyku, który był ze mną praktycznie od zawsze. obawiam się że ruszyć takie zasiedziałe komórki tłuszczowe nie będzie łatwo. i tu jest moje pytanko: to słuszne obawy, czy wkręcam sobie bajer? :P

#9
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
powiem Ci ze ja osobiście jestem wąłśnie na takim etapie o jakim piszesz :grin: przed ciażą ważyłam jakieś 74 , 73 kg i właśnei teraz udało mi sie z powrotem do tego wrócć mam 175 cm wzrostu i chciał bym ważyć 70kg teraz owiele trudniej jest mi zrzucić kg niż n apoczątku diety , ale wierze że mi sie uda

#10
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
dietka się jakoś toczy, na razie utknęłam przy tych 89 kilogramach, ale i nie dziwota, bo małe grzeszki się pojawiły .. :) najważniejsze, że spadłam poniżej 90, i tu pozostanę póki co.
wspaniale byłoby świętować nowy rok i równocześnie ważyć 87 kg, bo to by oznaczało że odkąd zaczęłam się odchudzać, spadłam 20 kg. tak jest.


tak więc - mały cel na najbliższy czas:
miło będzie: schudnąć do 87 kg do końca roku i świętować 20 zrzuconych kilosków
pod żadnym pozorem: nie przekroczyć znów 90 kg, mimo świąt... :)

jasne zasady. co ważne - RACJONALNE zasady. idą święta, nie zamierzam oszczędzać się na barszczu z uszkami w żadnym wypadku :] ale i przeholować nie można.
codziennie wieczorem będę robiła rachunek sumienia. w poranki w poniedziałki i środy ważenie.

START: t = - 20 dni.

#11
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
alllga witam ponownie na forum i mam nadzieję, że tym razem nas nie zostawisz na tak doługo
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
alllga, :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: jenysci wiadomo że pamietamy :tanczy: :tanczy: :tanczy:

#13
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
alllga, pozdrawiam , masz ambitne plany, dziwnie jestem spokojny o ich realizację . Życze Ci miłego dnia :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#14
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
witam w ten mroźny poniedziałek :)

tak jak obiecałam, melduję się po poniedziałkowym ważeniu :> powiem szczerze, że obawiałam się czy nie wróciłam na powrót powyżej 90 kg, bo w tym tygodniu diety jakoś specjalnie restrykcyjnie nie trzymałam, a wyszło też tak, że i nie poćwiczyłam ani razu, więc stawałam ze strachem na wagę. tym razem mi się jednak upiekło.

89.1

to i tak 0,2kg mniej niż tydzień temu, gdy waga wskazała dokładnie 89.3 :P

no ale nie ma co sie podniecać takimi detalami jak 0,2 kg. grunt, że 89 się utrzymało mimo mojej lekkiej pobłażliwości. jako że nowy tydzień przylazł, to spróbujemy coś zrzucić do następnego poniedziałku. w tym tygodniu muszę poćwiczyć, albo przynajmniej pomaszerować kazdego dnia minimum pół godzinki.


PS: JAZOO weź sie uspokój, bo w tym moim jakże jeszcze krótkim wątku napisałeś już trzy wiadomości, każda jedna prawie taka sama jak poprzednia. weź sie chłopie trochę ogarnij, bo zaczynasz się ocierać o spam ... :P nabijasz sobie liczbę postów na siłe czy jak? :>

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

PS: JAZOO weź sie uspokój, bo w tym moim jakże jeszcze krótkim wątku napisałeś już trzy wiadomości, każda jedna prawie taka sama jak poprzednia. weź sie chłopie trochę ogarnij, bo zaczynasz się ocierać o spam ... :P nabijasz sobie liczbę postów na siłe czy jak? :>

nie wiem,czy ten komantarz był tu potrzebny....alllga jak nie masz ochoty,żeby Jazoo doCiebie pisał to możesz to przecxież delikatnie przez pw przekazać :arrow: tak mnie się wydaje :roll:

#16
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
a bo ja wiem, tak się tylko troszkę nabijam, że jazoo chyba już sam nie pamięta co gdzie pisze, skoro tak nagminnie sie powtarza. pierwszy komentarz - ok, drugi prawie taki sam - ok, bywa, ale trzeci mnie już na łopatki rozwalił. może po prostu trudno
oj tam nieważne zresztą, mam tylko nadzieje że jazoo nie weźmie mi tego za złe i nie obrazi się czy coś tam :P
dziś waga wskazała 88.8. wczoraj przemaszerowałam kilka kilometrów, dziś też zamierzam. dietkowo poprawnie, poza tym że zamiast ciemnego chlebka zjadłam wczoraj na śniadanie tosta, jako że mnie ochota wielka naszła ... ^^

#17
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
alllga rany co tak ostro? wiesz my tu naprawdę staramy się być dla siebie mili i życzliwi , po takich słowach można mieć obawy co i w jakiej formie można u ciebie pisać :ojoj: zwracam Ci uwagę ,że to było niegrzeczne
Dołączona grafika Dołączona grafika

#18
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce,
Ile potraw jest na stole, ile siana masz w stodole,
Ile spadło w górach śniegu, ile czasu spędzasz w biegu.
Tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości.


Zdrowych radosnych i rodzinnych świąt

#19
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Stary Rok mija,
lecz marzenia zostają,
niech one się wszystkie po spełniają
i z Nowym Rokiem niech los się odmieni,
a ogród życia wnet się zazieleni.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
forsy góry i miłości,
mnóstwa uniesień po zmroku,
życzę Wam w Nowym Roku
Dołączona grafika

#20
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!


___*o..*
_*_o....O.*
____0.*..o.O......o.......*
_O...o......0*..o*:......*
_$$$$$$$$$$$:..o0:::.O*
_$_________$::*:.....o:....0
_$_________$..o:O*:.0:...*.
_$_________$_$$$$$$$$$$$
_$111111111$_$_________$
_$111111111$_$_________$
_$111111111$_$_________$
__$1111111$__$111111111$
___$11111$___$111111111$
____$111$____$111111111$
_____$®$_____$11111111$
______$________$11111r$
______$_________$111j$
______$__________$®$
______$___________$
______$___________$
______$___________$
_____$$$__________$
__$$$$$$$$$_______$
__________________$
_________________$$$
______________$$$$$$$$$
_______________________


Niech Nowy Rok 2010 przyniesie
WAM I WASZYM najbliższym
radość, miłość, pomyślność
i spełnienie wszystkich marzeń.
A gdy się one wszystkie już spełnią,
nich dorzuci garść nowych marzeń,
bo tylko one nadają życiu sens...
W Nowym Roku zdrowia, pomyślności
i samych tylko szczęśliwych chwil




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych