Skocz do zawartości

Zdjęcie

17kg do lepszego samopoczucia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
417 odpowiedzi w tym temacie

#1
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Witam :)

Moje kg pojawily sie po ostro przebytej chorobie, kiedy to przestalam sie ruszac, bralam sterydowe leki przez kilka miesiecy i mimo totalneog braku apetytu, jedzeniu kilku owocow, warzyw dziennie, tylam. Tylam, jak najeta... To bylo okropne. Od tego czasu minelo juz 6 lat, ale waga wciaz sie utrzymuje. Probowalam SB: podzialala za pierwszym raze, za drugim nei wytrzymalam, a za 3 przytylam. Probowalam 1000kcal: nie podzialala. Probowalam diety zgodnejz grupa krwi: nie podzialala, nic siew nie zmienilo. Probowalam magicznej diety znalezionejw internecie, nielaczenieproduktow: nie podzialala.

Dzis zaczynam z bagazem dodatkowych 17kg, ktore mam zamiar zdrowo zrzucic w ciagu nastenych kilku miesiecy. Po raz 4 podchodze do SB. Jesli na pierwszej fazie schudne chocby 2kg uznam to za sukces, jelsi nie, bede sie radzic specjalistow :)

U mnie rzekomo wszystko wywolane jestem dlugotrwalym stresem, tka to oceniaja spece i chyba nawte im wierze, bo wcale mi go nie brak... Organizm nawet przyjmujac male ilosci pokarmu odklada tluszcz na pozniej w ramach programu AWARIA/EMERGENCY MODE. Czytaj: organizm mysli sobie, iz jest wciaz zagrozony, bo wciaz mam stres. A czemu wierze specom? Bo moj kark jest wciaz sztywny, mam problemy ze spaniem i serducho walace jak mlot penumatyczny. Ale to nie tearpia, wiec w wiecej szczegolow wchodzic nie bede.

Trzymam kciuki za Was i za siebie ;) Musi sie udac !



...



...



#2
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj pewnie ,że musi się udać trzymam mocno :thumbsup:
Tak sobie myślę może spróbowała byś diety proteinowej bo skoro 4 raz podchodzisz do SB i za trzecim było nie za dobrze. :hmmm:
Dołączona grafika

#3
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
uda sie tylko musimy wierzyc i sie trzymac..pozdrawiam

#4
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów

...
Tak sobie myślę może spróbowała byś diety proteinowej ...


Jesli mi tym razem nie wyjdzie z SB, to zdecydowana jestem sprobowac naprawde wiele, by bylo zdrowo i dzialalo. Musze o niej poczytac.

#5
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Trzymam za Ciebie kciuki z calych sil...
Nerwica to niestety nasz odwieczny wrog.
Ja rowniez ciagle wwalcze z walacym sercem...
Kochana moze oprocz dietki do codziennego rytualu wlacz sobie jakis trening relaksacyjny.
Ja bardzo polecam jacobsona. Lezysz spokojnie. Trwa on 27 minut. Powoli napinasz po kolei wszystkie miesnie. Nie wymaga on zadnego wysilku, a daje super rezultaty.
Przed swoim slubem( ktory mozna sie tylko domyslic jak przezywalam, poniewaz jestem od dawien dawna posiadaczka na serio ostrej N), robilam te treningi dwa razy dziennie. W tym waznym dla nas dniu bylam usmiechnieta i przede wszystkim bardzo spokojna.
Teraz wracam do tych treningow i Ciebie rowniez do tego zachecam:)
Buziaki. :lovers:

#6
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Agnieszka25 dzieki za rady, nie slyszalam ejszcze o tym treningu, kupilam kilka plyt z joga, po raz 1 w zyciu poczulam, ze jej potrzebuje, ale ciekz mi znalezc chwile i miejsce spokojne by zaczac,a jak zaczynam cwiczyc i mi moj partner lazi czy tez nawet chwilowo o cos pyta/ chce czegos, to ja sie jedynie irytuje i nie potrafie sie pozniej skupic na niczym.
Tak, tak, nerwica to okropne cholerstwo. Nabawilam sie meiszkajac w UK... i walczac o wszystko co teraz mam. Cos za cos, tu niesttey jedno zyskalam, inne stracilam...

#7
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, witam Cię serdecznie... z nami dasz radę, tu nie będziesz osamotniona , wszyscy borykamy się z podobnymi problemami. Powiem Ci co do diety - popieram rzeczywiście diete proteinową - o której mówi Kamilka , ja ją stosuje od początku i jestem w sumie zadowolony . Małymi krokami idę do przodu i zgubiłem już tyle ile Ty planujesz ... a przyznaję ze całe zycie odchudzałem się na rózne sposoby i nic.
Co do treningu Jacobsona. fajna sprawa. Jeśli interesuje Cię ten trening , miałem gdzieś w zbiorach nagrany , więc jeśli chcesz odszukam , i podam Ci sposób zebyś mogła pobrać ten trening do komputera , tylko napisz czy mam szperać w swoich płytkach :mrgreen: Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki za powodzenie. Rozważ tak powaznie dietę proteinową, warto. :lovers:
Dołączona grafika

#8
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jak sie czujesz Kochana dzisiaj???
Wiem, ze ciezko znalezc chwile wolna na cokolwiek.
Ja juz sobie wypracowalam to i zawsze wieczorami proszę wspolmieszkancow o te 27minut dla siebie. Wiedza jakiie to dla mnie wazne i w tym momencie mam calkowita cisze.
Pozdrawiam cieplutko. :lovers:

#9
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Agnieszka25 A dziekuje, w miare ok. Dzisiaj sporo pracy. Wiesz, w UK jak spadnie snieg to nikt nie pracuje (a mamy sniezek do kilku dni), w ogole nie sa nastawieni na takie sytuacje, wiec pracuje z domu. Latwiej mi jesc porzadnie jak moge w odpowiedniej chwili na swiezo przygotowac cos "dozwolonego".

Od rana zjadlam 4 posilki w sumie:
1. ogorek, plaster sera odtluszczonego i kilka lyzek sera kanapkowego w wersji light
2. jako przekaske 30 orzeszkow ziemnych
3. na obiad niewielka piers z kurczaka, pomidora i kilka lyzeczek pieczarek
4. przekaska poobiednia/podwieczorkowa - ponownie orzeski

3 dni na SB na razie jakos ida, ale jakby wierzyc wadze to 0,8kg w dol juz poslzo ;)

#10
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
JAZOO, dziekuje za chec pomocy, mozliwe iz skorzystam, ale poki co nie bede Cie fatygowala, bo wygooglowalam wczoraj i znalazlam, czekam na linka z ktorego rzekomo mozna go pobrac. Jestem bardzo ciekawa tego treningu. A tak w ogole gratuluje Ci sukcesu, naprawde dobrze Ci poszlo z tymi kg. Zobaczymy jak mi pojdzie ;)

#11
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
3 dzien diety, wieczor i uczucie oslabienia, sennosci. Niezbyt przyjemne... Wszedzie snieg, pozamykane sklepy i duzo kalorycznego jedzenioa w domu. Co by tu zjesc... Ogorek - polowa zjedzona, wciaz jednak czuje sie nienajlepiej... No coz, herbatka zielona pozostaje...

#12
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Clarin, witam i mam nadzieje ze uda Ci sie zrzucić zbęde kg

jak dzis z dietką i ćwiczonkami?

#13
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Sabina dla mnie dzien sie dopiero zaczal (w kwestii jedzenia). Nie potrafie jesc tuz po wstaniu, ale staram sie zjesc swoj pierwszy posilek max 2 godz od obudzenia sie. Zaczne jak wczoraj od serka w wersji light, a pozniej jeszcze nie wiem bo procz kalafiora i zamrozonego kurczaka nie mam w domu nic dietowego. Wiec dogodz 12 (Waszej 13) bede miala maraton herbatkowy, pozniej na lunchu postaram sie wyjsc do sklepu.
4 dzien diety - waga stoi (zmian o 0,4-0,8kg nie uznaję za osiągnięcie, bo zależą od ilości płynów w brzuchu)..

#14
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
:wave: witam cie serdecznie :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#15
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Huh, polowa dnia za mna. Na koncie juz:
sniadanko - 3 lyzki serka light, kawalek ogorka
przekaska - 30 orzeszkow ziemnych
obiad - 2 muffiny z pieczonych jajek (1 z szynka, druga z suszonymi pomicorami)
Jajek szczerze nienawidze, ale coz poczac, jesli w kazdym rpzepisie na sniadanie w SB niemalze jest cala tona jajek wspomniana

Załączone pliki

  • Załączony plik  FBL.jpg   46,15 KB   171 Ilość pobrań


#16
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Witam Was cieplutko. U nas piekne slonce i mrozek.

Dzien zaczelam dietowo, narazie trzymam sie twardo, nie ruszajac nic zakazanego. 5 dzien i wg mojej niewspolpracujacej wagi -1kg, ale jakos specjalnie sie tym nie ciesze, bo to moze byc chwilowa zmiana, poczekam wiec az pokaze mi -2kg, bo to bedzie juz zmiana bardziej prawdopodobna. Czuje jednak, ze brzucha nie mam tak wypchanego, bo spodnie w pasie minimalnie luzniejsze.

Milego dnia :)

#17
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Clarin widac ze dietka zaczyna dzilac jak rzeczy luzniejsze sie zrobily :grin:
milego weekendu ci zycze :wave:

#18
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Agnieszka71, wiesz... mi sie wydaje ze to ze rzeczy luzniejsze moze byc spowodowane tez mniejsza iloscia plynow przyjetych, itp, wiec narazie sie tym nie sugeruje.

Uleglam dzisiaj jednej pokusie: galaretce bez cukru... sztuczne to, ale chociaz namiastka owocow, ktore kocham (jakby mi ktos dostarczal owocow, to slodycze moga dla mnie nie istniec ;-) )

#19
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Clarin, rany ja pierwszy raz u Ciebie więc na początku się przywitam :witam:

#20
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Anja, witam serdecznie :) Ja dopiero zaczynam, wiec sie rozkrecacm.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych