Skocz do zawartości

Zdjęcie

17kg do lepszego samopoczucia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
417 odpowiedzi w tym temacie

#21
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Witam Was cieplutko w niedzielę.
Swój dzień zaczełam dzisiaj od pudełeczka twarożku wiejskiego, pierwszy nabiał od 6 dni, nie liczać łyżeczki jogurtu naturalnego dziennie, mam nadzieję, iż niczego to nie zmieni, ponieważ wg wagi mam o 1,7 mniej od momentu rozpoczęcia diety. Twarożek jest moim wybawieniem od jajek, których nienawidzę, a jadłam codziennie na śniadania w różnej formie. Muszę przyznać, iż czuję się dość zmotywowana, ponieważ codziennie leci w dół 0,2-0,3kg i ani razu nie miałam jeszcze wahania w górę, co oznacza, że chyba faktycznie chudnę :-)
Życzę Wam bardzo udanej niedzieli !



...



...



#22
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Clarin, :witam: również ,i widzę że jest juz jakiś początek ,powodzenia ,wpadaj kiedy tylko zdołasz i pisz jak Ci idzie :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#23
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Huh, i niedziela minęła. Jakże mi się nie chce wracać do pracy... No ale cóż, samo życie :)
Życzę Wam miłego tygodnia bez problemów i z sukcesami odchudzaniowymi :)

#24
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Humor dzisiaj sredni, wiec niewiele bedzie...
Ale Wam zycze milego wieczoru :-)

#25
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Clarin, mam nadzieje ze wszystko w porządku :roll: i złe samopoczucie szybko minie ...

#26
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
sabina, dzieki. A jakos tak, chyba brak cukru mi na mozg wplywa... Pogoda też nie za ciekawa i wciaż wkoło mnóstwo pysznego jedzenia, o którym ja nawte nie śmiem marzyć. I już nawet nie mówię o słodkościach, ale np.l kanapka z ciemneog pieczywa z salata i pomidorkiem mi sie amrzy, owoc jakis... itp. Ale zostalo mi 7 dni pierwszej fazy na SB, wic jeszcze polowa....

#27
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, cześć , witam, widzę że i tak małymi krokami do przodu posuwasz ( tak trzymaj :thumbsup: ) Masz ambitne cele, ale widze że na pewno dasz sobie z tym radę , szkoda tylko że nie tolerujesz jajek, dla mnie sa świetnym produktem, ale jak tak, to poszukaj alternatywnego jedzenia - moze coś z ryb ? Pozdrawiam i gratuluje już uzyskanych wyników... :lovers:
Dołączona grafika

#28
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Huh, witam Was wieczornie. Sporo pracy ostatnio u mnie, rano nawet nie mialam czasu sie zwazyc, ale jutro napewno dam rade... Powinnam juz, bo ejstem ciekawa czy cos mi ubylo, chociaz musze przyznac ze spodnie troche luzniejsze, juz nie tlyko w pasie, ale i po nogahc i tylku czuje, wiec mam nadzieje, ze i waga zacznie wspolpracowac.

#29
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Clarin, na pewno jakiś kg spadł :grin:
jutro będziesz zmieniać suwak zobaczysz :grin:

#30
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
sabina, nawet nie wiesz jak bardzo mi teraz trzeba tej motywacji...

#31
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
pewnie że wiem nic tak nie motywuje jak zmiana suwaka :tanczy:

#32
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
sabina, ja przez 6 lat juz tyle probowalam diet, cwiczen, naprawde ostrych treningow i mniej ostrych treningow, i wszystkiego... podobno u mnie to, ze nie chudlam jest spowodowane stresem... zobaczymy czy nowa praca, ktora naprawde lubi odblokuje moj organizm...

#33
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Clarin, ja od 3 lat prawie sie odchudzam i dopiero dosć niedawno udało mi sie schudnac każdy musi znaleźc odpowiedni sposób na siebie

#34
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Clarin, witam Cie gorąco na forum
widze że juz się zadomowiłaś :thumbsup:
ehhh no ja jak zwykle spóźniona ;-)
oczywiście za dietkowanie kciukasy zaciskam :kciuki:

chociaz musze przyznac ze spodnie troche luzniejsze, juz nie tlyko w pasie, ale i po nogahc i tylku czuje,

no to już jest piękny początek znaczy że zaczyna się coś dziać
organizm zaczyna reagować :clap:

wiec mam nadzieje, ze i waga zacznie wspolpracowac.

powiem Ci z mojej obserwacji
że ja czułam po sobie że jest lepiej
lecz waga nie współpracowała nie chciała pokazać ani grama mniej
i dość długo to trwało więc zmierzyłam się cm
no i zonk w udzie 4 cm mniej a waga ta sama
więc proszę gdyby waga strajkowała
nie bierz tego do siebie tylko rób swoje
a na efekty długo nie będziesz musiała czekać
:kciuki: :kciuki: :kciuki:
damy rade w grupie raźniej :-)

#35
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
kaska0404, nie, no napewno waga mniej istotna niaz sam fakt samopoczucia i mieszczenia sie w to, w co sie nie miescilysmy wczesniej, ale wiesz... jakos te cyferki tak w glowie sie zadomawiaja, ze no niesttey milo jak i one razem z cala reszta leca w dol :)

#36
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

ale wiesz... jakos te cyferki tak w glowie sie zadomawiaja, ze no niesttey milo jak i one razem z cala reszta leca w dol :)

wiem wiem
sama bzikuje jak waga stoi w miejscu
i bardzo cieszy mnie każde 100 czy 200 gram mniej
damy rade zobaczysz

#37
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
kaska0404, Dzieki :) w grupie razniej :)

#38
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, pozdrawiam Cię serdecznie, czytam i widzę że (moim zdaniem) wszystko co złe siedzi w głowie. Wydaje mi się że czasu tu trzeba nieco. Kurcze często jest tak że jak się bardzo mocno chce... mało co wychodzi... Dlatego dobrze że trafiłaś do nas, zawsze ktoś coś doradzi , dopowie, sama wybierzesz co dla Ciebie bedzie najlepsze. My Ci pomożemy, jak tylko to możliwe. :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#39
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
JAZOO, dzieki. Jakos leci, wg wagi niewspolpracujacej nawet waga w dol od poczatku poszla juz o 2,6kg, calkiem niezle jak na mnie... Przyznam, ze jestem zadowolona. Chociaz caly tydzien waznych spotkan w pracy, siedzenie w sali konferencyjnej z mega pysznym jedzeniem naprzeciwko (moje ulubione ciasto marchewkowe, kanapka z ciemnej bagietki), ktorego nie moge tknac a krzyczy do mnie "zjedz mnie" nie jest najprzyjemniejsza rzecza, zwlaszcza, jesli z tej slai rzadko kiedy mozna wyjsc i cos sobie przygotowac czy chocby odgrzac... Do domu przychodze glodna jak wilk, ale jak przyjde to zmeczenie bierzwe gore i wciagam co nawyzej papryke...co poczesci jest dobre, bo sie nie przejadam, ale po czesci zle, bo jem znow nieregularnie...

#40
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, nikt nie mówi ze to łatwe :mrgreen: , ale jak widze masz silna wolę , a to połowa sukcesu. Tyle ze nieregularne jedzenie , nie robi za dobrze, lepiej częściej a mniej... :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych