Skocz do zawartości

Zdjęcie

17kg do lepszego samopoczucia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
417 odpowiedzi w tym temacie

#41
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Rany Clarin, oni już tu wszystko npisali co najważniejsze :-> :-> :-> :-> :-> :->
No to ja dodam od siebie,że fajnie ,że jesteś z nami :lovers:



...



...



#42
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
JAZOO, Anja, niestety kochani wiem, jak juz sama wyzej wspomnialam, ze nieregularne jedzenie wcale nie pomaga, doswiadczylam na sobie, ale co zrobvic, jak sie w pracy godzinami siediz ... stracic prace? Tu niestety nie ma miejsca na obejscie obowiazku chocby na chwilke, by zarcie przygotowac...

#43
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
witaj,dawno nie zagladałam do Ciebie ale widzę że waga spadla i tak trzymaj...

#44
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
renata2705, spadla, spadla, do konca 1 fazy SB zostaly mi 2 dni, w niedziele koniec, mam nadzieje, ze do tego czasu bede mogla suwak o jeszcze 1kg w dol przesunac :)

#45
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Clarin, praca wazna ale nie najwazniejsza ;-) W sklepie termosy jakies tam i sie wszystko da ;-) Ja teoretyczka ale w zasadzie wiem jak ma praktyka wygladac :roll: i to jest najtrudniejsze :roll: Znaczy sie praktykowalam nawet na koncu swego suwaczka bylam ale rzuciłam palenie :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: i sie rozleniwiłam :-/ a ateraz zwalam ze nie mam w nowej pracy mikorofalówki :roll: ale to tylko pretekst :-/

#46
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
ina44, nie, no wiesz na co dzien, ja gotuje i zabieram wlasnie albo w termosik albo w pudelko plastikowe lunch swoj, ale teraz mielismy digital marketing week, i siedzielismy godzinami w sali konferencyjnej omawiajac rozne tematy, co powodowalo, ze wyjsc sie nie dalo... i to byl problem. Czasami po prostu nie mozesz i koniec. I pewnie praca wazna, ale w tym wypadku dla mnie najwazniejsza, bo ja lubie, bo sie rozwijam, bo nie chce jej stracic, a poza tym nie mam sponsora, ktory mnie bedzie utrzymywal, wiec jej utrata kosztowalaby mnie bardzo duzo... Ale na szczescie od poniedzialku bedzie juz normalnie.

#47
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Huhhh... ciezko dzien dzisiaj, hardcorowy rzeklabym. Zabralam jednego z naszych gosci digitalowo-maretingowych na zakupy do Londynu - niesamowicia przemila osobka z Tajwanu, wymyslila sobie, ze pojedzie do Outletu Burbery na drugi koniec Londynu (bo w Azji podobno 3x drozej) i spedzi tam 15 minut, bo dokladnie wie, co chce. Taksowka zabrala nas z mojego miasta dokladnie do tego miejsca, ale matko... w zyciu bym taksowki nie wziela na taka trase, morderstwo portfela, ale dobra... Dojechalysmy i spedzilysmy w sklepie az poltorej godziny -0 ahh te baby i wybor kolorow :-P :) Nie ma to jak Burbery, ich trenche sa boskie, moze kiedys bedzie mnie stac ;-) ;)
Pozniej chciala do Selfridges na Oxford Street, pojechalysmy, spedzilysmy tam kolejna godzine, wlasciwie to ponad, tak wiec taksowke z mojego maista na Heathrow musiala przelozyc na godzine pozniej, a finalnie i tak spoznila sie o godzine, bo polowa metra w Londynie, jak to w weekendy nie dzialala, a pociag dalej stanal cholera wie gdzie na kolejne 10min. O jakze nie chcialbym byc w skorze kierowcy, ktory czekal na nia pod jej hotelem. Miala jedynie godzine na dotarcie na lotnisko od momentu kiedy dotarla do hotelu po torby, i zdazyla, co za cud !
A co do diety, to dzisiaj malo jadlam z roznych przyczyn: rano kubek owocow, pozniej omlet hiszpanski z warzywami, na koniec w domu juz zaczelam jesc ratatouile z puszki, ale cos mi chrupnelo... patrze, a tam kawalek ludzkiego paznokcia, myslalam, ze zwymiotuje... Odlozylam wszystko, wpuscilam w rury kana... ze szczerym usmiechem na buzi i tam oto nie zjem dzisiaj juz nic.

#48
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
dziewczynki ja dziś wskoczyłam na rowerek od iks czasu bo stwierdziłam,że nie mam za bardzo się tu czym pochwalić :cry: ale jak to będzie dalej to nie wiem :nie wiem1: :nie wiem1: :nie wiem1: :nie wiem1: bo praca i drugi etat jak to ja mówię w domu mnie wykańczją więc nie mam zbyt siły aby jeszcze wskakiwac na rowerek ..ale bardzo chce to zmienic...Clarinjak czytam jak świetnie Ci idzie to trzymam za Ciebie kciuki z całej siły bo mnie idzie tak sobie,a do tego nastrój kiepski może ćwiczonka mi go poprawia :jupi: ..Miłego popołudnia

#49
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
no tak lata po forum a u siebie na salonach nic nie napisała :myśli1:

patrze, a tam kawalek ludzkiego paznokcia,

:sick:
współczuję widoków

ale sobota widzę zalatana była

#50
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, nic dodać nic ująć, pewnie jak prowadzisz taki tryb życia , pracujesz w takich róznych warunkach, trudno raczej utrzymywać reżim żywieniowy. Tu chyba musisz liczyć na własny zdrowy rozsądek. Swoją droga , barwne masz nieraz przygody (jeśli mozna tak powiedzieć) :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#51
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
renata2705, ajjj kochana idzie mi tak sobie powiem Ci uczciwie, przez 2 tygodnie szlo mi dobrze, zrzucilam ok 2,5kg (srednia dla 1 fazy SB to 4-6kg, wiec bez porywu, ale to pewnie dlatego, ze ja na co dzien wiele nie jadalam), ale wczoraj rowno po 2 tygodniahc wymieklam, zjadlam z 5 czy 7 orzechow brazylijskich w ciemnej czekoladzie a dzisiaj do salatki dodalam sobie jedna kielbaske podsmazona, bo juz brakowalo mi smakow....

kaska0404 ahhh nie pisalam, bo tak glupio sama pod soba pisac ;-) czekalam az sie ktos odezwie.

JAZOO, ojjj nic nie mow.... ratatouile obrzydzilam sobie na dobre kilka lat... jesli o tego paznokcia znalezionego chodzi. Znow robie wszystkio w domu, wiecej czasu na to schodzi, ale przynajmniej wiem ze nie bede miec niespodzianki... A co do Londka, ojjj tak bylo ciekawie :)

Dziekuje Wam kochani za wizyte i zycze milego wieczorka. Za jakis czas Was poodwiedzam, tylko cos wrzuce na zab :-P

#52
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Clarin, jak ja bym chciała znależć paznokacia w zarciu najlepiej w całym żarciu ;-)
Nie mialabym juz innych zmartwien byle woda kawcia picie było bez paznokci :-> :-> :-> :->

#53
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

jak ja bym chciała znależć paznokacia w zarciu

Ineczko jak chcesz koniecznie znaleść coś w jedzeniu co nie powino tam być to całyt zapasik przyślij memy szwagrowi a on na pewno coś znajdzie :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#54
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Ja tam nie robie zapasów a i tak mam co jesc :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: zawsze cos wykombinuje :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy:

#55
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

zawsze cos wykombinuje

to tak jak ja. Potrafię zrobić coś z niczego czasami i to niestety gubi nas
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#56
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
ina44, hahaha :-) ja w sumie tez w calym najlepiej, zeby sie w ogole jesc nie chcialo. Jak dla mnie to mogliby wymyslic bezkaloryczne jedzenie w tabletkach.

Anusiak, yugh ! taki z niego paskud? ;-)


Anusiak, ja przez wiekszosc swojego zycia tka mialam, cos z nieczego... Ale to nie powstrzymuje przed ejdzeniem, a wlasciwie to im mniej kasy sie ma, tym gorzej sie je, bo to zgubne zarcie typu, chleb czy buly to najtansze. To zdrowsze to juz drogie.....

#57
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, dzisiaj jestem w biegu, więc za wielkiej pociechy ze mnie nie ma (jak zawsze) ;-) , ale pozdrawiam Cie i ... wiesz trzymam kciuki za Ciebie , to jeszcze trudniejsze - gubienie wagi w Twoich warunkach, ale jak byś nie gubiła jej za długo - radze Ci dobrze, wywal ją , jak patrze na Twój suwaczek, spokojnie ... na pewno wyglądasz świetnie... :mrgreen: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#58
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Clarin, jak dietkowaniew idzie?????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#59
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

im mniej kasy sie ma, tym gorzej sie je, bo to zgubne zarcie typu, chleb czy buly to najtansze. To zdrowsze to juz drogie.....

niestety

a jak tam dietkowy poniedziałek i wtorek????
życze miłej środy

#60
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
JAZOO, dzieki dzieki mimo wszystko za odwiedzinki. ja widzisz rowniez tak w kratke tu bywam, bo praca i zycie pochlaniaja dziwnymi falami... Jak jest mocno i zywo to sie kreci,a pozniej nic sie nie dzieje. Chwilowo ejstem w fazie busy busy ;)

Anusiak, ajjj wiesz, mialam 2 dni grzeszne, ale juz spokoj, powrocilam do 1 fazy na kolejne kilka dni zeby te 2 gorsze odpokutowac ;-) , pozniej juz grzecznie bede druga stosowac. Ale do soboty wciaz 1 faza.

kaska0404, poniedzialek i wtorek pol na pol moja droga. Do wieczora grzecznie, ale wieczorem raczylam sie w oba dni po 5-7 orzechami brazylijskimi w gorzkiej czekoladzie, wiec do soboty dodaje sobie kilka kolejnych dnbi 1 fazy, jak juz wyzej napisalam. A dalej to zobaczymy.


Na razie sie nie waze, bo jakos sie obawiam, w tym tygodniu dzien wazenia wyznaczylam sobie na niedziele, choc moze i wczesniej ulegne pokusie. Napewno dam znac czy se cos zmienilo, oby tak...

A swoja droga czy Wy tez macie paskudnie wyskakujace reklamy, jak na zlosc... Nie wydaje sie Wam troche ironiczne, ze na portalu dietowym wyswietlaja reklamy McDonaldsa? :->




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych