Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dążenie do ideału :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
566 odpowiedzi w tym temacie

#41
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
planiki że każdemu życzyć :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: i oby udało się wszystko :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#42
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ale fajne plany :clap: :clap: :clap: baw sie dobrze :thumbsup:
milego weekendu :wave:

#43
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
KropkA, ekstra plany z ćwiczonkami takze spoko :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :grin:

#44
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów

pózniej do kina,

a moj dzisia nie chcial :( choa ja mialam taka ochote...

#45
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Powróciłam!!! Szczesliwa i zadowolona!!! No ale z grzechami na sumieniu :blush: :blush: :blush: nie bede ściemniac i sie przyznam, choć nie żałuje :tongue: :tongue: :tongue:
No wiec tak.... Dzień był super udany, juz dawno, dawno sie taknie bawiłam.... Film (avatar) mnie zachwycił, a na łyżwach prawie umarłam ze smiechu. Na ten jeden dzień zrezygnowałam z niełaczenia :blush: i zaszalałam. Pól dnia było zgodnie z zasadami
śniadanko jajeczka gotowane z sałataka z pomidora i cebuli,
obiad udko pieczone z surówka
no a pózniej..... ehhhh w głowie sie nie mieści
W kinie popcorn i troszke coca coli.
Na kolacji spaghetti i winko.
Na imprezie piwko.
A jak wracaliśmy o 5 nad ranem do domu to weszliśmy na kebab :yikes: :yikes: :yikes:
Wiem grzesznica ze mnie...... :-/ :-/ :-/ ale nie żałuje za bardzo bo warto było :)
Ale od dzis dalej trwam :)
Na śniadanko serek wiejski z wkrojonym ogórkiem,
na obiad filet pieczony z duża ilościa surówki z pora,
na przekaske jablko i mandarynki
a na kolacje bedzie chlebek pełnoziarnisty z zieleniną (ogórek, pomidor, rzodkiewki, cebulka, szczypiorek, papryka)
A ćwiczenia :hmmm: :hmmm: :hmmm: po tych łyzwach to mi nogi w d*** wchodza wiec jak bede miała siły to brzuszki zalicze :)

Aaaaa i wskoczylam rano na wage a tam bez zmian pomimo takiego szaleństwa:) wiec jest ok :)

#46
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
KropkA, można sobie pozwolic od czasu do czasu a taka wspaniała zabawa to usprawiedliwia

:grin:

#47
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Sabinka ma racje-kto z nas od czasu do czasu nie szaleje :usmiech5:

#48
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam cie Kropeczko serdecznie :wave: . Chyba po raz pierwszy jestem w twoim pokoiku :grin: ale lepiej pozno niz wcale :smiech3: :smiech3: Super ze udało ci sie dojsc do swojej wagi a utrzymanie jej napewno ci sie uda tylko musisz sie pilnowac. Pozdrawiam serdecznie i gratuluje dzidziusia. Jestesmy w podobnym wieku ale ja nie widze sie w roli matki jeszcze nie przyszedł chyba na mnie czas. wyrazy uznania za to :win: :win: :lovers:
Dołączona grafika

#49
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Cześć Kropciu super czytam Twoje pościki, żywioł , radość, pozazdrościć . Wszystko robisz ok, nie stresuj się , życie jest piękne, :mrgreen: kazdy ma prawo do szaleństw... :mrgreen: bez nich życie było by do d... :smiech3: :smiech3: sama widzisz nic się nie stało wielkiego, byle byś nie wpadła w nałóg jaki :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

#50
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Córcia mi sie rozchorowała :cry: To jej pierwsza infekcja, wczesniej była caly czas zdrowa a teraz az mi sie płakac chce jak patrze na moja bidulke taka bladziutka i kaszel tak ja meczy, a jaka goraczke miala w nocy 39.7!!! :placz: Byłam u lekarza i powiedziała ze to nic groznego mocniejsze przeziebienie i to wszystko a mi serduszko peka jak patrze na nia... Jeszcze moj mąz pojechał dziś w nocy do pracy na dwa tygodnie i jestem z tym wszystkim sama jak palec :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nie mam głowy do diety, ale sie pilnuje, narazie poświece sie mojemu skarbowi jak jej sie poprwi to wróce do ćwiczen i konkretnej diety. Tak mi smutnoooooooo :cry: :cry: :cry:

#51
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Wpadłam na chwilke tylko podac moje menu na dziś.... Z córcia jest już lepiej wiec kamień z serca mi spadł :)
A u mnie dziś jest tak:
Śniadanie: 2 bułeczki pełnoziarniste, jedna z miodem, a druga z ogórkiem kiszonym
Obiad: Kapuśniak (została od wczoraj )
Podwieczorek: jeszcze nie wiem...... ale jakis owoc raczej....
Kolacja: 2 jajka z sosem z jogurtowym i szczypiorkiem, sok pomidorowy
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#52
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

2 bułeczki pełnoziarniste, jedna z miodem, a druga z ogórkiem kiszonym

:yikes: :yikes: :yikes: :-> :-> :-> Kropciu nasza kochana czy Ty aby w :ciąża: nie jesteś?? :-> :-> :->

#53
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
A co Ty Anju moja drga masz do dziwnych ołączeń jedzeniowych co??? Zebyś Ty wiedziała jakie ja czasem zestawy sobie robię to byś padła

Kropciu cieszę się, że z córcią lepiej
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#54
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów

:yikes: :yikes: :yikes: :-> :-> :-> Kropciu nasza kochana czy Ty aby w :ciąża: nie jesteś?? :-> :-> :->

Wypluj te słowa w tej chwili kobieto!!!! :crazy:
A tak na poważnie to ja już tak mam takie nienormowany zmysł smaku.... :smiech3: :smiech3: :smiech3: Nie widze w tym nic nadzwyczajnego ze jem miodek a za chwile wcinam ogóraska kiszonego.... Ten typ tak ma :grin:

#55
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
|Anja ja też tak pomyślałam :ciąża:

#56
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Laski...Wy mnie nie straszcie po po test pobiegne..... :biegnie: :biegnie: :biegnie:

#57
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

Wy mnie nie straszcie po po test pobiegne.

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#58
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Ten typ tak ma :grin:

B Ty jesteś ten sam typ co ja :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#59
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów

Ty jesteś ten sam typ co ja :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#60
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Dziwne typy smakowe mamy na forum :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych