Skocz do zawartości

Zdjęcie

powrót buziaka ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Aj tak mi się zycie pozmieniało, przyznaję, o forumie zapomniałam całkowicie, nie miałam na nic czasu :oops:
teraz już się uspokoiło,a dziś sobie przypomniałam :mrgreen:
Wchodze, a tu mój blog zablokowany, ale w sumie wcale se nie dziwie bo pare miesiecy mnie tu nie było :oops:
jednym z głównych powodów jest zakończenie mojego 3 letniego związku z facetem z którym mialam wziąć slub, urodzic mu dziecko i żyć długo i szczęsliwie. No i się nie udało, posypało się wszystko. Ale teraz się z tego cieszę, teraz widzę i jz wiem że nie chcialabym spedzic z nim calego życia, ostatnie miesiące otworzyły mi oczyi uwazam ze dobrze sie stalo, choc duzo czasu zajeło mi dojscie do takiego wniosku.
No i pare razy zmienialam prace w ciagu tego okresu kiedy mnie tu nie bylo, wlasciwie to cierpiałam na chroniczny brak czasu :-/

Ale miało być tu o sukcesie. Zatem moje drogie forumnki: UDAŁO SIĘ ! aktualnie wskazowka na wadze pokazuje 54 wiec cel jak najbardziej osiagniety :mrgreen:
Właściwie udalo mi sie to bez jakiejkolwiek diety, wystarczył tylko huragam w sprawach sercowych ;-)

Wy już pewnie tez laski jestescie :mrgreen:



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
buziaki444, witaj ponownie :wave:
twój blog został zmkniety zgodnie z zasadami dotyczacymi braku aktywności przez określony czas , ale z pewnościa zostanie odblokowany jeżeli postanowisz wrócić


gratulacje osiągnięcia wagowego celu :grin:

#3
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Buziaku miło nam Cię widzieć ponownie. Twój blog może zostać odblokowany w każdej chwili więc wracaj do nas i pisz
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
buziaki444, jeżeli chcesz to bloog zostanie szybciutko odblokowany tylko daj znać-bloogi w których się dłuższy czas nic nie dzieje zostają zablokowane tak dla utrzymania p[orządku....
Buziak fajnie,że wróciłaś :lovers:

#5
spider1973

spider1973

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
jestem tu nowy więc nie bardzo się jeszcze orientuję. gdzie szukać blogów ludzi, którzy piszą o swoich sukcesach w odchudzaniu. na przykład blog buziaki. jak go szukać?

#6
zofia

zofia

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Też jestem NOWA i nie wiem jak się odnależć Pomocy, pozdrawiam wszystkich

#7
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Moi drodzy trochę więcej zaangażowania i popatrzenia.
Blogi wszystkich znajdują się w dziale ODCHUDZANIE-WSZYSTKO NA TEMAT ODCHUDZANIA
a tak konkretniej to tutaj:
http://www.diety.pl/... ... g-vf35.htm

#8
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
my sie nieznamy ale rowniez witam

#9
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

ważne w życiu to wiedzieć co się chce a nie siedzieć z przymusu z kimś ;)


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych