Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego tyję już po przekroczeniu 1000???????????????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
asica130

asica130

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Jeżeli wg tabel moje zapotrzebowanie energetyczne wynosi 2500 kcal to dlaczego tyję już po przekroczeniu 1000???????????????



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja mam to samo, też bym chciała wiedzieć????

#3
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Ile węgli,tłuszczów,białka dostarczasz na tej diecie 1000 kcal?I wrzuć jakiś przykładowy jadłospis.

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
o Maati ,miło Cie widziec
jak dieta i co słychać ? dawno Cię nie widziałam,jak sobie radzisz? :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
A mi się wydaje, ze po prostu Wasza przemiana materii została drastycznie spowolniona. Pewnie posiłki są nieregularne, gdy popełniacie jakieś "grzeszki" to później żeby się pozbyć wyrzutów sumienia musicie "odpokutować" to głodówką, wyrzeczeniami...organizm jest zdezorientowany, więc każdą nabytą kalorię magazynuje "na wszelki wypadek"... Trzeba go chyba troszkę rozruszać. Mogę się mylić, ale wydaje mi się to prawdopodobne. :blush:

pozdrawiam :*
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#6
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
dokładnie... bo tutaj nawet nie dokonca liczy się ilośc kalorii ale jakich... i jesli odchudzasz się juz długo, dobrze i jadasz regularnie posiłki.. to mozliwe ze organizm juz sie przyzwyczaił do takiej ilości kalorii i powiedzial dość... słyszałam od dietetyczki że w takim wypadki nalezy zwyczajnie zrobic przerwe zwiekszac sobie ilosc kalorii ale stopniowo np co miesiac 50 kcal ... i patrzec jak organizm na to reauguje.. jesli tyjesz to zmniejszyc itd... zacząc tzw stabilizacje a do dietki wrócic za jakis czas... moze nawet za poł roku ;-)
Dołączona grafika

#7
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
szczypta_cukru, ja właśnie też o tym czytałam więc coś w tym musi być ;-)

#8
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Dziewczyny! Jeszcze 1 ważna sprawa. Jeśli wasza przemiana materii tak źle działa i pomimo ograniczenia jedzenia tyjecie to trzeba wybrać się do endokrynologa, bo jest prawdopodobieństwo, że to niedoczynność tarczycy, a z hormonami nie ma żartów.

(Czyli studia jednak się do czegoś przydają :tongue: )

pozdrawiam
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych