Skocz do zawartości

Zdjęcie

Veshiesses się odchuda.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#41
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
veshiesses, tylko nie rezygnuj teraz-to najgorsze co mozesz teraz zrobić-może zacznij po mału ograniczać jedzonko co????



...



...



#42
veshiesses

veshiesses

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Najgorsze jest w tym to, że ja w ogóle nie byłam głodna, miałam żołądek pełny, zero burczenia, czułam się świetnie dlatego z taką pewnością poszłam do koleżanki na imieniny. Ale się przeliczyłam, gdybym czuła się nienajedzona to bym została w domu... :cry:

Nic, walczę dalej, najbardziej się boję, że co schudłam to teraz nadrobiłam... i nic mi z wagi nie zejdzie już teraz...
; )

Dołączona grafika

#43
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Hejka :wave: co słychac u ciebie? jak tam dietka? trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika

#44
Sheeepy

Sheeepy

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 272 postów
Veshiess mam nadzieję, że się nie poddałaś ... Absolutnie nie zapominaj co osiągnęłaś do tej pory i jeden dzień potknięcia naprawdę tego nie zmieni ... Nie przejmuj się ... trzymaj się ... A na pewno dasz sobie radę! Głowa do góry! Trzymaj się tam i odezwij się do nas koniecznie ... !

#45
veshiesses

veshiesses

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Odzywam się! 4 kg mniej! czuję się taka luźna i lekka, i spodnie się dopinają, i brzuszek płaściutki. Jest lepiej i to czuć! Właśnie jestem w trakcie odradzania mojej przyjaciółce diecie 500 kcal, mówi że w miesiąc schudnie 10 kg i liczy na brak efektu jojo. -.- Tłumaczę, wyjaśniam, ale nic nie trafia. Na szczęście mam ten etap za sobą, na razie czytam książki o prawidłowym żywieniu. Dużo myślałam, jak mówiłyście o tym, że niby te 1000 kcal, a mało odżywczo, wi8ęc zamierzam się zagłębić w temat. :mrgreen:

Pozdrawiam! Trzymajcie się, będę się częściej odzywać.
; )

Dołączona grafika

#46
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Aż wstyd jeszcze sie nie przywitałam :blush: :blush: :blush:
Ale widzę ,że bardzo dobrze ci idzie oby tak dalej :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#47
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Aż wstyd jeszcze sie nie przywitałam


nie tylko ty kamus, ja też jeszcze nie zdążyłam sie przywitac, ale mysle,że nigdy za poózno, więc witam serdecznie i życze powodzenia :wave: :thumbsup:

#48
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
veshiesses, odzywaj się odzywaj,bo sja z przyjemnością Cię czytam :mrgreen:

#49
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
:oczy2: :oczy2: :oczy2: :oczy2: gdzie sie podziewasz? Co słychać?

#50
veshiesses

veshiesses

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Hej. Sorki, że nie pisałam, ale koszmarnie się czułam. Teraz zresztą też. Zatrułam się czymś i ciągle wymiotuję, od dwóch dni nic nie jem... Ogółem beznadzieja. A potem jak wrócę od razu na 1000 kcal to giga jojo, bo nie wiem ile jeszcze dni będę trwać bez jedzenia.Ale nie moge nic przełknąć, nie mam apetytu...
; )

Dołączona grafika

#51
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
veshiesses, kurcze trzymaj się dziewczyno, zadbaj o siebie i może odwlecz dietkę aż nie bedziesz sprawna w 100%, masz czas, zdążysz swoje zgubić :mrgreen: :wave:
Dołączona grafika

#52
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
witam na forum
późno :blush:
no ale lepiej późno niż wcale

Zatrułam się czymś i ciągle wymiotuję

na takie perypetie żołądkowe dobre
są słone paluszki bądź krakersy
i cola pita małymi łyczkami
mam nadzieje że szybko Ci minie

#53
veshiesses

veshiesses

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Wracam! Miałam zapalenie trzustki, cholernie nieprzyjemna sprawa, odsiedziałam trochę w szpitalu, ale jest już okej, a ja wracam do diety. Ponieważ długi czas nic nie jadłam, będę powoli i stopniowo wracać do jedzenia, nie rzucając się od razu na 1000 kcal, ale może na początku 600, potem 700 itd.

Przerwałam tę A6W, właściwie każde ćwiczenie przerwałam, ale dziś wracam! Koniec obijania, bo czasu niewiele, a sylwetkę piękną chciałoby się mieć.
; )

Dołączona grafika

#54
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów

Wracam! Miałam zapalenie trzustk

o kurcze, biedna... :lovers:

A6W

- hmmm na mnie to nie dzialalo... dzialaja standardowe "brzuszki".

Zycze Ci, aby juz zadne bole i inne cholerstwa nie przeszkadzaly w drodze do celu. Milego tygodnia :-)

#55
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
veshiesses, nie szalej, z trzustka to nie taka pojedyńcza sprawa, ostrożność nie zaszkodzi, no i nie wiem czy w związku z tym lekarz nie powinien Cie dozorować , co wolno a co nie :hmmm: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :love:
Dołączona grafika

#56
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
co u ciebie słychac? :hmmm:
Dołączona grafika

#57
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
veshiesses, dużo zdrówka
kciukasy trzymam za walke z kg
i miłego weekendu życzę

#58
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
veshiesses, i jak ze zdrowiem? :hmmm: miłej niedzieli :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#59
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
gdzie jetes? :oczy2: :oczy2: :oczy2:
Dołączona grafika

#60
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
veshiesses, co u Ciebie , wiem że się powtarzam, ale ciśnie się takie własnie zdanie :oops: :?: :?: :?:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych