Skocz do zawartości

Zdjęcie

orzeszek rozbija skorupkę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#1
orzeszek

orzeszek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
dziękuję za bardzo miłe przyjęcie i stosując się do waszych rad zakładam ten dziennik aby łatwiej było powalczyć z sadełkiem
tak na początek: waga 77
docelowa-65
wzrost 165
jak widać ,jest co robić
nie znam się na jakichś specjalnych dietach , planuje po prostu ograniczyć posiłki i może ruszać się więcej
może macie jakieś swoje sposoby ,które mogłabym zastosować żeby schudnąć?
i chyba będę wstawiała swoje menu ,myślę że to pomoże i w diecie ,bo może czegoś tam nie powinnam jeść ,i w obowiązkowości
mam nadzieję na wasze wsparcie-pozdrawiam



...



...



#2
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

nie znam się na jakichś specjalnych dietach , planuje po prostu ograniczyć posiłki i może ruszać się więcej

Ja dokładnie tak robię,więc i u Ciebie powinno to poskutkować. Powodzenia :thumbsup:

#3
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Hej orzeszku najważniejsza to silna wola.Wierzę ,że z naszym wsparciem dasz radę :thumbsup:
Dołączona grafika

#4
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Melduje sie na Twoich salonikach z kciukami :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#5
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
orzeszek, witam witam

planuje po prostu ograniczyć posiłki i może ruszać się więcej

bardzo dobry pomysł
ruch ruch ruch bo inaczej to lipka
a z ograniczeniem ostrożnie
zjedz porządne śniadanie by mieć siłę na cały dzień
obiadem podziel się z przyjacielem
a kolacje oddaj wrogowi ;-)

dużo warzyw i owoców oraz płynów
ograniczyć pieczywo ziemniaki i słodycze
trzymam kciuki za twoją walkę

miłego weekendu

#6
orzeszek

orzeszek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
widzę, że z wami ta moja skorupka pęknie szybko,hiii
na razie staram się jeść mniej
w piątek
-mały jogurt naturalny
-2 plasterki sera żółtego
-3 paluszki rybne z jednym pomidorem
-2 twarde jajka

a dziś
-1 kromkę chlebka z polędwicą i warzywami
-2 nieduże mielone ,mizeria
-kubek botwinki
-2 kromki z kiełbaską
-banan

poczytałam wczoraj o tej diecie od Jazzo(nie wiem czy dobrze piszę) ,nie wiem ,nie umiem jak na razie zdecydować ,czy dam radę ją zastosować

co do ruchu -oj słabiutko u mnie z tym -tyle co koło domu w sobotni dzień-jakieś pielenie ,porządkowanie,,powinnam się wziąć za siebie
ciekawią mnie wasze historie i w każdej wolnej chwili staram sie podczytywać ,aby poznać was choć trochę
życzę udanego sobotniego wieczoru i miłej niedzieli

#7
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
silnej woli i wytrwałości życzę/czyli wszystkogo czego mnie brakuje :-( /

#8
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
witam w poniedziałek, pozdrawiam i trzymam kciuki za sukces...
:lovers:
Dołączona grafika

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jak tam orzeszku sprawy? jak dietkowanie i jak minał weekend?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
orzeszku widzę,że założyłaś własnego blooga-pisz co i jak tam w sprawie dietkowania :lovers:

#11
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
orzeszku, tak sobie pomyślałem, zaznaczam , pomyślałem- jak już chcesz rozbijać tę skorupkę to masz na to dwa sposoby:
1. najmniej wysiłku , ale drastyczny - podać się wiewiórce na ząb :smiech4: :taniec:
2. zrobić to z fasonem za pomocą jakiejś ekstra diety o poetyckiej nazwie... :mrgreen:

Wybór należy do Ciebie, myślę bowiem ze dieta skuteczna ale nie elegancka MŻ nie wystarczy dla pozbycia się iluś tam kilosków, to bardziej działa na utrzymanie wagi i na ew. pooooooooooowolne gubienie po trochu. Natomiast dieta taka czy owaka , chyba jest zabawniejsza i skuteczniejsza ni z samo MZ. :smiech3: :smiech3: :lovers:
Dołączona grafika

#12
orzeszek

orzeszek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
:-> :-> :-> :-> :-> fajnie-,żeby gdzieś żyła taka wiewiórka ,z miejsca pobiegłabym jej szukać :->
dietowo nawet w miarę mi idzie ,chociaż głodna jestem bardzo ,popijam wodę z cytrynką i staram się co nie łatwe przy dzieciakach-one na okrągło to chrupki to czekoladka ,to ciasto upiekę i kusi ,ale jakaś poprawa jest
postanowiłam zważyć się w sobotę -zobaczymy
a dziś moje menu
- kromka z polędwicą i pomidorem
-mała porcja gulaszu z makaronem
-jogurt i banan
banan pewnie ma dużo kalorii

co do jakiejś konkretnej diety -w każdej trzeba przygotowywać coś osobno i zajmuje to czas którego przy mojej dwójce urwisów nie mam za wiele ,szczególnie Emilka, mimo że pięciolatka,wymaga uwagi ,ale może metodą małych kroczków wypracuję jakiś kompromis :->
pozdrawiam was i dziękuję za odwiedziny :wave:
(choc jeszcze niewprawiona-to już umiem te buźki wstawiać :jupi: )cieszę się jak .... :-> gwizdek :-> papapa

#13
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ooo jak fajnie-orzeszek się nam rozkręca :-> :-> :-> :-> śmiało koleżanko sympatyczna-smialo :-> :-> :-> :clap2: niedługo będziesz nam tu śmigać jak torpeda :smiech3: no i zapraszam na nasze salony :mrgreen:
a co do dietki to zamiast tego banana może inne coś choć może od jednego swiat się nie zawali
Dołączona grafika Dołączona grafika

#14
Sheeepy

Sheeepy

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 272 postów
Hej Orzeszku ... Wiesz mi sie wydaje osobiscie, ze na poczatek i w Twojej sytuacji jak piszesz to nawet takie MŻ zrobi duza roznice ... Jesli bys jeszcze sie troche mogla gdzies poruszac ... Nawet przy miotle porobic troche wygibasow ... Albo przy myciu okien wlaczyc sobie glosno muzyczke i pokrecic tyleczkiem ... Hihihi ... :jupi: :jupi: :jupi: ... To na sam poczatek na pewno jest to SUPER .. I ja sobie mysle, ze na pewno i z takiej zmiany efekty beda, zwlaszcza jesli do tej pory jadlas co chcialas i jak chcialas ... A potem sama sobie zobaczysz (jak juz beda pierwsze efekty) co jest dla Ciebie najlepsze i czy masz ochote przejsc na jakas fajna dietke i wtedy na pewno bedzie i przyjemniej i latwiej ... :strong: :strong: :strong: .. Dasz rade! I believe in you! :strong: :strong: :strong:

#15
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

I ja sobie mysle, ze na pewno i z takiej zmiany efekty beda, zwlaszcza jesli do tej pory jadlas co chcialas i jak chcialas ... A potem sama sobie zobaczysz (jak juz beda pierwsze efekty) co jest dla Ciebie najlepsze i czy masz ochote przejsc na jakas fajna dietke i wtedy na pewno bedzie i przyjemniej i latwiej ... :strong: :strong: :strong: .. Dasz rade! I believe in you! :strong: :strong: :strong:

trudno nie zgodzić sie z taka argumentacją , ja też wierze w Ciebie, w twój sukces... :-) :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika

#16
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Orzeszku myslę sobie ,że jeżeli nie wiesz czy dasz radę proteinowej to może do MŻ dożucić białko serki odtłuszczone jogurty jajka rybki i drób to sa rzeczy których wcale nie musisz sobie ograniczac a zapychają.
Ale widze ,że i tak super co idzie oby tak dalej :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Orzeszku hallo co słychać???

#18
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Tak więc orzeszku, czekamy na dalsze raporty z frontu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wave: :wave:
Dołączona grafika

#19
orzeszek

orzeszek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
jak fajnie że mnie tyle osób odwiedza :lovers:
dietowanie idzie swoim trybem ,ogólnie trzymam się i mam wrażenie że spada,okaże się w sobotę ,ale nie tracę nadziei
Kama masz rację -dziękuję ci ,to dobry pomysł
z czasem nie najlepiej ,staram się wszędzie nadążyć ,a dni mijają jak błyskawice
pozdrawiam wszystikch i postaram się popisać wieczorem ,teraz obiad czeka :-P
:wave:

#20
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
MŻ - jak najbardziej, ale powiem Ci - uważaj, bo jeśli za długo będziesz stosować tą metodę, to organizm sie zacznie przyzwyczajać, wiem coś o tym :-(

A tka ogólnie to trzymam kciuki za sukces :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych