Skocz do zawartości

Zdjęcie

PLOTY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2645 odpowiedzi w tym temacie

#1
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Musiałam zmienić bo napisałam o odchudzaniu :oops:
więc dziewczyny skąd jesteście? , czym sie zajmujecie? macie męża, dzieci?

Ja mieszkam na śląsku, jestem obecnie na wychowawczym mam męża od 1,5 roku i 4 miesięczną córkę, siedze w domu i dziczeje troszeczkę :mrgreen:



...



...



#2
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
O mnie mozna juz trochę z mojego watku wyczytać :))

mam obecnie niemęża od 5 lat ( albo 6 niepamietam he he) jestem po rozwodzie , mam córke 12 lat i syna niemal 2 lata i jestem na wychowaczym.
Od ponad pól roku mieszkam w nowym miescie i nikogo tu nie znam . Zdecydowałam sie pisać tu na forum ,żeby z kims pogadac wiec namietnie zagladam tutaj 100 razy dziennie. Nałogowo niemal :-P
Dołączona grafika
[/url]

#3
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
super , że wreszcie ktoś tu napisał ja tez zaczełam tu często zaglądać tylko troche mało osób nie ma z kim pogadać

#4
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
mało osób bo forum działa od lutego chyba wiec co chwile zerkam, czy mi ktos odpisał :mrgreen:
ja to sie w domu normalnie nudze jak mops , choć pewnie mogłabym coś sobie znleżć -jakies sprztanie np ale mi sie niebardzo chce :-P jakos nadmiar wolnego czasu mnie demobilizuje
Dołączona grafika
[/url]

#5
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
mam to samo jak sie siedzi w domu to trzeba jakoś odreagować miałam już zrezygnować z tego forum ale postanowiłam zostać i może będzie fajnie, ja też cały czas zaglądam czy ktoś odpisał zamiast coś robić :oops:

#6
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
he he , dzieci są cudowne ale kontakt z innym ludzmi chocby wirtualny jest bardzo potrzeby zeby nie oszalec

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 10:02 ]
ja juz dwa lata w domu i pewnie jeszce rok pobedę , az mlody bedzie mogł do przedszkola pojsc - ale pomału mam dosć
Dołączona grafika
[/url]

#7
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nooo od kiedy jestem na urlopie to jetem jakś czepialska jak bym nie miała kontaktu wirtualnego to bym oszalała :-P

mąż ma przerąbane :lol:
ja 4 miesiące ale do czasu ciąży pracowałam na okrągło i ciężko mi było tak teraz nic nie robić no i waga sama poszła do góry :lol:

#8
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Moge sie zapytac ile masz lat ? tak z czystego wscibsta ? :mrgreen:
Dołączona grafika
[/url]

#9
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
24 lata

#10
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Dziekuję , jestem usatysfakcjionowana he he

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 10:08 ]
Piękny wiek - chociaż ja akurat w tym okresie nie byłam najszczesliwsza
Dołączona grafika
[/url]

#11
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
prosze :lol: musze brać sie za sprzątanie bo bałagan na całego :oops:
a mała właśnie zasneła 8-)

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 10:11 ]
dlaczego :?: ja chyba jestem szcześliwa, mąż mi działa czasami na nerwy najbardziej wkurza mnie to że niechce mu sie dzieckiem zajmować wiem że pracuje ale ja po całym dniu też mam dość :-( ale nie będę zanudzać :lol:

#12
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
nie ma zmiłuj :mrgreen:

Jak miałam 24-25 lat własnie sie rozwodziłam - powód mąz mnie zdradzał z moja kolezanka - bosko było
ale to juz za mna - z eks mam poprawne stosunki - on juz ma 3 żone he he

a co do zajmowania dzieckiem przez męza - to to że mu sie nie chce to akurat jest nagminne co nie znaczy ze tak powinno być. Moj sie zajmuje bo jak wchodzi w drzwi to mały na nim wisi jak jakas przyssawka - nie ma wyjscia. W zasadzie zawsze cos tam przy nim robił - na pocieszenie dodam , że tez mnie wkurza 8-) :mrgreen:

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 10:19 ]
Facetom, którzy pracuja to sie zdaje , że siedzenie w domu to frajda taka. Gorzej jakby sam musiał tak posiedzieć - choćby tydzien - inaczej by spiewał.
Dołączona grafika
[/url]

#13
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
mój chwile ponosi małą i już mu sie nie chce ale faceci chyba już tacy są ostatnio przeprowadziłam wojne z nim i jest lepiej przynajmiej chwile się nią zajmuje,
czasami mi sie wydaje że jak wychodziłam za mąż to chyba miałam klapki na oczach ale za chwile jest ok :lol: i sama sie z siebie śmieje :lol:

#14
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
typowe - ja czasami mysle , ze co ja takiego zrobiłam i z kim sie związałam - to z braku odskoczni - dom i rodzina staja sie całym swiatem

potem tez pukam sie w czoło - czasem mysle , że " powinnam wziąć koło i sie w to czóło zdrowo p...dnąć " :-P

trzeba dystansu
Dołączona grafika
[/url]

#15
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
i przykro mi z powodu koleżanki :evil:
my narazie remontujemy mieszkanie i na tenc zas mieszkamy z rodzicami niby wszystko ok nie mamy zadnych konfliktów ale zawsze coś jest nie tak myśle że jak już przeprowadzimy sie do siebie to bedzie lepiej :-D

#16
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
spoko 8-) znajdziesz sobie nowe problemy :-P
Dołączona grafika
[/url]

#17
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
:lol: nie wątpie

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 11:05 ]
jaszczureczko gdzieś mi uciekła :lol:
kurde przez forum spaliłam kartofle smród w całym domu :evil:

#18
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Witam dziewczyny :-) , cieszę się , że oprócz odchudzania możemy poplotkować na inne tematy. :lol:
Jeśli chodzi o formalności to również mam męża i syna , o przepraszam zapomniałabym jest jeszcze w posiadaniu piesek kundelek.
Mój mąż na szczęście zajmuje się dzieckiem praktycznie na równi zemną , tzn,on do południa a ja popołudniu bo akurat pracujemy na zmiany. No ale oczywiście gotowanie , sprzątanie itp., zostaje na mojej głowie. ;-)
Ja również często zaglądam na forum ale trudno kogoś spotkać, myślę , że to się poprawi i będzie nas więcej.

Pozdrawiam ,do ułyszenia :->

#19
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Czesc Becia :))

sorki sabinka , nie zauważyłam, że tu pisałaś wczoraj jeszcze ( forum nie pokazuje dodatkowych wpisów pod swoim postami - na głównej stronie)
współczuję smrodu ziemniaków - gorzej smierdzi przypalona wołowina moja ciotka zjarała to smierdziałao jej trzy dni trupem w domu :-?

becia masz racje trzeba sie tu spotykać i rozmawiać - rozkrecimy to forum 8-) przestane juz cokolwiek w domu robić he he

Dzis jestem nieco niewyspana , położyłam sie o pierwszej a moje cudowne dziecko wstało o 5,30 :!: :shock: myslałam, że mnie cos trafi. dzis jedziemy do znajomych , bedzie marudny po połodniu jak nic a nas czeka imprezka i nocna nasiadówka - jutro bede chodziła na rzesach he he

no nic to moze cos dzis pogadamy a jak nie to do poniedziałku :-P
Dołączona grafika
[/url]

#20
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
hej Becia!!
Super ze do nas dołączyłaś, trzeba troche rozruszać to forum
dziewczyny zakładajcie nowe tematy ktoś musi zacząć

Jaszczureczko no nieźle wczoraj dałam czadu :lol:

A my dzisiaj z mężem w domku siedzimy rodzice idą na imprezke do znajomych
musze gdzieś męża wyciagnąć bo co tak będziemy siedzieć sami
moja mała też już wstała nie dała dłużej pospać

Dziewczyny popołudniu jak będe miała wenę to założe jakiś temat a teraz popatrze co tam na odchudzaniu słychać :-)

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 08:28 ]
wczoraj zaglądałam tu chyba z 10 razy i nikogo nie było , kurde nie było z kim pogadać
a co myślicie o jakimś wątku kulinarnym, reginalnym, książka którą polecam i film?

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 08:34 ]
jeżeli pomysł sie wam podoba to założę te wątki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych