Skocz do zawartości

Zdjęcie

Schudnąć i pokochać siebie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#41
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Dzisiejsza rozpiska:

2chrupkie chleby z pomidorem, cebulką i połówką plasterka sera (był na jednym kawałku) - bez masła, margaryny i innych takich

jabłko

2wafle ryżowe - już wiem, jak smakuje styropian

ryba pieczona z pieczarkami i jogurtem oraz ziołami

kolejne jabłko

piciu:
2x woda z minerałami (magnez żelazu +witaminy)
3xkawa z chudym mlekiem
1x mięta z pokrzywą
1xmieszanka ziół na poprawę przemiany
będzie jeszcze rumianek oraz czerwona z toffee (taki smak ponoć ma mieć)

Co poza tym - weeeeeeeeeeeeeeekend się zbliża - niestety, wraz z nim sesja a i do pracy robić trzeba... ech "ciężkie jest życie małego krokodylka" ale cóż ja na to mogę poradzić...

Miałam nadzieję pojechać gdzieś w sobotę ale roboty mam tyle, że jak pójdę popływać to będzie świat

A jak u Was plany na sobotę i niedzielę?
Dołączona grafika



...



...



#42
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów

A jak u Was plany na sobotę i niedzielę?

ja jutro na uczelni apotem porzadki kolo domu :-(
a w niedziele mam nadzieje ze bedzie ładnie to bede sie opalac. :geek:
rozpiska ładna a beda jakies brzuszki? :hmmm:
Dołączona grafika

#43
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Agnes przede wszystkim witam na naszym forum :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

czerwona z toffee

tez ja lubię.poszukaj sobie czerwona z truskawka i śmietaną :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: mogę zabić za ten smak :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Trzymam kciuki za dietkę :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
moje plany na dzis to taniec ze szmata i mopem :tongue: jak zwykle porzadkii i pranie :grin:
milego weekendu :wave:

#44
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Dziś dietę szlag trafił - na śniadanie miałam chleb biały - ale śniadania do łóżka się nie odrzuca - prawda ?

Poza tym bez większych grzeszków - no i teraz zapijam się zieloną z miętą - mniam
Dołączona grafika

#45
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

ale śniadania do łóżka się nie odrzuca

rozgrzeszona ;-) sie spaliło jak nic :grin: :smiech3:

#46
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
U mnie weekendy to też dietetyczny klops.....ale w poniedziałek.....

#47
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ja w weekendy tez trochę popuszczam cugli,inaczej bym juz dawno dietkowac przestała :grin:

#48
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
:wave:
a jak tam dzisiaj?
:lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#49
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
A u mnie weekend dietetyczny, ale to tylko dlatego, ze caly tydzien sobie pozwalalam :-P

#50
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

Dziś dietę szlag trafił - na śniadanie miałam chleb biały - ale śniadania do łóżka się nie odrzuca - prawda ?

hihiihi pewnie że rozgrzeszona

sie spaliło jak nic

pewnie tak

2wafle ryżowe - już wiem, jak smakuje styropian

:smiech3:
a swoją droga możesz zamiast styropianu jeść wasa
maja różne odmiany możesz sobie wybrać jaki Ci smakuje

a wody trzeba minimum 2 litry dziennie wypijać

a jak tam ćwiczonka mam nadzieje że zapał nie znikł

pozdrawiam i miłego popołudnia życze

#51
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Mam wieloziarniste wasy - bardzo dobre - potem kupię inne - bo się inaczej znudzi ;-)

Co do weekendu to bardzo fajnie się ułożył - spokojnie, w miarę dietetycznie, z ćwiczonkami - choć nie wiem czy oficjalnie sie je da wpisać do ćwiczeń ;-)

Dziś z jedzonka było - gotowane jajco na półtwardo (miało być na miękko), kawa z mlekiem, 2 wasy z sałatą

Maliny i kolejna kawa z mlekiem

Będzie coś na obiado-kolację ale nie wiem co jeszcze

Picia bylo duzo - nawet nie wiem ile bo tu dość ciepło jest ale koło litra wody wypiłam, zimną miętę, 2 kolejne kawy, minerały w wodzie i teraz pyszna kawusia z mlekiem
Dołączona grafika

#52
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
ciesze sie ze cwiczonka były :grin:

Mam wieloziarniste wasy

ja tez sobie dzis kupiłam wase i od jutra zaczynam jesc :grin:

Picia bylo duzo

bardzo dobrze woda to podstawa :tanczy: :tanczy:
pozdrawiam wieczorkowo :lovers: :lovers: :lovers:
i zycze wytrwalosci w jutrzejszym dniu :grin: :grin: :grin:
Dołączona grafika

#53
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
No więc co u mnie....

Dietowo - nie jest źle - choć dziś skusiłam się na bułkę do pasty rybnej którą zrobiłam - ale była taka świeża i pachnaca

co poza tym? tona kawy, tona smutków, tona rzeczy do zrobienia - nie tego ostatniego mam ze dwie albo i trzy tony - ale cóż - damy radę..... mam nadzieję
Dołączona grafika

#54
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Trzymam kciuki za dietke jak i za szybkie pozbycie tych paru ton nadbagażu w postaci spraw do załatwienia :tongue: Bardzo ładne rozpiski i fajnie ze nie zapominasz o ćwiczonkach :thumbsup:

#55
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
witam wieczorowo w niedzielę się lenię no chyba że wolny spacerek z rodzinką.dasz radę mała pokusa chyba nie zaszkodzi i każdemu się zdarza trzymam kciuki za ciebie

#56
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
zycze zebys szybko sie uporała z tymi sprawami i wkoncu odpoczeła :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#57
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Więc mamy sobotę - znów przy komputerze choć dziś spróbuję sie wybrać choć na godzinę na basen - trochę ruchu i odpoczynku się przyda :-)

Kupiłam płatki śniadaniowe - mniam - ciemne więc z chudym mlekiem na chlodne śniadanie :icecream: dodać tylko kilka truskawek

Co do planów jedzeniowych - dzis nie mam za bardzo czasu na gotowanie więc skończy się na ciemnym ryżu z serem białym i cynamonem z jogurtem - mało roboty a smaczne i zdrowe :mrgreen:

kolacja - pewnie chrupkie z sezamem (mam nadzieje, że dobre) z pomidorem i szczypiorkiem i może odrobiną sera żółtego

Jak Wasze plany na weekend? Jak Wam mija Dłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłuuuuuuuugi weekend?
Dołączona grafika

#58
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
AgnesM, jeszcze nie miałyśmy okazji się przywitać.... więc nadrabiam ten czas i bardzo gorąco witam Cię na forum :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Z twoich postów wynika że NA SERIO wzięłaś się za siebie. Tylko pogratulować takiej determinacji :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: Brdzo podobaja mi się Twoje rozpiski :chef: oraz to jak transportujesz się do pracki :grin: :grin: :grin: Podziwiam Cię rówież za to że nie patrzysz co myślą i mówią inni (przykładem może nyć twoje jedzonko w pracy) :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Życzę samych sukcesów i szybkiego spadku wagi :lovers: :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#59
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
AgnesM, no i ja zaliczony basen?
Co po weekendzie słychać?

#60
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
AgnesM, ja w zamian za basen rowerek :dumbells: :dumbells: :dumbells: ale pupa mnie boli :placz: :placz: Kurcze moge pod najwyzsza gore itp itd a pupa dostala odcisków :blush: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: Jutro mam do przejechhania okolo 20km.mam nadzieje ze obedzie sie bez reanimacji ;-) :grin:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych