Skocz do zawartości

Zdjęcie

30kilo do zrzucenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#1
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Witam wszystkich czytam i widzę że chyba dobrze trafiłam mam do zrzucenia dobre 30 kilo i mam nadzieje na wasze wsparcie.Od jutra zaczynam się odchudzać i liczę na was.pozdrawiam



...



...



#2
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Witam serdecznie :wave: Trzymam za Ciebie kciuki, tym bardziej że troche masz do zrobienia... 30 kilo to bardzo dużo, ale jestem pewna ze swoją silna wolą i naszym skromnym wsparciem dasz rade osiągnąć swój cel :grin: Pisz często, zdawaj raporciki... i napisz coś o sobie... :wave:

#3
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Witaj towarzyszko niedoli i napisz cos o sobie a najlepiej wstaw swój suwaczek

#4
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
widzę, że mamy podobne cele

WItaj
Dołączona grafika

#5
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
jestem nowa i kompa też mam od niedawna powiedzcie co to są te gwiazdki i jak zrobić ten suwak

cześć mam na imię aneta miałam zacząć od jutra ale już dziś zdecydowałam się a ty ile masz do zrzucenia?

#6
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
aneta1080,jak zrobisz suwak
to ten link z pierwszego okienka skopiuj i wklej w podpis
Forum Dieta.pl bbCode:

#7
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
witam cie bardzo serdecznie :wave:
Trzymam kciuki za ciebie i za dietke :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
A co do wagi to sie nie przejmuj ja mam duzo wiecej kilogramków na swoim koncie :-/
Dołączona grafika

#8
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
i jak ci idzie dieta ciężko?

dzięki suwaczek udał się a te gwiazdki to za co?

#9
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
e tam nie stosuje zadnej diety :mrgreen: poprostu uwazam na to co jem pije duzo wody i cwicze codziennie rowerek i brzuszki. Narazie jestem na etapie 30 min. rowerka i 150 brzuszków :grin: :grin:
a co do wagi to troche spadla a teraz sie zaciela :smiech3: :smiech3: :smiech3:
ale nie poddaje sie tylko walcze
A ty cwiczysz cos?
Dołączona grafika

#10
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Aneto gwiazdki pod Twoim nickiem oznaczają jakby poziom Twojego zaawansowania na forum.

I mam jeszcze jedną prośbę nie pisz posta pod postem ponieważ jest to niezgodne z netykietą forum a jeśli chcesz coś dopisać to w prawym górnym rogu znajduje się funkcja edytuj
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
aha dzięki za info ja zaczęłam dietę od dziś ale mam zamiar rano wstać i zrobić szybki spacer.na początku jesieni też się odchudzałam przez dwa miesiące schudłam 15 kilo a nie miałam zbyt ostrej diety tj. wszystko tylko z umiarem ale słodycze i tego typu łakocie odeszły-choć raz dziennie na np.dwie cząstki czekolady czy dwa małe ciasteczka pozwoliłam.codziennie rano [5] wstawałam i szłam biegać choć na początku to było 1min. biegu, 10min. spaceru szybkiego działało żałuję że przerwałam a teraz znowu muszę od nowa zaczynać.trudno. widzę Anusia że ty już masz dużo za sobą a koniec tuż tuż gratuluję ci

#12
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
aneta1080, witaj :mrgreen:
Dołączona grafika

#13
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Szybki spacer to bardzo fajny pomysł - chyba zacznę rano po bułeczki chodzić dla mojego i może ciemną dla siebie - choć staram się jeść styropian ;)
Dołączona grafika

#14
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witam i ja-jak widzisz wszyscy mamy podobe cele.....

#15
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Aneta1080 witaj na forum :jupi: :jupi: :jupi:

#16
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
no jak tam Anetko dzisiaj dietka? :hmmm: :lovers:
Dołączona grafika

#17
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
dzięki za ciepłe przyjęcie.w niedzielę z marszem dałam sobie wolne,jem to samo [prawie]tj
śniadanie:2-3 kromki chleba ciemnego na nich chuda wędlina i warzywa
drugie śniadanie:warzywo lub owoc
obiad:zupa lub kotlet z kurczaka lub np. schabowy z surówką
podwieczorek: np.pomidor
kolacja:najpóźniej do 18 sałatka lub płatki light z jogurtem naturalnym
dodatkowo: 2 kawy z cukrem i mlekiem i ok małego litra wody źródlanej [na razie] do jednej kawy pozwalam sobie na małe ciasteczko[tyci tyci].
zapewne sporo jak na jeden dzień ale już tak się odchudzałam i miałam tego efekty a co najważniejsze chcę chudnąć w wolnym tempie tj.max 3 kg miesięcznie.obawiam się że większa ilość będzie źle wpływała na moją skórę.
codzienny szybki spacer pozwoli mi powoli wrócić do formy i może tego doła zlikwiduję? co myślicie o moim sposobie na dietę?ale się rozpisałam haha

#18
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
sukcesem jest że chcesz cos zmienic w swoim zyciu-zmienic sposób zywienia to np odzyskac lepsze samopoczucie

#19
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
tu masz rację ruch bardzo pomagał mi na zdrowie psychiczne dobry nastrój siłę mi dawał i mam nadzieję że tym razem też tak będzie.a co u ciebie jak ci idzie?

#20
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
wpadłam z pozdrowieniami poniedziałkowymi. I zostawiam troche wytrwalosci w dietce

chcę chudnąć w wolnym tempie tj.max 3 kg miesięcznie

to dobrze ze powoli skóra skora ale najwazniejsze zeby uniknac jo-jo a przy wolnym chudnieciu to nie ma sie czego obawiac. :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych