Skocz do zawartości

Zdjęcie

30kilo do zrzucenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#41
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
aneta1080, wow dyskopatia to oznacza ze jestes osobą podatną na wysuwanie się kręgów , to psiakrew bolesna dolegliwość. Raczej umiarkowanie ćwićz, z głową , nie skręcaj się tułowiem, podnoś ciężar nie pochylając się , a raczej z przysiadu, ostrożnie wykonuj ćwiczenia, jak wszystko będzie dobrze to możesz lekko zwiększać obciążenia, ale jak będzie wciąż bolało, to najpierw zajmij sie kręgami - kręglarz , masażysta itp, a potem ćwiczenia i to stosowne :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#42
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
aneta1080, witam :D
Jeszcze nie było okazji się przywitać :lovers:
Bardzo fajnie że nie poddałaś się jak brzybyło znów kilogramków po ostatniej diecie. Fajnie że spędzasz dużo czasu na aktywnoś na śiwżym powietrzu. Te marszobiegi to wspaniały pomysł :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: Poza tym juz jest -3kg czyli punkt zaczepienia już jest :grin:

8 min.arms
8 min.buns
8 min.legs


Też wykonuje te ćwiczenia i naprawdę polecam. Dla mnie na początku najbarszy był zestaw 8 minute buns... A dla Ciebie???

Pozdrawieam serdecznie i życzę dalszysz sukcesów :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#43
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
dzięki kochani za odwiedziny niestety ból powrócił i wczoraj nie byłam w stanie usiedzieć ani chwilki przed kompem więc wszystkim którzy trzymają za mnie kciuki serdeczne dzięki do zobaczenia wkrótce :wave: :wave: :wave:

Dla mnie na początku najbarszy był zestaw 8

minute buns... A dla Ciebie???

ja też to źle znosiłam :uklony: :uklony: :krzyczy: pozdrawiam

#44
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jak sie czujesz?:*

#45
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
aneta1080, poszukałam sobie bo /gdzieś mi zginał twój blog a ten ból? gdzies pisałaś i zaniepokoił pisz jak się czujesz??????? :tula:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#46
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
:wavecry: czy samopoczucie lepsze?

#47
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Anetko, powinnaś , mówiłem to serio odszukać lekarza, czy też masażystę , który ma pojęcie o kręgosłupie, i potrafi masować , naprowadzając krąg na swoje mniejsce. Ale zawsze to jest o tyle nie miłe że takie wypadnięcia lubieją się powtarzać co jakiś czas, przy źle wykonanych ruchach. Kiedyś miałem coś o ćwiczeniach kręgosłupa , poszukam , a jak znajdę prześlę Ci tak czy inaczej. Uważaj na siebie i poszperaj w Krotoszynie też są lekarze :mrgreen: wiem , bo bywałem w tamtych okolicach, moja mam pochodziła z Pogorzeli :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#48
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Anetko, tak na początek zapodaję zestaw ćwiczeniowy z rozwagą możesz spróbować. :hmmm: :hmmm: , jeśli oczywiście zechcesz :mrgreen: Pozdrawiam :lovers:

Załączone pliki


Dołączona grafika

#49
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, podłapałam trochęsobie :mrgreen:

#50
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jakie wiesci u Ciebie?

#51
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Kochani jesteście a więc na razie bez zastrzyków tylko tabletki przeciwbólowe i maleńkimi kroczkami mogę chodzić , trochę siedzieć, mam nadzieję że się już z tego wyliżę.
:lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: dla was

#52
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Aneta to dobrze ze juz troche lepiej :clap: :clap: :clap: ale uwazaj na siebie :lovers:

#53
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
miłego dietetycznego weekendu :lovers:

#54
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dobrze, ze jest poprawa.
Trzymaj sie zdrowo :lovers:

#55
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
i skrobnij co u cbiebie.........

#56
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Anetko, z tymi cwiczeniami to wiesz, nie na siłę , jesli nie wszystkie to kilka choć , no i fajnie było by wymasować kręgosłup tak rozluźniająco. Mam nadzieję że nawet jesli nie poćwiczysz , jakoś dojdziesz do siebie :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#57
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
dzięki kochani już lepiej się czuję i od soboty już chodzę na spacery [na razie] :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: dla was

#58
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
aneta1080, rany zdrowiej kobieto,bo ja na jakąś kawkę wspólną liczę :lovers:

#59
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
aneta1080, jak zdrówko, melduj noooo....
Musi być lepiej, ale tak na serio, dbaj o siebie, nie przeciążaj się ... kurcze coś brakuje mi Ciebie :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#60
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
aneta1080, no i jak samopoczucie u Ciebie???? Kiedy ta kawka będzie możliwa,bo wiesz....hmmm że takpowiem ja po mału zaczynam się turlać i ten czas mi się bardzo kurczy :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Ja sobie tak coś o drugiej połowie przyszłego tygodnia myślałam :whistle:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych