Skocz do zawartości

Zdjęcie

30kilo do zrzucenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#61
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
cześć kochani samopoczucie ok ale tabletki łykam. też za wami tęsknię i sorki że jest mnie mało ostatnio ale szukam pracy a jednocześnie sprawy z przeprowadzką bo pod koniec lipca lub początek sierpnia przeprowadzam się do innego domku.Mój facet wrócił do nas ale nie mogę zapomnieć że nas zostawił bez niczego i mnie w chorobie. Dzieci musiały mi robić zakupy i jedzenie. Szczerze powiedziawszy to mam małego doła. Martwię się, że niedługo nas znowu opuści.

Ja sobie tak coś o drugiej połowie przyszłego tygodnia myślałam :whistle:

Spoko Aniu ja się dostosuję tylko podaj gdzie i kiedy.



...



...



#62
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Szczerze powiedziawszy to mam małego doła.

w sumie Anetko , nie dziwię się , ale zakładaj że sprawy poukładają sie po Twojej myśli. Trzymaj sie mocno i to nie tylko - dietowo... :lovers: :lovers: :lovers:

dopisek z piątku: Anetko, już weekend się zbliża więc mam nadzieję ze zdrówko podreperowane, i spokój ogarnął Cię , a nie stres i dołek. :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#63
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
aneta1080, :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi:
tule Cie mocno
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
trzymam kciuki by sie wszystko dobrze poukładało
dużo zdrówka życzę
pozdrawiam i miłego weekendu życzę

#64
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
i jak wychodzisz na prostą?

#65
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Anetko, mam nadzieje że powoli wszystko się stabilizuje, jak skończysz przeprowadzke , zostaw wpis jakiś , będziemy cieszyć sie z Tobą :mrgreen: :lovers:
Musisz wiele przełamać w swoim życiu , więc trzymam kciuki :kciuki: za Ciebie, za Twoje cele i za ... sukces :lovers:
Dołączona grafika

#66
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj anetko nie miałayśmy okazji się poznac ale mam nadzieję że to nadrobimy.Tak czytam i widze ,że u ciebie tez nie zawse różowo ale my baby damy radę ze wszystkim bo kto jak nie my?
Dołączona grafika

#67
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Co slychać? :lovers:

#68
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Anetka pewnie się przeprowadza (coś pisała ) a i w taki skwar, lepiej nie myśleć jak to trudno się mobilizować do pisania... :lovers: Anetko , jak by co zostawiam weekendowe pozdrowienia i uściski dla Ciebie :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych