Skocz do zawartości

Zdjęcie

tibby walczy ze zbędnymi kilogramami!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#1
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Witam Ponownie moje drogie panie.
Kiedyś już z wami się odchudzałam. ładnie 8kg zesżło w dół. Teraz czas na reaktywację. Niestety samej wiem, że mi się nie uda, a pisząc codziennie z wami wiem, że w razie potrzeby mam do kogo zwrócić się o pomoc.

Obecnie mam 22 lata (23.w sierpniu). W kwietniu tego roku urodziłam ślicznego i zdrowego chłopczyka o imieniu Tobiasz. Dziś świętujemy jego skończone 2.miesiące :taniec:
Niestety nie karmię piersią, wiec kilogramki nie schodzą wbrew pozorom tak ładnie.
W tym roku - w sierpniu biorę ślub i muszę jakoś wyglądać. Nie chcę specjalnych wielkich przeróbek sukienki, więc muszę ładnie kilogramków się pozbyć. :strong:
Nie jestem na jakieś specjalnej diecie. Nie mam za bardzo pojęcia teraz jak się za to zabrać wszystko. Nie mam też wagi w mieszkaniu, więc nie mam jak śledzić postępów swego odchudzania :cry: Kiedyś sprawdzałam wagę w pracy, ale niestety siedzę na macierzyńskim.
Nie jestem grubaskiem. W ciąży przytyłam 15kg. Stanęło na 90kg, ale zdecydowanie trochę już z przybyłych ktanek tłuszczowych zgubiłam. Mieszczę się w niektóre rzeczy sprzed ciąży, ale niestety nie we wszystkie i nie w te najbardziej wymarzone. :cry: :cry: :cry:

Doradźcie kochane jakie wy dietki stosujecie. Co wam pomaga i jakie ćwiczenia ew. wprowadzić w zycie, by efekty były widoczne.
Pozdrawiam wszystkie odchudzające się i życzę sukcesów! Niech suwaczki uciekają w dół! :uklony:



...



...



#2
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witaj kochana
przede wszystkim to gatuluje tej cudnej kruszynki-tez jestem mama 2,5 rocznego chłopczyka a co gorsze obecnie waze tyle co w ciązy nawet nie wazyłam.....
Ty masz silna motywację-ja na swoj słyb zgubiłam 20 kg i do tej pory nie moge uwierzyc jaką miałam silną wolę....a teraz dupa :-(
ja mysle ze najlepsza formą chudniecia jest 5 małych posiłków w ciągu dnia plus wysiłek-u Ciebie np długie spacerki
trzymam kciuki

#3
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
wiki77, dziekuję serdecznie za komplementy w stronę synka :uklony:

spacerki - codziennie zaliczam, ale chyba rzeczywiście je odrobinę wydłużę. Z godzinkowych na może półtora godziny do dwóch. Daleko się nie chcę wyprawiać, bo Tobi budzi się średnio co dwie codziny na jedzonko. Taki z niego głodomór :->

Te 5 posiłków, to chyba rzeczywiście dobry pomysł póki co.
Jakieś rady czego nie jeść, co tylko zapycha na chwilę a w rzeczywistości wcale nie jest takie "mało kaloryczne"?

#4
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
np-sniadanie -razowiec z margaryna, chuda wędlina i warzywami/jakie lubisz pomidor, ogórek..../
przekąska-owoc, jogurt
obiad-mieko-pieśc z kurczaka...cos chudego ryba, plus surówka-np sałata lodowa, pomidor oogórek cebulka co ci do głowy przyjdzie......../ mozesz tez zjesc poł woreczka ryzu, kaszy....
przekąska-owoc, warzywo, chudy biały ser cos wybierzesz tak do 150 kcal
kolacja-tu stawiamy na białko a raczej omijamy węglowodany -np pata z tuńczyka z jajkiem na twardo

poczytaj sobie w dziale diety co ci odpowiada-moze tam cie cos zainspiruje

#5
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
tibby, :zdziwiony: oczom nie wierzę że to Ty :jupi: :jupi: :jupi: :witam: :witam: :witam: :witam: :witam: :witam: ponownie
synek śliczny ,słodki ,gratulacje ,wielkie gratki takiego słodziaka

a co do dietki - :hmmm: ile odchudzaczy tyle zdań ,niektóre -mż ,częśc jakieś dietki wymyslne ,ale ogólnie to chyba sobie gotowac ddzielnie nie bardzo masz czas?wiki77, jadłospis wydaje mi się rozsądny ,choć na śniadanie kaptuję za owsianką na wodzie zabieloną mleczkiem ,zapycha ,daje powera i czujesz się syta dłuuuugi czas,Gufcia mnie kiedyś namawiała stale ,to nie-dopiero odkryłam jakie to jest rewelacyjne :win:
witam Cie tibby raz jeszcze :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
tibby, witaj ponownie :wave:

synek sliczniutki i słodziutki :lovers:

tibby, no to jedziemy na podobnym wózku :mrgreen: mój maluszek ma 4 miesiące a ja ciagle gruba i bez werwy do odchudzania :-/

#7
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
becia, shashua, witajcie znów :wave:
Och moje chęci do zrzucenia kilosków są wielkie, ale niestety z wykonaniem nie jest za dobrze. :crazy:
Poczytałam sobie o diecie Dukana i chyba ją zastosuję. :hmmm:
Jutro zaczynam dzień pierwszy :mrgreen:
zobaczymy co z niego wyjdzie.

dziś zajadałam musli fitella (trzy różne smaki) z jogurtem naturalnym i jako przekąski sobie strzeliłam dwa jabłuszka zielone - to był błąd! wzdęło mnie po nich, że na wieczór ledwo spodnie dopinałam. cholernie cisnęły! :evilmad: Nie polecam!

ale ogólnie to chyba sobie gotowac ddzielnie nie bardzo masz czas

no tu się zgadzam. głównie mam czas na jakieś małe i szybkie przekąski (posiłki), bo Tobi czasem przysypia na 10.min i nie bardzo później widzi mu się opcja dalszej drzemki.
Dziś jako ruch zaliczyłam dwa spacerki z synkiem. :grin: Jutro mój M. jest w domku (dziś ostatnia nocka!) i może go trochę powykorzystuję wieczorem co by kalorie spalić efektywniej :oops: :oops: :oops:

becia, słyszałam, że przy karmieniu piersią się szybciutko traci kilogramy. Ty nie karmisz cycem? ja niestety nie, bo wykryto u mnie gronkowca, przez któego mały wymiotował cały mój pokarm i leżeliśmy 10.dni w szpitalu na antybiotykach i kroplówkach :-x

do jutra kochane! :wave:

#8
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: tibby, jak dla mnie dieta Dukana to jest to, to mój faworyt od początku, ale nie chciałem narzucać Ci tej diety, bo każdy musi sam wybrać :mrgreen: , znajdziesz i tu kilka osób które spróbowały tej diety, Ci którzy przetrwaja 1 okres , chwalą sie postępem, i ... da się żyć. :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#9
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów

to mój faworyt od początku, ale nie chciałem narzucać Ci tej diety, bo każdy musi sam wybrać :mrgreen:

jasne, zgadzam się!

dziś dietkowania dzień pierwszy.
póki co ograniczyłam spożycie cukru z jednej łyżeczki do połowy :grin: Na śniadanko zrobię sobię jajeczniczkę i popijam to herbatką. chyba czas przerzucić się na jakąś zieloną :hmmm:
zastanawiam się, czy nie wyciągnąć mojego M. gdzieś pochodzić po jakiś sklepach. może butki na wesele dla niego do garnituru znajdziemy :hmmm: pomyślę i wprowadzę plan w życie! :tongue:
Miłego dnia! :wave:

#10
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
No wesele powazna sprawa :mrgreen: mam nadzieję ze załatwicie wszystko co trzeba, ale buty to podstawa, nie będzie przecież chłopina na bosaka po kościele latał :smiech3: :smiech3: :smiech3: pozdrawiam, udanych zakupów i ... konkretnej diety, bo wtedy, migiem będą pierwsze efekty- zobaczysz. :lovers:
Dołączona grafika

#11
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
meldunek skladam na twych salonach i kciuki zostawiam :thumbsup:

#12
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
I ja sie melduje z zaciśniętymi kciukam. Synek śliczniutki... Ja mam 1.5 roczna córcie i nieraz po całym dniu z nią, nie wiem wieczorem jak sie nazywam :grin:

#13
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
i jak?

#14
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Ty nie karmisz cycem?


karmiłam krótko, :-/ ,malutki okazał się głodomorkiem(chyba po mamusi :mrgreen: ) i z bólem serca musiałam przejść na butle

dziś dietkowania dzień pierwszy.


no i jak :hmmm:

#15
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
och, czasu mi braknie na pisanie ludziska! :placz:
dietka dukana okazała się sympatyczną. podjadam śmiało te serki i jogurciki. tylko obiadek zawsze bardziej jakiś treściwszy - czyt. piersiątko z kurczaczka czy coś.

wczoraj jako rozpuste zrobiłam sobie dietetyczne placuszki owsiane (kakaowe!) z serkiem homo waniliowym! :slinka: oczywiście ograniczyłam się do kilku szutk, a resztą podzieliłam się z domownikami.
Pożyczyłam od teściów przyszłych rowerek stacjonarny i wczoraj wg licznika spaliłam 200 kalorii. Dziś na wieczór tez planuję pojeździć trochę. :dumbells: Ale chyba tylko 100 zrobię, bo padam na pysio!

becia, mój Tobi też taki głodomorek. Czasem 120ml mleka zagęszczanego mu nie wystarcza :yikes:

dobranoc. :wave:

a na buty M. nie namówiłam. Pojedziemy jednak po wypłacie.

#16
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Tibby kochana witam ponownie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
masz przecudnego maluszka :lovers:
pozdrawiam i trzymam kciuki :thumbsup:

#17
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ja też chcę Dukana :blink: Tylko jak. Oni jedzą ciągle parówki a ja uwielbiam ziemniaki puree... :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#18
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

a ja uwielbiam ziemniaki puree...

:-> :-> :-> :-> ja wogóle ziemniaki ,pod każdą postacia :placz: :placz: :placz:
miłego wekendu tibby :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#19
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
a ja kocham chleb więc pan D tez nie dla mnie

#20
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
wiki77, znalazłam przepis na chleb dietetyczny - a ciasta z otrębami. chcesz przepis?

a tak w ogóle to mierzę się dziś w pasie i co? SZOK! :yikes: :yikes: :yikes: aż 4cm mniej od wtorku! :clap: :clap: :clap: Jestem z siebie zadowolona i dumna. Ciekawe jak to wagowo wygląda. Muszę nawiedzić jakiś znajomych którzy posiadają wagę :tongue:
Weekend mija spokojnie, choć pracowicie. Przed ślubem tyle załatwiania i jeżdżenia, że szok. :roll:
Wczoraj przyszli do nas znajomi i niestety uległam chipsom i paluszkom :blush: Ale i tak cm jest mniej.
Rowerek sobie wczoraj odpuściłam, ale za to miałam 5h spacer z synkiem na cmentarzu i na zakupach później. :grin:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych