Skocz do zawartości

Zdjęcie

tibby walczy ze zbędnymi kilogramami!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#41
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
jak czasami patrzę na mojego 2,5 latka to nie moge uwierzyc ze on jeszcze był taki malutki jak Twój synuś....a teraz juz pyskuje



...



...



#42
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Tibby milego weekendu :lovers:

#43
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
zapomniałam zapytac jak przygotowania do slubu?????

#44
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

więc jesteśmy w zasadzie kwita

ja tam nie rozpatruję takich kategorii , za link bardzo Ci dziękuję , powiem tylko ze sciągnąłem sobie tą stronę i zrobię mały programik z tymi przepisami, jak będzie gotowe to podam informację gdzie zainteresowani mogą go sciągnąć na swój komputer :mrgreen:
Tibby, teraz mam nadzieję ze maluszka dotleniasz , bardzo wcześnie i bardzo późno, bo skwar taki ze .... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#45
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
i mnie spodobały się te przepisy

#46
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
tibby, ale masz słodziaka :lovers: :lovers: :lovers: zjem go zywcem :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:

#47
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

zjem go zywcem

za późno .... już pożarty :slinka: :slinka: :slinka: :oczy:
Dołączona grafika

#48
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
tibby, jak mija weekendzik?
jak Ci idzie dietkowanie?
miłej niedzieli zycze

#49
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Tibbi chyba wszystko w porządku co? :zdenerwowany: kurcze takie upały , to dla Twojego szczęścia niezbyt donbra pogoda, dla Ciebie zreszta też . Daj cynk że jest ok i potem odzywaj się raz po raz, bo to nie jest tak ze ktoś znika i wszystko zostaje bez echa... :-> :lovers:
Dołączona grafika

#50
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
jestem ludziska, jestem! wielkie PRZEPRASZAM za to, że nie pisałam. :uklony: należą mi się klapsy! :po dupsku: :po dupsku:
Ale jakoś dni za dniami lecą i sama nie wiem skąd mam brac na wszystko czas :nie wiem1:
Na szczęście jakieś ochlodzenie do nas zawitało i trochę odetchnęliśmy wszyscy od tego skwaru :clap:
Przeprosiłam ostatnio mój rowerek i nawet upał mi nie był straszny i sobie pedałowalam do przodu.
Niestety dziś kieyd weszłam na wagę widziałam 77.4kg :placz: :placz: :placz: :placz: Czyli oznacza to 1kg do przodu :placz:
Ale przyznam się, że nie dietkowałam :blush: :blush: :blush: I tu kolejne klapsy dla mnie :po dupsku: I to mocne!
Wczoraj miałam załamanie nerwowe z powodu mojej sylwetki :cry: Płakałam w rękaw mojego M. który pocieszał mnie jak tylko się dało. Kochany! :lovers: Dobrze miec takiego mężyznę kolo siebie! :uklony:

Stawiam flaszeczkę za niedawno skończone 3.miesiące mojego synka :piwo:

Niedługo zamieszczę nową (bardziej aktualniejszą) fotkę Tobika, więc się znów będziecie o niego mogli gryźc :smiech3: Jest cudownym maluchem i codziennie daje mi coraz więcej radości :tanczy:

Jeśli chodzi o przygotowania do ślubu, to w zasadzie wiele rzeczy jest już załatwione. W ponidziałek - czyli jutro - idę zamówic sobie fryzjerkę i na fryzurkę próbną i juz zamowic ją na dzień slubu. We wtorek zamawiamy kwiaty do kościoła i mój bukiecik i panom bukieciki do butonierek. W sobotę jade po bieliznę jakąś wystrzałową, a w nastepny poniedziałek (02.08) ide na 12:00 na przymiarkę sukienki :clap: Już nie moge sie tego dnia doczekac. Choc wiem, ze i tak sukienka będzie poszerzana :crazy: A chciałam tego uniknąc :placz: Ale jak ktoś jest leniwy i ma słaba silną wolę to tak jest. Codziennie sobie mówiłam, że koniec ze słodyczami a jednak zawsze coś mnie kusilo żeby jednak kawałek czekoladki itp. sobie do tego pysia włozyc. :evilmad: Sama jestem na siebie zła :evilmad:

Pozdrawiam was serdecznie i postaram się wchodzic czesciej. :wave:

#51
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Tibby fajnie że wracasz do nas, no tak szybko bić Cię nie będziemy ( chyba :hmmm: ) ale żeby to był ostatni taki raz :smiech3: czekam na nowe zdjęcia tego gentlemana. :lovers:
Dołączona grafika

#52
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
ostatni raz ze znikaniem na tak długo to z pewnością był, ale czy z tymi słodyczami (a raczej ich brakiem wytrzymam) to nie obiecuję, bo łasuch ze mnie straszny :oops:

a oto na specjalne twoje zamówienie mój mały mężczyzna:
Dołączona grafika

#53
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Tibby mnie pomogła taka przegryzka-jogurt naturalny, łyzka otrąb, po 2 szt suszone sliwki, morele i daktyle-wogole nie mam ochoty na słodycze a łykałam ich sporo

#54
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
tibby, super że znalazłaś czas by zajrzeć na forum
rozumiemy że zabiegana jesteś sprawy ze ślubem i maleńkie dziecko
aaa tak przy okazji zdrówko :piwo: na te skończone 3 miechy
no różnica w foteczkach jest ale bym Tobiaszka :zjem cie:
słodziak mały :lovers:

ale czy z tymi słodyczami (a raczej ich brakiem wytrzymam) to nie obiecuję, bo łasuch ze mnie straszny :oops:

może spróbuj się wspomóc magnezem z vit.B
albo chromem mi pomaga

pozdrawiam i miłego dnia życzę

#55
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tibby śliczny ten Twój synuś
fajnie ze wróciłaś

trzymam kciuki za dietkę :thumbsup:

#56
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
dzięuję wszystkim za miłe słowa o Tobim :uklony:

Wczoraj słodyczy ZERO!!! :grin: Kupił mi mój M. płatki fitelli z wisnią i jogurtem i jak mam ochotę na słodkie to sobie albo podjadam na sucho, albo jem z mlekiem, wtedy przy okazji mam zapełniony żołądek :->

Dziś imieninki moje, więc stawiam dietetyczny torcik :tort: , a za 13.skończonych tygodni życia Tobiaszka, stawiam wszystkim BEZLAKOHOLOWE piwko :piwo:

Teściowa przyniosła mi w prezencie Raffaello... Grrr! :crazy: Muszę odłozyc w najciemniejszy kąt lodówki :placz:

#57
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tibby, wszystkiego naj :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent:

#58
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Wszystkiego co najlepsze!!!!! :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

#59
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
tibby, :prezent: wszystkiego naj naj naj najlepszego

#60
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Tibbiczku to ja Ci życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Wiem deczko się spóźniłam ale życzenia są szczere i z serca

Tobiaszek śliczny jest i taki radosny
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych