Skocz do zawartości

Zdjęcie

tibby walczy ze zbędnymi kilogramami!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#101
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
ludziska kochani moi, nie bojcie i nie krzyczcie na mnie, ale nie mogłam wejśc na swój wątek - i żaden inny - net mi nawalał i nie chciał wchodzic na forum. nie wiem dlaczego. :evilmad: byłam zła, ale dziś się udało :clap:

moje zdrowie ok. ale działo sie u nas nie dośc dobrze :cry:
mój mlauch znów w szpitalu byl. miał zapalenie pluc. na szczęście szybko dostał antybiotyki i po 5 dniach wyszlismy do domu :uklony:

dietkowanie różnie w tym czasie wyglądalo. raz lepiej, a potem załamki i diete szlag trafiał. :blush:
ale dziś znów zaczelam pierwszą fazę dukana. nie ciągnie mnie do słodkiego póki co. Postanowiłam sobie zrobic czekoladki dietetyczne, żeby w razie potrzeby miec cos pod ręką i nie zejśc na złą drogę :oczy:
jutro upiekę sobie jeszcze bułeczki, by miec coś na śniadanko.
więc jutrzejszy dzien stoi dla mnie pod znakiem pichcenia w kuchni :chef:
trzymajcie kciuki! :thumbsup:

tymczasem miłego wieczoru.

dołożyłam sobie codziennie po 90brzuchów dla przyspieszenia efektów :dumbells: dziś jeszcze nie robiłam, więc cwiczenia przede mną :biegnie:

cukier odstawiłam - mam w zamian za to słodzik,
mam specjalną mąkę - skrobię

MUSI SIĘ UDAC!!!!!!!!!!! :win:



...



...



#102
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Bidulko - ja 1,5 roku temu też dokładnie 3.05 z moim wówczas 1,5 rocznym dzieckiem byłam w szpitlu na zapalenie płuc 8 koszmarnych dni

#103
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
tibby, fajnie ze jesteś znów :jupi: ciekaw jestem Twojego Dukana , ja na razie odpuściłem. Chyba zmęczenie materiału przyszło. Pomyślałem ze musze jednak zdecydowanie wprowadzić sobie jakieś zajęcia z wf i do tego zmodyfikować jedzenie i powinno być jako tako....
Mam nadzieję ze maluszek już w formie, szkoda że tak pochorował v :-(
Dołączona grafika

#104
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
też żałuję, że musieliśmy tam wylądowac, ale niestety nie było innego wyjścia. na szczęście jest ok. jutro idziemy na kontrolę do szpitala, czy ładnie mu zeszło wszystko i miejmy nadzieję, że powiedzą, że jest ok :uklony:

ja też jakieś zmęczenie i chandrę przechodzę :crazy: dziś wszystko było dla mnie na NIE! Nie wiem dlaczego. Nic mnie nie cieszyło. Dobrze, że dzisiejszy dzień się kończy już.
Dziś zrobiłam sobie dietetyczne naleśniki, ale wsadziłam do nich troszeczkę powideł domowej roboty, bo potrzebowałam chyba czegoś innego niż moja nutella (swoją drogą się skończyła). Brakuje mi słodkiego. A ile można zapychac się galaretką robioną z herbaty... :oczy: :oczy: :oczy: :oczy: :oczy: :oczy: :swir:

Dziś jeszcze brzuchy muszę zrobic. Chyba się zaraz za nie wezmę. Potem wskakuję do łóżeczka.
Maluch śpi, więc mogę jakiś film zaliczyc :thumbsup:

Miłego dnia jutro wszystkim życzę.

JAZOO, powodzenia w nowych postanowieniach.
U mnie w pasie 79/78cm!!!!!!!!!! Jeszcze 9cm do wymarzonej talii :zdenerwowany:

#105
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

też jakieś zmęczenie i chandrę przechodzę :crazy: dziś wszystko było dla mnie na NIE

oooo to widzę mamy podobne nastroje . Wczoraj, dzisiaj , nie jestem najlepszym kolegą :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Mam nadzieję jednak że u Ciebie to szybko zniknie , bo masz swój skarb i to załatwia wszystko :mrgreen: :lovers: :love: :lovers:
Dołączona grafika

#106
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
JAZOO, z tym skarbem to się zgadzam w 100%! ale to raczej chandra typu "potrzebuję niezdrowego cukru!" :slinka:

#107
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
tibby, wiesz co sobie pomyślałem, to będzie wbrew zasadom, ale jesli tak bardzo potrzebujesz cukru, może to wynika z podświadomości i z zapotrzebowania organizmu :hmmm: daj sobie nieco , nie za wiele, ale nieco słodkości :whistle: :whistle: :whistle: Poza tym pozdrawiam i Ciebie i słoneczko Twoje.... :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#108
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
JAZOO, radzę sobie z nutellą dietetyczną. cały weekend słodycze były w domu i odmówiłam! :clap: Nie chciałam jeść słodkich wafelków. zajadłam się nutellą dukana :icecream:


poza tym stawiam torcik za 7.miesięcy mojego malucha:

#109
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
a poza tym, pas zmniejszył się o kolejne 2cm! :clap: :clap: :clap: już na miarze 77cm! :tanczy: :tanczy:

#110
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

poza tym stawiam torcik za 7.miesięcy mojego malucha:


:slinka:
wszystkiego naj dla smyka

a poza tym, pas zmniejszył się o kolejne 2cm! :clap: :clap: :clap: już na miarze 77cm!

no kochana wielkie brawa
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

#111
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Juz 7 miesięcy... pięknie. Wszystkiego co najlepsze dla synusia :mrgreen: :lovers:

#112
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, ja spóźnione ale szczere wszystkiego naj naj dla maluszka i Tobie gratuluję wytrwałości w dietkowaniu :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

#113
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Tibbi - ekstra i torcik i twoje wiadomości . Powiem krótko, tak trzymaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Fajnie ze udaje Ci sie powalczyć skutecznie ze sobą . Zawsze będę starał sie wesprzeć Cie , jak tylko to będzie konieczne ... :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#114
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
tibby, co słychać
dawno Cię nie było
czekamy :myśli1:
pozdrawiam i miłego dnia zycze

#115
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, gdzie się podziewasz????




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych