Skocz do zawartości

Zdjęcie

Natalie....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#21
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

Dziś Wielki Dzień - zeszłam poniżej setki


:tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2: :biegnie: :biegnie: :biegnie: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :biegnie: :biegnie: :biegnie: :biegnie: :biegnie: :biegnie: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

yyyyyyyyyyyyy, co to ja chciałam napisać.........Gratulujęęęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



...



...



#22
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
No to świętujemy i oby tak dalej!!!

:piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

#23
Natalie

Natalie

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 64 postów
No ba! Pewnie, że świętujemy bo jest co :mrgreen:

Kolejny powód do świętowania to będzie kolejne pięć w dół

Dziś była paella na kolację - więc zjadło się troszkę ryżu :blush: no ale to takie danie - kurczak+owoce morza+ chorizo +papryki kolorowe+groszek+różne przyprawy+ cebula+czosnek+ryż - ale mieliśmy znowu gości - a Ci uwielbiają dla odmiany moją paellę - i o nią poprosili - więc nie mogłam tego nie przygotować.... ale zjadłam mało - i dziś cały dzień dietowałam - tylko dwa gotowane jajka i dwie śliwki podczas produkcji ciasta, którego nie tknęłam!

Przy tej ilości jedzenia i paellę można wybaczyć jakoś.... prawda?

Jutrzejszy dzień już bez gości ale idziemy oglądać finały do pubu z rodziną i krewnymi mojego - co to oznacza :piwo: w ilościach koszmarnie dużych - drinki etc - no i znając życie pubowe jedzenie - nie wiem jak mi się uda trzymać z dala od alkoholu i innych takich - chyba się poświęcę i będę kierowcą - soczki i woda mineralna - ma ktoś inny pomysł by wymówić się od alkoholu i kalorycznego pobytu w pubie od 15? - mecz finałowy zaczyna się o 15.30 - więc pewnie skończy się koło 18 - a potem będzie się rozmawiać o grze bardzo ciekawej zazwyczaj - uwielbiam mecze gaa :mrgreen:) O której się skończy imprezowanie - pewnie standardowo posiłkiem koło 22-23 wieczorem - ech - ciężki weekend ;-)

A co u Was? jak mija weekend? Jakieś plany na jutro?

#24
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Natalie, poczytalam sobie i widze, ze twardzielka jestes. Tak trzymaj :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Napewno dasz rade, ja co prawda nie moge stosowac diety Dukana, jak nasz Krzysiu, bo niestety ale mam po tych produktach w wiekszosci odruchy, o ktorych mowic nie chce ;-)
ale dla mnie np dziala South Beach, ktora po czesci tez przypomina Twoje rozpiski.

Trzymam mocno kciuki zeby kilosy spadaly regularnie i zeby nie znalazlo sie zbyt wielu kusicieli ;-) Bo0 tych to nigdynie brakuje.

#25
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Natalie, :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: za zejście poniżej setuszki!!!!!! :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Trzymam kciuki, by jedzonko pubowe nie kusiło. A może zabierz ze sobą jakąś sałateczkę? :hmmm:

u mnie chorowity weekend. :cry:

#26
Natalie

Natalie

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 64 postów
Dzięki wielkie za gratulacje - to poniżej stu jest już oficjalne bo się utrzymuje a nawet spada dalej- dziś dziewięćdziesiąt dziewięć i dwie dziesiąte na wadze - więc super się z tym czuję! Choć obawiałam się, że wczorajsza kolacja mogła zaszkodzić mojemu dietkowaniu - ale jak widać nie :mrgreen:

Za niedługo wychodzimy więc się przyznam co już zjadłam i wypiłam a co będzie później czas pokaże

Rano - Szklanka wody + tabletka z magnezem (te rozpuszczalne)

Późne S - dwa plastry szynki z indyka, dwa ogórce konserwowe, 5podgrzybków i pół pomidora z natką i kubełek herbatki ściemy

Woda + zestaw witamin B (znów rozpuszczalne w wodzie)

Wczesny O - reszta sprzed dwóch dni - wtedy co napisałam mało i dietetycznie - mielone drobiowo-wołowe z papryką, więcej papryki, cebulka, trochę papryki, czosnek, pomidory, bazylia, pietruszka (natka), papryka słodka i chili w proszku, pieprz i ogórki konserwowe - mniam i ostre do tego herbatka mate

Przed wyjściem będzie rytualna poobiednia kawa

Późnej dziś - nie wiem - ale mam nadzieję, ze jakość się wymigam od jedzenia pustych kalorii - bo jak inaczej nazwać chipsy, frytki, kanapki pubowe etc a może mają też grilowe w tym pubie - w wielu miejscach mają - to wtedy będzie kurczak bez frytek ( :yikes: - bo kto to słyszał by bez frytek) z surówkami...

No to idziem kibicować a wcześniej poczytam co u Was

Udanej niedzieli

Tibby - bez chorowitych dni proszę - zdrowiej!

#27
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

zeszłam poniżej setki

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
gratuluję
tak trzymaj
a dziś kolacyjka może faktycznie coś z grila
albo sałatka jakaś :thumbsup: trzymam kciuki

#28
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Natalie, nic nie gadam :mrgreen: tylko się cieszę razem z Tobą :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: Pięknie idziesz :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#29
Natalie

Natalie

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 64 postów
Dziękuję, dziękuję :mrgreen:

Wczorajszy wieczór wyjątkowo udany - poza drobnym incydentem, który na szczęście nie skończył się tak źle jak mógł - zakończyło się na krótkim "łapy przy sobie"

Co do jedzonka - dzielnie się trzymałam - jednak kierowca mi byc nie pozwolono - ale ostrożnie z alkoholem było ;-)
Jedzenie - bylismy w perskiej restauracji - zjadłam z mojego talerza tylko owieczkę w ostrej marynacie oraz surówki (niestety z sosem czosnkowym, który pewnie miał kalorie) - więc nie jest źle - mogłam jeszcze mieć ichniejsze pieczywo, frytki i kilka innych rzeczy z listy mało dietetycznych, którymi zajadała się reszta ludzi ze smakiem

Teraz mam w planach kilka dni bez ważenia - w czwartek lecę do Paryża i wracam w poniedziałek w nocy - więc wezmę krótki urlop od wszystkiego - tam chyba diety nie da się trzymać - te sery, wina, bagietki, crapes (ichniejsze nalesniki z różnymi rzeczami) - mam nadzieję, że nie przytyję - jeść będę się starała mało, z umiarem, powoli dużo wody pijąc by się szybciej najeść mniejszą ilością jedzenia... ale pewnie łażąc i zwiedzając stracę troszkę tłuszczyku - a przynajmniej nie nabiorę dodatkowego...

Dziś znów powrót do diety

S - grzybki podgrzybki+wędlina drobiowa+ogórek konserwowy + kubełek herbaty

2S - dwa kubki kawy z mlekiem - duża potrzeba kawy dziś po wczorajszej nocy ;-)

O - gotowana szynka z buraczkami w occie

D - Kawa bez ciasta (mój ma ciasto ze śliwkami - fajnie się do niego zabierał bo nigdy takiego nie jadł - potem już wchodziło lekko ;-) )

K - tuńczyk z puszki w zalewie + papryka + ogórki konserwowe


Picia dziś dużo - już po dwóch kawach, herbacie waniliowej, herbacie "ściemie" i woda z tabletką z minerałami i witaminami też była - więc :aniolek:

A jutro by odpokutować wczorajsze popołudnie i wieczór siłownia, zajęcia grupowe (jakiś step albo coś co będzie), basen, sauna i jakuzzi - dwa ostatnie to nagroda za trzy pierwsze ;-)

A Wam jak mija poniedziałek?

#30
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj ,Natalie, :wave: :clap2: :clap2: ciesze się że tak ci dobrze idzie :clap2: :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#31
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Teraz mam w planach kilka dni bez ważenia - w czwartek lecę do Paryża

to moze po powrocie zrobisz kilka dni więcej bez ważenia :smiech3: :smiech3: :smiech3:
żartuję . na pewno poradzisz sobie z wagą , a na wyjeździe... cóż , normalnie trzeba jak człowiek. Pokutować będziesz sobie potem :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#32
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Och do Paryża sobie lecisz... dobrze Ci :mrgreen:
Jakbys miala jakies takie wieksze luki w bagazu to ja chetnie sie jakos uksztaltuje na postać walizy :-P
Sciskam i czekamy już na Twój powrót :lovers:

#33
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Ja tam do walizki jak już zajęta przez Agę pchać się nie będę...ale jako bagaż podręczny w reklamóweczce to baaaaardzo chętnie postaram sie zmieśćić.... :oczy:

#34
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Natalie, wiesz, moze czasami to i lepiej sie nie wazyc, co by sie nie przerazac ;-) U mnie to tak bywa, waze sie raz na tydzien, zazwyczaj w sobote, bo moj spadek wagi do normalnych nie nalezy - jak tu u ludzi bywa. U mnie czasami w ciagu tygodnia potrafi skakac kilka razy....

#35
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
No to Natalcia :
1. zapija winko w Paryskiej knajpce
2. zajada bagietki prosto ze straganu
3. podziwia panoramę na wieży Eifla
4. może zapuszcza zurawia na zameczki nad Loarą...
5
6
eeeech życzę Ci tego wszystkiego w jak największych ilościach. Użyj sobie kochana, a po powrocie prosimy o relację i kartke z Paryża :mrgreen: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

#36
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
hmmmmmmmmmmmmm Paryż
chciałabym kiedyś zobaczyć
no kochana udanego wypoczynku
czekamy na relacje

#37
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
No i proszę Natalie zniknęła pochłonięta przez miasto rozrywki , sztuki ... i miłości :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: a używaj , używaj, tyle że musisz nam zrelacjonować wszystko :grin: :oczy: :oczy: :oczy:
Dołączona grafika

#38
Natalie

Natalie

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 64 postów
Wróciłam z niestety większą wagą - przytyłam blisko dwa kilogramy... ale jakie pyszności jadłam zwiedzając... cud, że tylko dwa ;-)

Zwiedziłam ile mogłam - niestety nie byłam w katakumbach...

Jak pomniejszę to przyzwoitych rozmiarów wrzucę zdjęcia

#39
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam cie sredecznie i trzymam kciuki za szybkie spadanie wagi :wave: :lovers:
Dołączona grafika

#40
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

niestety nie byłam w katakumbach

nie martw się jeszcze sobie poleżysz :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

przyznaje w Paryżu nie byłem, ale na pewno trzeba tam sporo czasu żeby zobaczyć większość fajnych rzeczy :hmmm:

wrzucę zdjęcia

no to czekam niecierpliwie... Pozdrawiam :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych