Skocz do zawartości

Zdjęcie

Postaram się pomóc schudnąć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
jagoda10002

jagoda10002

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Ja ważyłam 98 kg i schudłam do 60 kg,wagę utrzymuję już 7 lat.Właściwie od kiedy sięgam pamięcią byłam otyła i cały czas się odchudzałam niestety bez trwałego efektu.Nawet jeśli udało mi się schudnąć kilka kg. poddawałam się kiedy nie widziałam znaczących efektów i kilogramy wracały z nawiązką.Przerabiałam różne diety i byłam juz nimi bardzo zmęczona a mój organizm osłabiony.Wiem jak ciężko jest schudnąć ale jest to mozliwe dlatego trzymam kciuki za Wasze efekty,jeśli ktoś potrzebuje rad i wsparcia zapraszam na moje gg 5624013 lub skype jagoda10002,postaram się pomóc .Nie poddawajcie się kochani!Ja na forum jestem przypadkiem



...



...



#2
scorpix

scorpix

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Zagadałem... odpisała... Herbalife... kopiuje ;P Niestety nie miałem na liscie jagody i linki wyiksowało :P

UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Treść wiadomości:
ja schudłam 38 kg i od 7 lat utrzymuje wage.Otyła byłam od zawsze i od kiedy pamietam non stop byłam na diecie.Dam ci link to jest moja strona   [xxxxx] na stronie jest tez mój email i telefon.Odchudzaniem zajmuje sie zawodowo,pracuje w oparciu o produkty Herbalife,obecnie odchudzam okoł[xxxxx] osób w tym 6 lekarzy.Napisze w kilku zdaniach o co chodzi w tej [xxxxx] ze tyjemy wynika z niedoborównasze jedzenie jest pozbawione cennych składników odzywczych a bogate jest w weglowodany i tłuszcze,nasz organizm jest wygłodzony pod względem odzywczym i ciągle poszukuje potrzebnych mu składników,jest to powodem tego ze mamy ochote na podjadanie,niestety nie jestesmy w stanie spalić tego co zjadamy i odkłada sie to w postaci tkanki tłuszczowej.Kiedy przechodzimy na diete ograniczamy ilość jedzenia a tym samym ograniczamy ilość tych składników odzywczych których nasz organizm i tak juz potrzebował jest to wiec błędne koło,kiedy tylko zaczynamy jeść organizm uzupełnia [xxxxx]śli nie dostarczymy organizmowi tego czego sie domaga niedobory widać po stanie zdrowia skóry,włosów,paznokci i oczywiście [xxxxx] Diecie Herbalife dostarczamy organizmowi potrzebne pierwiastki,dwa posiłki zastepujemy produktami i np.obiad je sie taki jak je reszta rodziny,nie trzeba gotowac osobno myśle ze jest to wygodne.Jeden taki koktajl jeśli zrobimy go na odtłuszczonym mleku ma ok.120 kcal a wartości odzywczych ma tyle jakby się zjadł[xxxxx] kcal.pijemy w skali dnia dwa takie koktajle i zjadamy jeszcze posiłek wiec jestesmy pełni sił i nie ma niedoborów.Nie ma tez efektu jojo bo organizm jest stabilny i niczego mu nie brakuje,nie wisi też skóra bo to odzywianie komórkowe-wszystkie składniki odzywcze są dostarczone do kazdej komórki ciała ,a skóra i mięśnie to też komó[xxxxx]śli do wagi docelowej brakuje nam ok 2-3 kg przechodzimy na program utrwalający pijemy tam juz tylko 1 koktajl i jemy 2 posiłki normujemy metabolizm i te pozostałe 2-3 kg chudniemy na 1 koktajlu dziennie,.przez cały okres diety ja prowadze,wspieram,motywuje,doradzam i ucze nawyków zywieniowych.Pozdrawiam-Dorota

#3
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

jakie wykonujesz ćwiczenia?


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych