Skocz do zawartości

Zdjęcie

prawda o odchudzaniu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
kaszubanna

kaszubanna

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
NIE WAŻNA JEST ILOŚĆ POSIŁKÓW, ALE ICH JAKOŚĆ.
Prawda jest taka, że bez poważnych zmian w swojej diecie człowiek odzyska utraconą masę ciała i co roku doda jeszcze kilka kilogramów. Metodą na pozbycie się zbędnej masy ciała raz na zawsze jest przede wszystkim trwała zmiana sposobu odżywiania i stylu życia. Odradzam płatki kukurydziane, makaron, ryż, wszelakie słodkości, napoje, soki, alkohole wieloprocentowe, fasola, ziemniaki, dania mączne, tłuste mięso czerwone, tłuste ryby, itp. Są to produkty – pułapki.
Polecam natomiast gotowane warzywa, owoce, mięso gotowane, jogurty naturalne, płatki jęczmienne, dużo wody nie gazowanej oraz herbaty zielonej.
Kilka miesięcy temu trafiłam do Centrum Redukcji Wagi. To pozwoliło mi poznać skuteczną i zdrową redukcję wagi. Bardzo Ci polecam, a jestem pełna nadziei, że uporasz się ze swoim problemem. Najważniejsze jest to, że trafiając do tego Centrum Redukcji Wagi nie pozostajesz z tym problemem sama. Masz Swojego konsultanta, który pomaga Ci w redukcji wagi. A każda konsultacja jest DARMOWA! Wiesz? To SUPER sprawa. SPRÓBUJ!
Jeśli na ten temat chcesz wiedzieć więcej - daj znać.



...



...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych