Skocz do zawartości

Zdjęcie

schudłam 38 kg ,chętnie Tobie pomogę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
jagoda10002

jagoda10002

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Już jako dziecko miałam nadwagę, czasy szkolne to pasmo upokorzeń związanych z tym, że jako najgrubsza w klasie byłam mniej sprawna, nieatrakcyjna i czułam się gorsza. W szkole podstawowej zaczęłam się odchudzać, bo bardzo chciałam być szczupła tak, jak moje koleżanki.
W wieku 23 lat ważyłam 98kg, miałam za sobą szereg różnych nieudanych diet i oddałabym wszystkie pieniądze, żeby tylko ktoś pomógł mi schudnąć. Byłam bezradna. Wytrzymywałam pewien czas stosując głodówki, jedząc zupy kapuściane i licząc kalorie. Stosowałam też lek przepisany przez lekarza o nazwie Mazindol,odpowiednik leku Meridia. Faktycznie, schudłam, ale stałam się osobą zamkniętą w sobie, apatyczną i bez chęci do życia. Budziłam się rano i moja pierwsza myśl to myśl o tym, żeby znowu położyć się spać. Moje ciało zrobiło się luźne a włosy rzadkie, skóra obwisła a cera szara. Ta walka, która była błędnym kołem, trwała 10 lat.Niestety smutki i brak entuzjazmu do życia zaczęłam wynagradzać sobie słodyczami. Kupowałam wszystkie czasopisma, w których było napisane coś o odchudzaniu.Mimo, że wiedziałam na temat odchudzania wiele, moja waga znów niepokojąco rosła, a ja nie miałam już siły by walczyć o swoją figurę i zdrowie. Ale poradziłam sobie z tym i od 7 lat utrzymuje wagę,jestem zdrowa i zadowolona ze swojego wyglądu. Wiem ile wysiłku trzeba, żeby to osiągnąć dlatego trzymam kciuki za Wasze efekty.



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jagoda10002, witaj , mam nadzieję że swoim doświadczeniem podzielisz się z nami tu ,na forum ,a tymczasem poproszę Cię o zapoznanie się z regulaminem i netykietą serwisu diety , dla przypomnienia:

Zasada 9
jak na Forum to na Forum !

Jeżeli publikujesz wątek na Forum, to nie podpisuj informacji, że prosisz o odpowiedź na e-mail, GG lub PW. Forum jest właśnie po to, abyśmy się wymieniali doświadczeniami i uczyli nawzajem od siebie. Proponując taką formę wymiany informacji zabijasz istotę Forum i przy okazji narażasz się Administratorowi i Moderatorom.

Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych