Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak rzucić palenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#1
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Hej , czy udało się Wam rzucić palenie ? Jeśli tak to w jaki sposób?



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja paliłam przed ciążą teraz już nie pale chociaz czasami dla towarzystwa

[ Dodano: Czw 29 Mar, 2007 18:33 ]
u mnie był to przymus i tyle

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Ja w ciąży też nie paliłam ale póżniej znowu zaczęłam a teraz chciałabym rzucić to świństwo :evil:

#4
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
becia podejżewam ze jak sie wyprowadzimy to tez zaczne palić narazie nie mam warunków i może dlatego tak sie trzymam a

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
sabinko to trzymaj tak dalej bo wiesz chyba sama jak trudno jest rozstać się z tym nałogiem :evil:

#6
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
no a ile kasy :roll:

#7
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
O ciekawy temat :))
ja rzuciłam palenie razem z moim chłopem 2 miesiace temu - pomogł mi tym TABEX polecam baaaaaaardzo

to sukces

a teraz porazka
palimy znow :-( mogłabym powiedziec ze przez niego (chlopa znaczy) bo zaczelo go nosic i w pracy najpierw - bo same pokusy wspolne wychodzenie na papieroska itd , potem zaczol w domu i ja razem z nim :-( i teraz czuje , ze nałóg wrocił a taka była z siebie dumna. Wszystkim mowilam, ze nie bede palic a tu taki zonk

Teraz prze lato nic z tym, nie bede robic , (kuracje tabexem moge powtorzyc po 5 miesiacach od poprzedniego razu) , za duzo pokus, griliki, imprezy na swierzym powietrzu - poprostu nie czuje sie na silach i jeszcze ten moj kopci :roll:

O kasie to nawet nie wspominam
no nic to
Tabex polecam - bardzi ulatwia samo rzucenie , potem trzeba silnej woli (jest na recepte i kosztuje ok 30 zł opakowanie - starcza na cała kuracje)
Dołączona grafika
[/url]

#8
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tak nałóg jest straszny
najgorsze jak ktos w domu zaczyna palić w tedy Ciebie też ciagnie :roll:

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
kurcze ze słodyczami jakoś udało mi sie jak narazie ale z fajkami trudno , może czas podjąć kolejną decyzję? :roll:

#10
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
A ja znow zaczelam palic... :roll:

#11
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gdybym tylko miała jak to pewnie tez bym wróciła do fajek ale narazie nie mam warónków na człe szczęscie

#12
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Dziewczyny :yikes:

Kupcie se jakas gume w kształcie papierosa i symulujcie palenie, boże nie wiem, jakaś guma nicorette, tylko nie zasmolajcie sobie płuc :sick: bedziecie miały brzydką cere i będziecie mówić przez takie urządzenie fuuj :whistle: :-/

dziewczyny tutaj wspieramy sie i czujcie sie przeze mnie wsparte w rzucaniu papierosow!

:dumbells: zamiast :sick: a będzie :win:
Dołączona grafika

#13
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Co do pytania z pierwszego posta, mi się udało nie zacząć palenia :-) Z ciekawości spróbowałam parę razy, bo skoro tyle marudzę znajomym i mamie, aby rzucili palenie, musiałam sama wiedzieć jak to jest.

Co Wy w tym widzicie? Jeśli to tylko kwestia przyzwyczajenia to faktycznie lepiej się przerzucić na gumy czy paluszki.

#14
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Kupcie se jakas gume w kształcie papierosa i symulujcie palenie, boże nie wiem, jakaś guma nicorette


Dla mnie te gumy sa tak ohydne, ze nie jestem w stanie tego zuc. Raz kupilam i jak tylko zaczelam zuc to natychmiast wyplulam..

Co Wy w tym widzicie? Jeśli to tylko kwestia przyzwyczajenia to faktycznie lepiej się przerzucić na gumy czy paluszki.


Paluszki to tak srednio.. Sama wiesz czemu :mrgreen:

Ja rzuce.. Na jesien ;-)

#15
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
przed chwilka wypaliłam ostatniego a nie mam mozliwości iść do sklepu kupić no i co ja teraz na diecie mam pożerać paluszki? Jasmine moze mi podzucisz jednego? :lol:

a tak poważnie to cały czs chcę rzucić ale jest trudno jak diabli :yikes: i dzisiaj powiedziałam sobie że jak mi się skończa to nie kupię i tak zrobiłam , a teraz siedzę i się wkurzam sama na siebie że niemam ani jednego , do rana wytrzymam ale pewnie jak pójdę do pracy to kupię , kurcze ale nie chcę ale to jest silniejsze , co robić :?: :cry:

#16
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Jasmine moze mi podzucisz jednego?


Kochana, nie ma sprawy :mrgreen: Ja pale te cieniutkie - Vogue, moze byc? :mrgreen:

nie mam mozliwości iść do sklepu kupić no i co ja teraz na diecie mam pożerać paluszki?


Stanowczo nie 8-)

Ja sobie wymyslilam tak, ze rzuce jak ZRZUCE balast z tylka :lol:

#17
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tylko ż po rzuceniu palenia sie tyje :roll: wiem coś na ten temat :blink:

#18
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

tylko ż po rzuceniu palenia sie tyje :roll: wiem coś na ten temat :blink:


Wiem.. ale to dlatego, ze sie zaczyna jesc.. Wiec wszystko na wlasne zyczenie..

Jak osiagne te 65kg to nie pozwole na przytycie! Poza tym jeszcze kawal drogi przede mna wiec sobie moge mowic o planach rzucenia palenia jak schudne ;-)

#19
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
;-) no jasne jasmine

#20
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
niestety jasmine nie tylko

organizm zużywa sporo energii na oczyszcznie sie z toksyn wywołanych paleniem . więc przy rzucaniu nawet kiedy nie zacznie sie człowiek obrzerac moze dojsc do niewielkiego prztycia . Oczywiscie wszysto zależy od stopnia zaawansowania nałogu i ilości wypalanych fajek dziennie .
Ale i tak warta rzucic !
Dołączona grafika
[/url]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych