Skocz do zawartości

Zdjęcie

DEXXTERA DĄŻENIE DO CELU


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1
DEXXTER

DEXXTER

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Pierwszy wpis na blogu powinien nieść za sobą trzy aspekty. Po pierwsze należałoby się przywitać co niniejszym czynię. Witam wszystkich tych, którym zechciało się zawędrować, aż do mojego tematu, w którym opisywał będę i tu drugi aspekt czyli dążenie do celu. Celem jest oczywiście poprawa wyglądu poprzez trening i dietę (pierwsze zaniedbałem na całej linii przez ostatnie dwa lata, drugiego nigdy w nawyku nie miałem, bo przez intensywny trening jadłem i nie tyłem). Ostatnim aspektem winno być sumienne i intensywne przyznanie się do własnych słabości oraz postanowienie poprawy! Przyszło mi to nad wyraz łatwo!!!

Budząc się dziś rano stwierdziłem, że przy 179 cm wzrostu lekką przesadą jest ważyć 85 kg. Wstałem zatem około godziny 8.30 z przekonaniem, że dzień ten będzie wyjątkowo wyjątkowy. Poranna toaleta, która zakończyła się oficjalnym ważeniem (pierwsze od 3 lat ?). Dramatu nie ma 84 kg, a jeszcze nie zacząłem - już kilo mniej ??? WTF?

Nie ma to jak poprawa humoru przed . To motywuje jak cho....roba ! Po raz pierwszy otwierałem lodówkę z przekonaniem zdrowSZEego żywienia. Sięgnąłem po chleb, masło i szczypior. Pominąłem majonez, który jadam z taką namiętnością z jaką dziecko po raz pierwszy w życiu ssie kobiecą pierś. Zapomniałem o szynce i innych "mięskach" co męskie nie są. Trzy kromki na spokojnie ( w końcu jadłem spokojnie dlaczego dopiero teraz ?) popijane herbatą z ograniczoną jak na mnie porcją cukru (z 2,5 na 1,5). Co się ze mną dzieje ?

Po śniadaniu przyszedł czas na trening. Początkowo wiadomo łatwo nie jest, ale trenowałem wiem to trzeba czasu i spokoju. Nie jest łatwo wygrać milion w totolotku, a przecież dla nas schudnięcie i poprawa kondycji to i tak więcej niż jakiś tam milion.

Seria brzuszków, przysiadów i pompek 2x20 i 2x10. Łącznie 40 brzuszków, 40 przysiadów i 20 pompek i na dwór potruchtać 15 minut i człowiek od razu widzi to czego od lat nie dostrzegał.

Wracałem z przekonaniem, że kondycji to ty chłopie nie masz za grosz jednak motywacji brakować ci nie brakuje. Będzie dobrze!

Jeśli macie potrzebę, jeśli jakaś siła zatrzyma Was dłużej nie krępujcie się. Nic bardziej nie motywuje jak WSPÓLNE dążenie do wcześniej obranego celu...

POZDRAWIAM.



...



...



#2
DEXXTER

DEXXTER

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Dzień drugi zaczynam od toalety, no i po raz kolejny ważenie ( mnie nie przeszkadza ważyć się teraz co dzień innych może demotywować jeśli zobaczą że trening i dieta nie przynoszą efektu ) Z 84kg spadło 200 gram wynik nie porywa, ale to pierwszy dzień, a waga zdąży jeszcze kilka razy wzrosnąć. Wydalanie wody z organizmu i przemiana materii jest tutaj bardzo kluczowa. Im więcej soli zjesz tym więcej wody zatrzymasz !!! Pamiętajcie o tym !

Zobaczymy co dalej trening się odbył ale o tym w tym temacie o odchudzaniu 6-8 kg niestety nie mogę wstawić linka.

Na razie tyle.

#3
DEXXTER

DEXXTER

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Czy ktoś to w ogóle czyta ? Chyba nie bo odzewu żadnego nie ma. No nic dziś wyjeżdżam na dwa dni ale jak wrócę opisze co u mnie. Byle był odzew :D

#4
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witaj! :wave: Miło, że dołączyłeś do nas :grin: Trzymam za Ciebie kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: i życzę powodzenia :win:
Dołączona grafika

#5
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
DEXXTER, witaj na forum :wave:

wytrwałości w dietkowaniu życze :thumbsup:
i widze że ćwiczysz to bardzo dobrze :dumbells:

#6
zayka

zayka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
Czytamy, dopingujemy i w moim przypadku - zazdrościmy motywacji :clap2:
Powodzenia, będę zaglądać.

#7
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witam widzę ,że mamy kolejnego kolegę ;-)
Życzę powodzenia i wytrwałości zazdroszczę motywacji do ćwiczeń bo mi się po prostu nie chce.
A z ważeniem to moze tak raz w tygodniu :hmmm: bo codzienne wchodzenie na wagę może zniechęcić.
Dołączona grafika

#8
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Siema DEXXTER, też obserwuję Twój temat.

Napisz jak u Ciebie z fastfoodami, słodyczami, czipsami, przekaskami i tym majonezem :mrgreen:
Podjadasz??

Jest odzew to pisz bo jestem ciekaw :tongue:

Może ktoś mnie przekona do ćwiczeń bo okrutnie mi się nie chce :grin:

#9
DEXXTER

DEXXTER

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Witam,
nie było mnie aż 9 dni na forum. Widzę odzew jest i to fajnie :D

Cóż należałoby teraz opisać te dni w których nic nie pisałem ale właściwie można by je w skrócie opisać słowami Walka, Pot i Triumf. Tak, tak moi drodzy poprzednie dni obfitowały w treningi oraz dietę która przynosi bardzo dobrze rezultaty. Chudnę nie czując głodu :D

Cóż ważyłem 84 kg dziś ważę 81 więc jestem w połowie swojej drogi pozostałe 3 kg zrzucę podczas wzmożonych treningów które pozwolą nabrać mi intensywniejszej masy mięśniowej.

Po trzech dniach treningu, zwiększałem mnożąc razy 2 dawki treningowe

2x20 brzuszki i przysiady oraz 2x10 pompki + 15 minut truchtu - x2
po kolejnych 4 dniach zwiększyłem je o kolejne x 2

Dziś trenowałem robiąc

8x20 brzuszki i przysiady + 8x10 pompki + 45 minut truchtu.

Jem głównie warzywa na parze dokładając na obiad pierś z kurczaka a co trzeci dzień rybę
Odrzuciłem białe pieczywo cukier oraz majonez. Nie podjadam w ogóle. Nie używam słodyczy.

Do całości należy dodać również aktywność ruchową związaną z codziennym seksem.

Czuję się bardziej wypoczęty wróciłem do dawnej formy czuje że zaczynam żyć a nie egzystować mimo iż przecież nie byłem gruby. To się nazywa postanowienie ! :)

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
DEXXTER, no i proszę jak pięknie Ci idzie
Wiesz tak mi się nasunęło-od nas forumowiczów wymagasz odzewu ale Ciebie jakoś mało na forum-poudzielaj się trochę więcej bo sam widzisz,że nieźle Ci idzie dietkowanie i możesz pewnieniejednej osobie pomóc ;-)

#11
DEXXTER

DEXXTER

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Pewnie masz rację tylko ten brak czasu :D
Oczywiście postaram się częściej bywać na swoim dzienniku no i oczywiście w miarę możliwości pisać w innych tematach.

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
DEXXTER, to tylko taka cicha prośba-nic wiążącego no ale oczywiście będzie nam miło Cię więcej czytać ;-)

#13
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
W bardzo szybkim tempie zrzucasz te kilogramy. Zaczynam się obawiać że za szybko się zerwałeś. Tak od razu rzucasz słodycze i majonezik :blink:

Co nagle to po diable wiec życzę ci tak trzymać i zero efektu jojo.

Jeśli tak będziesz dalej postępował to dla mnie bedziesz wymiatał :mrgreen:

Pozdro i pisz na bierząco

#14
DEXXTER

DEXXTER

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
3 kg to nie jest znowu tak dużo patrząc że połowa z tego to pewnie zalegała w organizmie w jelitach. Odstawiłem to co powodowało u mnie największy problem. Utrata wagi przy treningu jest normalnym efektem. Nie stanowi niebezpieczeństwa jeśli uzupełniamy niezbędne składniki organizmowi. Efekt jojo mi nie grozi.

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Tylko mnie zastanawia co będzie się działo jak zmniejszysz intensywność treningów....

#16
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Właśnie. Masz jakiś plan jak długo będziesz ćwiczył?

#17
DEXXTER

DEXXTER

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Plan mam rozpisany na 9 tygodni potem mam 3 dni roztrenowania, 6 dni odpoczynku i powrót do początku.

#18
DEXXTER

DEXXTER

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Kolejny dzień odchudzania i powrotu do formy a ja czuję się coraz lepiej!

Dziś zdradzę wam pewien sekret ! Już 18 kwietnia wystartuję w corocznym Maratonie Bostońskim. Mam nadzieję że godnie zaprezentuje się przed amerykańską publicznością w polskich barwach.


42,195 km tyle brakuje do szczęścia !!! :)

#19
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
DEXXTER, ło jak fajnie-będziemy trzymać za Ciebie kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dzięki za odwiedzinki na moim bloogu ;-)

#20
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
To i ja swoje kciuki dorzucam :-P :mrgreen: :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych