Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podziel sie swoim sposobem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dorota26

Dorota26

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
:lol: Powiec jak udaje ci się chudnąć.Bo ja nie mogę opuścić wagi poniżej 95



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja zaczynałam odchudzanie z wagą 91 po 2 tygodniach jest 87kg stosuje diete 1000 kal :s :-D

#3
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Ja nie mam sposobu na odchudzanie, bo nie mam potrzeby się odchudzać. Ale na kilku osobach widziałam efekty diety Herbalife i diety kopenhaskiej. W tej drugiej jednak aż szkoda było mi patrzeć na koleżankę, która nie mogła zjeść nic normalnego :/ Ale najważniejsze, że schudła kilka kg w ciągu tych 2 tygodni. Nie wiem jednak, czy utrzymała tę wagę. Po Herbalife za to widziałam, że wagę udało się utrzymać, a sama dieta nie wymagała aż takich poświęceń ;-)

#4
Zocha

Zocha

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Pytanie, dlaczego?

Ja mam mnóstwo sposobów, bardzo praktycznych, wypróbowanych na sobie, i co więcej SKUTECZNYCH, ale może być napisała coś więcej, bo trudno doradzać, jak napisałaś tak ogólnikowo.

#5
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Pytanie, dlaczego?

A do czego odnosi się do pytanie?

napisałaś tak ogólnikowo

W takim razie pytaj o to, co dokładnie Cię interesuje.

#6
Zocha

Zocha

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
@ Lexy - celna uwaga ;-)

Moje pytanie odnosiło się do niemożności zejścia poniżej 95kg. "Niemożność" sugeruje wykonywanie jakiś działań, więc może po prostu są niewłaściwe?

@Dorota26 - napisz, co robisz, by schudnąć, a spróbuję ci coś doradzić. Czy stosujesz/stosowałaś jakieś diety, czy udało ci się coś zrzucić i ile, w jakim okresie czasu, jak długo utrzymuje się twoja obecna waga, jaka była waga wyjściowa, czy uprawiasz jakiś sport, jak i co jesz, itp.

#7
gosiaj

gosiaj

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
cześć, wszystkim
:wave:
Ja od dziś zaczynam dietę 1000 kcal, i zobaczymy jak to wyjdzie ale moim zdaniem najlepsza jest dieta MJ( mniej jeść) choć sama wiem po sobie że to nie jest proste. :oops:
Próbowałam już różnych specyfików, herbatek, plastrów na odchudzanie ziółek i schudłam ale tylko w portfelu, dlatego pora na racionalna dietę 1000 kcal. Nie ma nic bez wysiłku a te wszystkie specyfiki to oszustwo :roll:
Pozdrawiam, :wave:

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gosiaj, no to trzymam kciuki za Ciebie :thumbsup: będzie dobrze dasz radę :tongue:

#9
Statira

Statira

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Ja chyba jak większośc stosuje diete 1000 kcal. Moja mama się ze mnie smieje, ze sie zacięłam bo nawet w tłusty czwartek nie kąsnęłam pączka :tongue: Narazie schudnęłam 14 kilo (duzo niby a jakos srednio po mnie widac :cry: )
Własnie podstawowymi moimi zasadami sa:
-zero słodyczy
-zero czystego cukru (znaczy nie słodze)
-dużo wody
-magnez
-zero białęgo pieczywa

Jedyne czego nie potrafie sobie odmówić to w ogóle pieczywa...wase mogę jesc ale nie codziennie bo od razu mi niedobrze:/ dlatego jem chleb orkiszowy czy graham ale nie wiem czy dobrze robie...
Dołączona grafika

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Statira, jasne,że dobrze robisz :tongue: A może dołożyła byś sobie jakieś ćwiczonka

#11
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Ja tez nie moe jest czesto wasy, uwielbiam chleb pelnoziarnisty, taka skurka z ziarnami roznego tymu mniam :)

#12
Statira

Statira

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów

Statira, jasne,że dobrze robisz :tongue: A może dołożyła byś sobie jakieś ćwiczonka


a cwicze cwicze:P troche na rowerku stacjonarnym treoche na orbitrku no i serwie takich cwiczen na rzezbe sytletki. Tylko nie zawsze na rowerku swicze tyle samo bo szkołą mnie cisnie i ciezko mi czasem wygospodarowac nawet 30 minut na cwiczenia:/
Dołączona grafika

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Statira, ale najważniejsze,że wogóle ćwiczysz :clap2:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych