Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę być znowu szczęśliwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41
Sliwka

Sliwka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Witam! Ja ostatnio nie za wiele się udzielam bo niestety brakuje mi czasu. Diety się trzymam - przynajmniej się staram bo wczoraj trochę pofolgowałam, brat miał urodziny i wsunęłam dość spory kawałek tortu :oops: Waga schodzi mi powoli, bo na razie tylko dwa następne kg, ale się nie zniechęcam :-) Mój metabolizm chyba zatrzymał się w miejscu, może znacie jakieś naturalne sposoby aby go przyspieszyć?



...



...



#42
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Waga schodzi powoli i to najważniejsze.
Co do metabolizmu żeby go podkręcić trzeba jeść bardzo małe posiłki i bardzo często tak gdzieś wyczytałam
Dołączona grafika

#43
Sliwka

Sliwka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Jak ostatnio pisałam, mało się udzielam ale jestem tu codziennie :-) Dzisiaj po raz pierwszy od kilku lat wcisłam swoje tłuste dupsko w rozmiar 42. Niby żadna rewelacja ale się cieszę :-P Począwszy od marca zjechałam z rozmiaru 48/50 do 42, problem w tym że ja naprawdę zaczynam wpadać w jakąś desperację, nie wiem co mam robić, teraz ja naprawdę bardzo powoli chudnę :-( Nie wiem ile dokładnie ważę bo postanowiłam się ważyć raz w miesiącu, przynajmniej widać że coś z wagi leci... Dam znać jak się zważę.... Poza tym zastanawiam się nad zmianą diety, co myślicie o OnZ na przykład? 1000 kcal chyba na mnie już nie działa a poza tym czuję się strasznie zmęczona, nic mi się nie chcę...

#44
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Sliwka, wiesz....czasami kilka dni odpoczynku od diety działa cuda a zobacz jak ładnie chudniesz...To oczywiste,że na początku odchudzania idzie waga w dół szybciej-powiedz ćwiczysz czy tylko dietka?????
A na depresję moje jakiś fajny ciuszek albo fryzjer co????
Albo wariacje z nami na forum????
Pisz i nie zostawiaj forumku i nas,bo tęsknić będziemy :placz: :placz: :placz: :placz:
A tak swoją drogą to ja też ostatnio zmęczenie odchuwam ale jakoś to na pogodę zwalam-przecież na coś trzeba zwalić niemoc prawda???? :->
Głowa do góry i się nie poddawaj-trzymam mocno za Ciebie kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#45
Sliwka

Sliwka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Dietkuję i ćwiczę (przynajmniej się staram) na rowerku stacjonarnym, różne wygibasy, brzuszki no i sporo chodzę, muszę z młodą spacerować :icecream: Ale czasami w ciągu dnia zabraknie mi czasu... Moje dziecko wymaga tyle uwagi że czasami zastanawiam się czy ona nie jest jakaś nadpobudliwa... Ma 18 miesięcy a cały dzień 7-21 fika jak szalona i wpada na pomysły że o zgrozo :zdenerwowany: Oczy muszę mieć za przeproszeniem w d...., ale i tak kocham najmocniej te moje dziecię i nie wyobrażam sobie życia bez niej :love: a przy okazji to czasami nieźle się przy niej napocę więc są jakieś plusy

#46
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Sliwka, no to bomba-mój synek ma trochę ponad osiem miesięcy-nie sypia wogóle czasami około dwóch godzin na dobę i już teraz muszę mieć oczy dookoła d****.
Teraz mnie pocieszyłaś,że będzie jeszcze gorzej :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: na bogów :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#47
Sliwka

Sliwka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Witam. Wczoraj przyszła koszulka dla mojej córy, nie mogłam się powstrzymać. Jak wam się podoba? Musicie kliknąć żeby zobaczyć. Dieta trwa, trochę energia mnie rozpiera i mam nerwy bo z teściową się wczoraj pokłóciłam i to dość ostro.... Ważenie w przyszłą niedzielę więc wam się pochwalę ile schudłam.

Załączone pliki



#48
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
dla mnie...bomba :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#49
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
ta koszulka pasowałaby równiez dla mojej latorośli :->

#50
Sliwka

Sliwka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Witam Was! Jedyne co mogę powiedzieć to to że jestem załamana. Znowu schudłam tylko 2kg :placz: Ja naprawdę nie wiem co mam już robić... Chyba pójdę się urżnąć... :piwo:

#51
Sliwka

Sliwka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Witam Was. Bardzo dawno mnie tu nie było. Przez cały ten czas walczyłam z kilogramami i nadal walczę. Mam wrażenie że te forum troszkę umarło. Teraz mam więcej czasu więc będę częściej zaglądać :-)

#52
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

czy po 3 latach jestes juz znowu szczęśliwa? ;)


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych