Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brunecia fighterka ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#21
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Dzień dobry z ranka :-) heh no i wstałam o tej 5-tej i poszłam biegać, niestety za daleko to nie pobiegłam, kolka i ucisk na płuca zrobiły swoje, z resztą jak papieroski na moją kondycję. zajadam sobie sniadanko i zaraz ide sie kapac bp dalej siezdze w gatkach neopronowych i kurtce ktora nosze do cwiczen bo nie przepuszcza powietrza :-)
sabina, hehe maggi, dobre :-) dla mnie jest taki jakis dziwny.....
JAZOO, do kazdego posłku w ktorym uzywales chleb teraz jesz deski?

nic, wlacze sobie jakis film i bede krecic hula hop jeszcze tak na lepszy poranek :-)



...



...



#22
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
witam ciemną nocą :-) właśnie wróciłam z dworku. Byłam na aerobiku a potem spotkałam się z moim chopem. Dostałam od niego fajną wiadomość, jego związki z pracy organizują wycieczkę do Bukowiny Tatrzańskiej. Wśród atrakcji są również...baseny termalne :zdenerwowany: jak ja tam wyjde w stroju kąpielowym? matko i córko, toż to ratownicy jak mnie ujrzą będą wzywać Green Peace z wiadomością, że im orka uciekła i się toczy po basenach termalnych :mrgreen: a tak na poważnie,to w ciągu 2 tygodni (wyjezdzamy w piątek 27.maja) zbyt dużo nie zdziałam. POMÓŻCIE!!!!!! Jakas specjalna dietka? Jakieś dodatkowe ćwiczonka? Pomóżcie :-(

#23
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
brunecia, spokojnie, spokojnie, nie takie sceny w Bukowinie widziano... :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: .
jeśli chodzi o deski ... Był czas gdy jadłem tylko deski , ale to było, teraz niestety jem generalnie wszystko, ze wskazaniem na light, no i mniej ilościowo , często też odpuszczam kolację. Myślę jednak że to było by dobre na podtrzymanie wyników, ja natomiast przerwałem Dukana, straciłem też sporo z jego efektów, więc myślę o czasowym wyeliminowaniu i pieczywa i makaronów i ziemniaków. Chcę bazować na ryżu i kaszy, a reszta to własna twórczość radosna. :mrgreen:
Dołączona grafika

#24
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Oj tam , oj tam. Grunt, ze sobie wyjezdzasz ze swoim lubym. Na resztę przymknij oko:D :love:

#25
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
JAZOO, Ja mam nadzieję, że jednak jak mnie zobaczą to pomyślą sobie "ot, taka mała foczka się zgubiła" :smiech3:
Agnieszka25, nawet nie masz pojęcia jak się cieszę na ten wyjazd :-)

Od dzisiaj robię sobie kilka dni pierwszej fazy Ducana. Tak, żeby zacząć od czegoś.O weekend w bukowinie sie nie martwie, ze przytyje, bo wiem, ze i baseny i spacery duzo dadza i nie bede musiala sie jakos mocno pilowac z jedzonkiem :-) teraz zbieram sie do sprzątania, a potem jade na zakuuuupy :mrgreen: Zakupiłam również tabletki "linea fitness". mysle, ze przydadza sie do odchudzania :-) milego dnia kochani buziaki :-)

#26
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
przeciez w tych basenach nie same modelki są..jeszcze sie zdziwisz jakie "ciała" bez oporu tam paraduja!

#27
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Dziękuję kochani za pocieszenie! :-) mam nadzieję, że po wycieczce tam nie załamię się :-P miłego sobotniego wieczorka buuuzka :-)

#28
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Kolejny dzień odchudzania za mną. Na wadze 74,2 genialnie :-) w każdym razie nie wiem nawet jak zmienić suwaczek w podpisie :-( a tak szczerze mówiąc to już rzygam gotowanymi jajkami i drobiową szynką.... ale cóż, jak się wcześniej pochłaniało wszystko co widziałam, jak kontener na śmieci to teraz mam. wode mineralną zawsze targam ze sobą wszędzie, taki dobry nawyk który pomaga :-) ide poczytac co u was :-)

#29
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Dziś decydujący krok zrobiłam: zakupiłam kostium kąpielowy! Świetny jest i świetnie na mnie leży i nawet nie widać, że jestem okrąglaczek :mrgreen: a co wyjazdu tylko 4dni! Podczas zakupów w Siesi zaopatrzyłam się w rybki, kupiłam makrelke wędzoną w całości i w kawałku jutro do pracy no i moje ulubione brzuszki łososiowe :mrgreen: Od razu po pracy śmigne sobie na aerobik no i dalsza walka!!! kurde promotor mnie ciśnie o prace dyplomową, w sumie do 13. czerwca muszę ją złożyć w sekretariacie.. bleee, w dodatku jutro poniedziałek a feee niedobry! Cóż, ide śpiochać, bo jutro zaś trzeba rano wstać. Dobranoc kochani. Buźka :-)

#30
gerbera

gerbera

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Witaj Brunecia! miło się czyta Twoje notki są takie pozytywne :) gratuluję wyników :thumbsup: ile masz wzrostu? tak z ciekawości pytam ;P pozdrawiam :lovers:

#31
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
brunecia, matko, trzymam kciuki za ta prace, ja pamietam jak ja sie wkurzalam przy moim licencjacie. A co do stroju, to rgatuluje, bo ciekzo moim zdaniem dobrac sobie odpowiedni, zawsze cos nie pasuje ;-) wiec super, ze Ci sie udalo.

#32
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
a dziękuję dziękuję, miło mi, że komuś podobają się moje liściki :-)
Clarin- też jestem bardzo zadowolona ze stroju :-) a co do licencjata to....wole sie nie wypowiadac, bo jutro mam wazny egzamin i musze sie skupic na nauce a nie na denerwowaniu :-(

Kurcze kochani, potrzebuje jakiejś rozpiski co do jedzenia, bo zapuściłam się okropicznie. znow 77 na zderzaku :bicz: ale za to w Bukowinie było.....mmmmmiodzio :mrgreen: pod kazdym względem :-) potrzebuje porady co zrobic zeby jakos fajnie, nisko kalorycznie sobie jeść.... z góry dziękuję! :-)

#33
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Kurde, kurde. Teraz pustki na forum ogolnie, ale widze, ze Ty dajesz rade. Ja od poniedzialku tez chyba wroce do dietki i na forum, wiec nie znikaj czasem zniechecona pustkami, ok?:D :lovers:

#34
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
ano staram sie przynajmniej raz dziennie zajrzeć na forum i sprawdzić co słychać, chociaż czasu troszkę brakuje i ubolewam, że doba nie ma 50h... :-( ale Agusiu, na mnie i moje towarzystwo możesz liczyć :lovers:

#35
Magnolia

Magnolia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Witam serdecznie

Widzę, że masz taki ogrom energii i zapału - skąd Ty to bierzesz?

Efekty widzę masz super - mam nadzieję, że też mi się uda jakoś schudnąć - powoli i skutecznie.

#36
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Magnolia- zapał biorę zewsząd! Najpierw chęć posiadania boskiego ciała, potem chęć podobania się mojemu mężczyźnie, a na końcu chęć zrobienia na złość tym którzy we mnie nie wierzą :-) z czym, ostatnia motywacja jest największa :evil: a dzisiaj na śniadanko zjadłam sobie słodkiego rogaliczka z dzemem brzoskwiniowym+kawa rozpuszczalna z mleczkiem do tego i juz szczesliwie zaczal mi sie dzien :-) do pracy biore 3 kanapki z szynką,paprykę pokrojoną na paseczki i ok 70dag truskawek. czy to duzo czy malo na 10h pracy? Z tym, że jest to praca siedząca na recepcji :-) milego dnia kochani! :-)

#37
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Najpierw chęć posiadania boskiego ciała,

:clap2: :clap2: :clap2: to dobra motywacja, ale z tym robieniem na złość... nie przesadzaj, tylko dobre podłoże daje rozkwitać roślinom. Sporo dobrej energii musisz mieć w sobie żeby być skuteczną.
Lekkie jedzxonko jak najbardziej, natomiast jak najmniej słodyczy, ciężkich rzeczy , pieczywa. na pewno wtedy pójdziesz jak błyskawica do przodu :mrgreen:
Dołączona grafika

#38
gerbera

gerbera

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
polecam zimny jogurcik z owockami do pracy :D na taki upał idealny ;P już jesteś piękna! masz tyle energii więc figura to tylko dodatek!! :lovers:

#39
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Gerbera, dziękuję naprawdę ślicznie to powiedziałaś :lovers:
Jazoo, masz rację z tym pozytywnym myśleniem i pozytywnym nastawieniem do świata. po prostu jak czlowiek jest rozgoryczony to tylko cos, cokolwiek związane z robieniem na złośc nielubianej osobie pomaga schudnąć. A poza tym, czy jeśli ta osoba jest takim moim motywatorem, nie wie o tym, że nim jest to czy w jakis sposob jej szkodze? :tongue:

kurcze ale wczoraj sobie pofolgowalam...przyjechalam z pracy, rodzice poszli na nocke do pracy, no i co ja mam sama robic? mamuska ugotowala zurek, pieknie wygladal z kielbaska, boczusiem, mieskiem.... ale oczywiscie stwierdzilam, ze jak rodzicow nie ma to nie bede jesc normalnie, poczłapałam do biedronki i kupiłam największa pizze jaka mieli (1kg) po przyjsciu najpierw zrobilam polowe pizzy a potem jeszcze polowe z pozostalej polowy. MA-SA-KRA nigdy nie bylam taka obzarta. ale tego potrzebowalam, w czwartek mam egzamin i potrzebuje duzo sily na nauke :-) nic kochani, ide dzielnie pracowac, wieczorkiem poczytam co u was! Buziaki i milego dnia! :lovers:

#40
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Brunecia!!!!!!!zlituj sie -mrozona pizza!!! chemia i emulgatory!!!! :bicz:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych