Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brunecia fighterka ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#61
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Brunecia brawo za ćwiczonka :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
za to duszone udko też :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
podstawa to nie zniechęcać się i iśc do przodu w swoich postanowieniach , motywacja jest. trzymam kciuki.
jA teraz też na diecie , czasem z meżęm jemy to samo ale przeważnie ja co innego a mąz co innego. Mąż też mój szczuplekszy ode mnie , on kocha raz na jakiś czas kolacyjki tylu hod dog , hamburger , do tej pory z nim jadłam ale od trzech tygodni -je sam a ja coś dietetycznego.
Dołączona grafika



...



...



#62
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No i jak tam na polu bitwy? :lovers:

#63
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Brunecia - widzę że walczysz dzielnie- wielkie brawa dla Ciebie. W tej naszej niedoli niestety trzeba tak wiele wyrzeczeń. Ty masz siłę i motywację . Trzymam za Ciebie kciuki , abyś wytrwała. :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#64
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Witam Kochani. Nie było mnie sporo...aż wstyd się przyznać ale dałam d... ciała. po prostu sie obzeralam jak psychiczna, jak bym rozumu nie miała. dobiłam do 80kg znow.... ale od 3 dni sie zawzielam.... nawet z mysla ze odchudzam sie od 3dni i na pewno nic nie schudlam ale ze daje rade 3 dzien sprawia ze czuje sie seksowniejsza i pewniejsza siebie :-) zrobiłam sobie dzisiaj masazyk chinska banka, w sumie przegladalam facebooka i tak jakos sie zapomnialam i robilam masaz prawie 40min jednego uda, a zeby drugie nie bylo stratne to tez meczylam je 40min. potem krem na cellulit, na brzusio i dupcie krem rozgrzewajaco-odchudzajacy i nynaczki zaraz idem. jutro w pracy obiecuje do was zajrzec, aaaaah net w komorce to jest to :mrgreen: ale oczy bola niemilosiernie bo to dziadostwo-ekran takie male. dobranoc :lovers:

#65
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
brunecia, niemożliwa jesteś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fajnie , bo jak ktoś jest takim fighterem to mało co go pokonuje. Najbardziej podoba mi sie twoja samoanaliza , super :smiech3: Trzymaj styl i fason dziewczyno a sama się przekonasz że super szybko nadrobisz to "wielkie obżarstwo" :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#66
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Chciało by się krzyknąć KUR** mam jakis depresyjny nastrój przez tą pogodę, ciągle jakoś pochmurnie, mży deszcz i nic sie nie chce. Jade dziś albo w sobote po rowerek stacjonarny. A co, bede smigac :-) Miłego i pomimo wszystko slonecznego dnia :-)

#67
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Jade dziś albo w sobote po rowerek stacjonarny.

pięknie , tylko uważaj na radary :whistle:
Dołączona grafika

#68
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
hahaha Jazooo śmieszne, bardzo :oczy: no i w koncu rowerka nie kupilam, ale za to za tydzien geburstag bede miec to moze ktos sie zlituje? :cry: dobra, nie mam dzis weny, pewnie cala wyplukala woda na auqa aerobiku ;-) dobranoc :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych