Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebuj pomocy w schudnięciu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
PawelMZ

PawelMZ

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam. Mam na imię Paweł i mam 18 lat.
Ważę 85kg przy wzroście 177cm. W moim życiu miałem już przygodę z odchudzaniem, schudłem z 95kg na 74, niestety przez ostatni rok przybyło mi znowu 10 i muszę teraz podjąć ponowną walkę. Moim celen jest zrzucić 10kg do września tego roku. Czy to w ogóle możliwe? Myślę, że nie uda mi się to w ciągu 7 miesięcy...

Do rzeczy. Zacząłem ćwiczyć. Mam taką starą kartkę z ćwiczeniami, które kiedyś poleciła mi dietetyczka, lecz to było dawno i jestem teraz z nich średnio zadowolony. Po każdym ćwiczeniu staram się robić serię 10 brzuszków albo przysiadów dla utrodnienia, ale mam wrażenie, że to nadal za mało. Moglibyście mi polecić jakieś dobre ćwiczenia na brzuch, klatke piersiową?

Kolejnym problemem jest dieta, nie dość, że mam problem z jej przestrzeganiem, to nie mam pojęcia jak ona ma wyglądać. Czuje, że tu jest pies pogrzebany, bo co mi dadzą ćwiczenia bez stałej, porządnej diety. Jesli byłby tu jakiś miły dietetyk, bądź osoba, która miała stycznośc z takim problemem i wie ''co i jak'' to również prosiłbym o pomoc.
Czekam na Wasze odpowiedzi z niecierpliwością. Mam akurat ferię i masę wolnego czasu. Dzięki Bogu pozaliczałem wszystkie ''gorsze'' (czyt.: 1) oceny, więc przynajmniej jeden problem z głowy ^^.
Pozdrawiam.



...



...



#2
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

mogę polecić dietetyka któy przedstawi idealna dietę dla Ciebie


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych