Skocz do zawartości

Zdjęcie

orgyginalnie: chciałabym troszkę schudnąć ;)


3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dziania

Dziania

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Mam na imię Martyna i jestem tu nowa... szczerze powiedziawszy kompletnie nie znam się na dietach... ale chciałabym troszkę schudnąć no i zdrowiej się odżywiać. Odnoszę czasem wrażenie, że za dużo jem i chciałbym to zmienić, tylko że ja nie znam tej granicy, którą powinnam stosować. Może zaproponujecie mi jakąś zdrową dietę, która byłaby dla mnie odpowiednia? byłabym bardzo wdzięczna. Mam 16 lat, 58 kg, 162 cm wzrostu i sądzę, że jestem wysportowana (na w-fie ćwiczę zawsze, chodzę na tańce (raz w tygodniu 2h) oraz jeżdżę konno, choć teraz miałam przerwę (od listopada nie miałam takiej okazji, ale dzisiaj już wznawiam moje hobby ;), a wcześniej jeździłam 2 razy w tygodniu 1h)
Z góry dziękuję i pozdrawiam ;*



...



...



#2
Guest_eiger_*

Guest_eiger_*
  • Guests
Polecam zapoznać się z zasadami odchudzania, jak i co jeść by nie przytyć. Przeanalizuj to co jesz bo jak czytam to masz bardzo różnorodne zainteresowania, które nie są biernym siedzeniem ale zmuszają do wysiłku fizycznego.

#3
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeść, a czego unikać. No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa. Można też dodatkowo sięgnąć po jakieś suplementy wspomagające odchudzanie.

#4
May

May

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Przeczytaj poprzednie tematy,tam trochę o tym pisze. Biegaj,ćwicz,jedz lekkie potrawy.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych