Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lignaform- skutecznie i bezpiecznie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
orchidea_89

orchidea_89

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Udało mi się schudnąć 15 kg na tej diecie, bez efektu jojo! Dieta po pierwsze jest kontrolowana przez lekarza, regularne badania i wizyty pozwalają kontrolować wyniki diety i stan zdrowia- w związku z tym nie ma mowy i jakiś problemach z nerkami jak u Dukana. Po drugie w pierwszych etapach opiera się na jedzeniu w proszku- łatwo, szybko i smacznie (coś dla tych co całymi dniami siedzą w pracy, lub tych co mają w kuchni dwie lewe ręce). Kolejne etapy stopniowo wprowadzają normalne produkty, zapobiega to efektowi jojo i odbudowuje zdrowe nawyki żywieniowe. Dietka naprawdę jest miła, miałam na niej bardzo dużo energii, nie odczuwałam głodu i ogólnie bardzo dobrze się czułam. Polecam! :)



...



...



#2
mybest

mybest

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Też byłam na tej diecie! Jest cudowna!! Efekty zwłaszcza w pierwszym etapie bardzo szybkie, potem trochę wolniej, ale to podobno normalne. Nie udczuwałam głodu, mogłam jeść słodkie i do tego tryskałam energią! Nigdy wcześniej na żadnej diecie nie udało mi się osiągnąć tak pięknego wyniku, w ostatniej chwili trzeba było przerabiać sukienkę ślubną, bo ze mnie spadała;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych