Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy któras stosowała Meridię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1
julita414

julita414

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
wiem ze to forum o dietach a nie lekach ale strasznie mnie kusi kupić meridię, ale sie boje skutków ubocznych, co wy na to ?



...



...



#2
mary

mary

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witaj!
Tak przypadkiem przeczytalam o meridi.Nie radze.Proponuje pojdz do apteki i przeczytaj ulotke.Bez konsultacji i zgidy lekarza jest to brawura.Sluchaj jesli masz zdrowe serce to dbaj o nie,zgub wage,ale nie poprzez takie medykamenty.Jesli juz to kup sobie Bio-Drain.Naprawde pomaga,ale pod warunkiem,ze zaczniesz jesc zdrowo i zaczniesz cwiczyc badz ruszac sie.Mam na mysli spacery. :-)

#3
Sylwia...

Sylwia...

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Czesc ja stosowalam meridie lekarz mi przepisal i powiem szczerze nic nie schudlam...a nie jest to tani lek...no i te uderzenia goraca nie polecam :-)

#4
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
U mnie była kumpela i miała polski odpowiednik meridi bardzo zachwalała poczytałam troche w necie i ja bym sie nie odważyła tego łyknąć to ma takie skutki uboczne że az strach i podobno uzależnia .Czytałam też że jeżeli nie mamy dużo do zgubienia to to wcale nie pomaga .Dlatego przepisuja to lekarze .Ale niestety u nas w aptece mozna dostać prawie wszystko ;-)
Dołączona grafika

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja tam w żadne specyfiki nie wierzę ,owszem mogą wspomuc odchudzanie ale bez diety cudów się nie zdziała-oczywiście to jest moje zdanie :lol:

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja wierzę tylko w ciężką pracę nad sobą nikt mi nie wmówi,że coś jest cudowne...

#7
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Macie rację tylko silna wola bo bez niej zadne specyfiki nie pomogą
Dołączona grafika

#8
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
MŹ - mniej żreć. Jedyna droga!!

#9
tajemniczaa

tajemniczaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
ja słyszałam że po Meridii się niezle chudnie. Meridia jest wskazana dla osób z Bmi wiekszym niż 28:D
...jesteś tym, kim nie chcesz być...będziesz tym, kim chcesz być...

#10
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
To ja bym sie ze swoja wagą łapała :hmmm: Ale ja z kolei słyszałam, że to taki "spexcyficzny lek"

#11
stefcia0

stefcia0

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Ja jadłam zelix - odpowiednik meridi
Faktycznie nie che się po nich jeść, ale szybko można sie uzależnić.
Ma sie po nich strasznego powera, suchość w gardle i bezsenność..
Można w krótkim czasie wiele stracić, jednak po odłożeniu (można brać tylko max 3 miesiące)
głód jest jeszcze większy, niż przed dietą. W efekcie albo znowu tyjesz albo dalej je zażywasz..

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Faktycznie nie che się po nich jeść, ale szybko można sie uzależnić.
Ma sie po nich strasznego powera, suchość w gardle i bezsenność..
Można w krótkim czasie wiele stracić, jednak po odłożeniu

ło ludzie i takie coś jest w sprzedaży :yikes: :yikes: :yikes:

#13
kasikkol

kasikkol

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
Ja byłam na meridii może ze 3 dni. Tak strasznie się źle po tym czułam, że odstawiłam. Za to moja koleżanka, która ode mnie ją odkupiła ... czuła się rewelacyjnie i pięknie spadła na wadze a zawsze była pączek odkąd pamiętam. Mam też inną koleżankę, która na tym jest i nie chudnie NIC. Ogólnie nie polecam. Gdzieś kiedyś słyszałam, żę są to leki psychotropowe a spadek wagi to tylko efekt uboczny. W każdym bądź razie nie zostały wymyślone w tym celu ...
Dołączona grafika

W GRUPIE SIŁA :-) Niech moc będzie z Wami :-)

#14
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

Ja jadłam zelix - odpowiednik meridi
Faktycznie nie che się po nich jeść, ale szybko można sie uzależnić.
Ma sie po nich strasznego powera, suchość w gardle i bezsenność


Ja gdyby nie zelixa nie wzięłabym się do odchudzania i pewnie już bym wylądowała w psychiatryku załamana. AAAALLLLEEEE!!!!! Ja jestem zdrowa! Oprócz głowy :blink: i miałam nadwagę! I przepisał mi to lekarz bo widział że w moim stanie psychicznym (depresja) nie dam rady inaczej a nadwaga była jednym z powodów depresji. AAAALLLLLEEEE!!! Wzięłam 10 tabletek, na początku codziennie potem stwierdziłam że efekt utrzymuje się 3 dni no to dawaj co 3 dni. Czułam się świetnie, żadnych(!!!) skutków ubocznych, mam niskie ciśnienie więc spałam dalej jak anioł, zero suchości. Potem znalazłam to forum i skończyłam brać zelixę. I nie biorę. Nie muszę.
Jaki z tego morał?
Dla mnie to był ratunek i konieczność. Wyszłam z zaklętego kręgu wpiep.... wszystkiego słodkiego co się rusza, panuję nad sobę, psychicznie - wyszłam z depresji bez pomocy psychologa. Teraz jem niskowęglowodanowo i nie mam ochoty na słodycze :clap:
Ale nigdy w życiu nikomu bym nie poleciła brania tych tabletek. U mnie zadziałała siła woli, wiedziałam że nic mi nie będzie ale każdy organizm reaguje inaczej. Jest forum użytkowników zelixy i tam najlepiej widać, że na każdą osobę takie tabletki mogą mieć inny wpływ i trzeba bardzo uważać.
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, toś nam dała wykładzik ale bardzo fajny i chyba potrzebny niektórym dziewczynom-dziękasek :lovers:

#16
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
:oops: ja nie chcę się wymądrzać i mam nadzieję że nikt tak nie stwierdzi. Po prostu piszę o moich doświadczenia i może ktoś z tego skorzysta tak jak ja korzystałam na doświadczeniach innych. A siedzę w domu i czytam mnóstwo i wiem ile błędów popełniałam całe życie. Właśnie dlatego, że nie wszystko działa tak samo na wszystkich. Tak długo się męczyłam na dietach niskokalorycznych i to był koszmar. A teraz cieszę się z tego, że się odchudzam :blink: i to jest przyjemność :crazy: bo wiem, że robię to zdrowo, nie katuję się i mam efekty. :clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, no coś ty wariacie ja Ci wcale nie zarzucam mądrowania się i na serio twierdzę,że świetnie,że napisałaś tego posta

Załączone pliki



#18
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Anja, :lovers: :lovers: :lovers: bo ja bym chciała żeby wszyscy tak mogli jak ja się cieszyć i tak by było wesoło na świecie!!! :lovers: :clap: :crazy: :crazy: :crazy: (Boże jak Ci rodzice mnie robili :crazy: )
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#19
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Oj laski przestańcie!!! :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#20
Biedroneczka

Biedroneczka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
w miarę czytania całego tematu nabierałam ochoty na ten specyfik ale po poście gufinki ochota minęła tak szybko jak się pojawiła. Dzięki serdeczne ! Nie ma co trzeba podnieść tyłki i spalać :dumbells: nadwyżki kg a nie szukać cudownych środków : :wave:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych