Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zioła wspomagające odchudzanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
Marysia Jadlik

Marysia Jadlik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Zioła które skutecznie wspomagają spalanie tłuszczu.

Zielona herbata. Powszechnie wiadomo, że herbata posiada dobroczynny wpływ na organizm, ale to właśnie jej działanie w zakresie odchudzania przyniosło jej największą renomę. Oczywiście jej właściwości odchudzające budzą również wiele kontrowersji. Niemniej jednak picie dużej ilości płynów podczas diety jest podstawowym sposobem pozbycia się toksyn z organizmu. A dodatkowo zawarta w herbacie teina, inna nazwa dla kofeiny, niweluje skoki ciśnienia związane z mniejszą ilością kalorii.

Guarana jest składnikiem praktycznie wszystkich środków na odchudzanie. Jaki jest sekret działania tej rośliny pochodzącej z Ameryki Południowej? Guarana to największe źródło kofeiny. Zawiera jej o wiele więcej niż ziarna kawowca. Kofeina w dużych dawkach wspomaga spalanie tłuszczu i pozwala utrzymać odpowiednie ciśnienie podczas stosowania niskokalorycznej diety.

Mate. Również pochodząca z Ameryki Południowej, mate wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Sekretem jej działania jest mateina, czyli ponownie kofeina! Jej działanie będzie zatem identyczne jak działanie guarany.
Diety Diety Diety ! czy dam radę ? orety ! :)



...



...



#2
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Nie ma cudów...bez diety i ruchu się nie schudnie. zioła na ogół tylko rozleniwiają ruchy robaczkowe jelit co sprawia, że po ich odstawieniu występują problemy z wypróżnianiem się.

Więc dieta dieta dieta ! i oczywiście fitness ! :biegnie:

#3
Tomaszq

Tomaszq

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
A mi diety ziołowe bardzo pomagają, ponieważ od czasu do czasu solidnie przeczyszczają mi jelita. Myślę, że akurat zioła bardzo wspomagają odchudzanie i są świetnym napojem po treningu.

#4
halinka

halinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
zawsze unikałam ziół i herbatek na tzw odchudzanie. Dlatego, ponieważ nikt nigdy nie wymyślił nic, co rozpuszczałoby tłuszcz - gdyby tak było, nie byłoby osób na świecie z nadwagą. Rozmawiałam kiedyś ze znajoma dietetyczką o takich ziołach. Działają one tylko na przeczyszczenie, czyli organizm traci wodę z organizmu niestety razem ze związkami mineralnymi, których nie zdąży wchłonąć. Oczywiście wydaje się, że chudniemy, jednak nasza waga spada tylko bo się odwadniamy anie tracimy tkankę tłuszczową. Jaki wiec sens stosować zioła - na przeczyszczenie i odwodnienie? Wolę otręby :)

#5
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Z tą guaraną to trzeba uważać, mnie doskonale pobudza i działa lepiej niż kawa, zwłaszcza przed treningiem. Niemniej i tak bym uważała, ostatnio kupiłam jakąś na aukcji allegro gdzie trafiłam, przez szkota.pl wzięłam dwie tabletki po śniadaniu i do 3 w nocy chodziłam z takimi oczami :yikes: nie wiem czemu tak się stało. Może trafiłam na jakąś mocniejszą czy cuś.

#6
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

myslicie ze zielona herbata pomaga na odchudzanie czy tylko na trawinie?


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!


#7
LidiaBorys87

LidiaBorys87

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów

Dobra alternatywa, choć jak najbardziej nie jedyna. Z drugiej jednak strony pewnie większość zdaje sobie z tego faktu świetnie sprawę. 


Zabawne, jak możliwości dodają skrzydeł


#8
LidiaBorys87

LidiaBorys87

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów

Zero szczegółów czy dodatkowych informacji na pewno nie pozwoli wskazać konkretnej opcji. Podobnie jak w powyższych przypadkach, jest za bardzo ogólnie. 


Zabawne, jak możliwości dodają skrzydeł


#9
LidiaBorys87

LidiaBorys87

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów

Zero szczegółów czy dodatkowych informacji na pewno nie pozwoli wskazać konkretnej opcji. Podobnie jak w powyższych przypadkach, jest za bardzo ogólnie. 


Zabawne, jak możliwości dodają skrzydeł


#10
kuchcia

kuchcia

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów

Może coś więcej na ten temat? Oczywiście dla wyjaśnienia adekwatnej co do tego kwestii. 


Zawsze można coś zmienić. Nawet jeśli wydaje się to niemożliwe





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych