Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fat story czarnulki....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
więc tak, na diecie jestem od poniedziałku. nie ważyłam się jeszcze i planuję zrobić to w przyszłym tygodniu gdyż, obecnie mam @. Mam dietkę mż z ograniczeiem słodyczy, napojów gazowaych, slonych przekąsek i moich ukochanych kebabow,frytek,hamburgerow... wiec oto moje wczorajsze menu:
sn:grahamka z szynką,pomidorem,ogorkiem i rzodkiewka
IIsn:pałki z kury z pary z surowka z bialej kapusty
obiad:łosos z pary+surówka z białej kapusty
kolacja:kiełbaska drobiowa grzana z keczupem i kromką grahama.

co do cwiczen to niestety, ale przez @ nie moge za bardzo, aczkolwiek jest już na końcowce i myśle, że dziś już będe mogła gdzieś iść :-) miłego dnia :-)



...



...



#2
Natala91

Natala91

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Będę obserwować Twoje wyniki:).

Powodzenia!

#3
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Trzymam kciuki ! również będę Ci kibicować

#4
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów
Będę zaglądać, informuj Nas na bieżąco !


#5
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
a dziękuję kochane :-) więc może przedstawie moje dzisiejsze menu:

sniadanie:2kromki grahama posmarowane serkiem smietankowym,po plastrze szynki,ogorek i rzodkiewka
IIsniadanie: 2 palki gotowane i papryka czerwona
obiad:omlet z 3jajek z koperkiem i kielbaska drobiowa(ok ok, przesadzilam z tymi3 jajkami-2by wystarczyly)
kolacja:piers z kury z zupa ogorkowa zabielona jogurtem.

Ćwiczyć jednak nigdzie nie poszłam bo @jeszcze obecna, ale może pojeżdże na rowerku, pod warunkiem, że napiszę wstęp i kawałek I rozdziału magisterki. Buzki!

#6
Margosia

Margosia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 65 postów
" kolacja:kiełbaska drobiowa grzana z keczupem i kromką grahama. "

keczup wykluczyłabym całkowicie :)

3mam kciuki ;-)

#7
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
Margosia, ale jak to zrobić, skoro jest taki dobry? :-( myslalam o tym, zeby kupic taki bez cukru ale to musialabym kupic na allegro bo w sklepach nigdzie nie ma :-(

a w ogóle dzien dobry :-) mamy sobote, sloneczko sie pojawilo i od razu mordka sie cieszy :-) wprawdzie musze jechać na uczelnie :evilmad: ale jakos daje rade :-) sniadanko za mna, a do szkoły mam aszykowane 2grahamki :-) milego dzionka buzki!!! :lovers:

#8
effie

effie

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Już nie ma co przesadzać, keczup nie jest tragiczny, nie jesteśmy robotami żeby aż tak przesadzać:). Jak raz na 1-2 dni zjesz sobie jakąś potrawę z keczupem to tragedii nie będzie!

#9
Diesel

Diesel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Powodzenia :>

#10
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
hej hej hej :-)

effie tez uwazam, ze nie nalezy przesadzac i rezygnowac ze wszystkiego co ma choc troche cukru. teraz to nawet bym przypraw niemogla uzywac bo wszystko z cukrem...

na uczelni wszystko pykło tak jak miało, wszystkie zalki powpisywane, wiec teraz przede mna nauka na egzaminy. na szczescie tylko 3 :-) po przyjezdzie zjadlam obiadek, skoczylam z malzem na zakupy a teraz on oglada jakis mecz i przygotowuje sie psychicznie do meczu z ligi mistrzów a ja sie nudze i błakam po sieci :-) nic kochani, milego wieczorka- pozniej pewnie jeszcze wpadne :-)

#11
Davczo

Davczo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Dzięki,też życzę udanego wieczoru. :)

#12
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
i coz... 6 rano w niedziele a ja na nozkach....bo jakis pacan studia wymyslil... nic, zjem sniadanko i lece na ucelnie. odezwe sie popoludniu. milego dnia!!! :-)

#13
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Czarnulka9 wcześnie wstajesz :D a co studiujesz?

Miłego dnia !

pa

#14
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Ten finał wczorajszy... wielka szkoda , że drużyna gdzie grali Polacy nie wygrała... kibicowałam im pewnie jak cała Polska... :win:

#15
Margosia

Margosia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 65 postów
Odnośnie keczupu taka ciekawostka, że:

Pomidor to chyba jedyne warzywo, które po przerobieniu zyskuje na wartości odżywczej :thumbsup:

Kupując keczup, koniecznie przeczytaj jego skład. Zdrowy to ten z koncentratu albo sosu pomidorowego!

Niestety, niektóre keczupy, zamiast pomidorów, mają bogaty bukiet barwników, zagęstników i ulepszaczy smaku.

Naturalny keczup zmniejsza też ryzyko zachorowania na raka prostaty o 20-30%
więc jest to dobra wiadomość dla Panów :)

#16
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Czyli keczup nie jest taki zły jak by się mogło wydawać...oczywiście jeśli mowa o tym naturalnym keczupie z pomidorów !

#17
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
a ja studiuje sobie dziennikarstwo :-) na szczescie, jeszcze tylko przyszla sobota zajecia(w sumie same wpisy), potem egzaminy i zegnaj uniwerku na 3miesiace :-)

ja z okazji dzisiejszego dnia moatki sobie pofolgowalam, ale w miare rozsadnie. kawalek ciacha i kilka kawalkow ptasiego mleczka przy rodzinnej nasiadówce :-) za to wody nie wypilam prawie nic...

a wiecie jaka jest moja najwieksza porazka? ze od slubu (zeszly rok- powiedzmy, ze od slubu minal rok) tak porzytylam, ze obraczke potrafie sciagnac jedynie przy nakremowanych dłoniach :bicz: nic, ide zmyć farbe z łebka i pod prysznic. buzki i dobrej nocy :-)

#18
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
witam i o zdrowie pytam :-) a więc wtorek był dniem owocnym w diete,cwiczenia i w ogole wszystko poszło gładko, nic nawet nie kusiło, żeby zeżrec zakazanego ;-)
menu:
sniadanko-grahamka z serkiem do smarowania i pomidorem
IIsniadanko-activia
obiad:cwiartka z kury gotowana+surowka z pomidorow i kalarepy
napoje:1,5l wody, 3kawy,herbatka czerwona.
cwiczenia: 45min aqua i przejscie przez cale miast na przystanek, bo z każdego mijanego przystanku, busy akurat odjechały :-/ w dodatku mężuś ma teraz na 18 do pracy i jakos mi tak bardzo smutno bez niego w domu :-( eeeh chyba sie starzeje i mi sie cnie samej ;-) buzki i dobranoc

#19
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
hej hej hej, troche mnie nie bylo ale sesja już się rozpanoszyła u mnie w domu i na uczelni :-( dietka, raz jest raz jej nie ma, staram sie tylko pic duzo wody. na razie dietka poszla sie bujac bo grypsko mnie rozlozylo....trzymajcie kciuki za niedzielny egzamin, a ja lece zrobic kawke i siadam do nauki. buzki :-)

#20
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
heh no powodzenia i z egzaminami i z dietą ^^




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych