Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uwagi i sugestie do nowego wyglądu forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co myślisz o zmianie szaty graficznej na forum? (6 użytkowników oddało głos)

Co myślisz o zmianie szaty graficznej na forum?

  1. Uważam, że to zmiana zdecydowanie na lepsze. (5 głosów [83.33%])

    Procent z głosów: 83.33%

  2. Uważam, że jest lepiej, ale parę rzeczy można by poprawić (rzeczy te wymienię w swoim poście). (1 głosów [16.67%])

    Procent z głosów: 16.67%

  3. Nie mam zdania. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Uważam, że stary wygląd (niebieski) był lepszy od tego nowego (zielonego). (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1
zam

zam

    Administrator

  • Moderators
  • 12 postów
Ten wątek jest przeznaczony na uwagi i sugestie do nowego wyglądu forum. Dodałem również ankietę z pytaniem o samą zmianę wyglądu i opinię na ten temat. Wszystkie uwagi oraz sugestie, a także głosy oddane w ankiecie bardzo pomogą w zorientowaniu się czy jakieś zmiany będą jeszcze potrzebne oraz czy już wprowadzone były w dobrym kierunku. Będziemy mogli po tym wątku zorientować się też czy wszystko już działa dobrze, więc z góry dziękuję za zamieszczanie swoich uwag i sugestii, nie krępujcie się. ;-)



...



...



#2
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Wygląd forum jak najbardziej na plus. Zmiana nazw tematów też tylko potrzeba czasu aby się przyzwyczaić. Przyznam szczerze, że musiałam się dobrze rozejrzeć aby znaleźć nasze blogi. Poszukiwania zajęły parę chwil i chcąc napisać posta wyraźnie brakowało mi opcji szybkich odpowiedzi. Jeśliby się pojawiły było by świetnie... chyba, że się nie da to jakoś też się przyzwyczaję.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3
zam

zam

    Administrator

  • Moderators
  • 12 postów

Poszukiwania zajęły parę chwil i chcąc napisać posta wyraźnie brakowało mi opcji szybkich odpowiedzi. Jeśliby się pojawiły było by świetnie... chyba, że się nie da to jakoś też się przyzwyczaję.


Wszystko się da zrobić - na chwilę obecną szybka odpowiedź jest włączona na forum, jest na samym dole tematu. :-) U mnie przynajmniej wygląda to tak:

Dołączona grafika

Jeśli brakuje tej szybkiej odpowiedzi u Ciebie albo jakiejś opcji w niej to na pewno można to poprawić. :whistle:
"Wyob­raźnia bez wie­dzy może stworzyć rzeczy piękne. Wie­dza bez wyob­raźni naj­wyżej doskonałe." - Albert Einstein

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Trudno mi powiedzieć, czy lepiej, czy nie .Kilka lat pobytu na forum- byłam przyzwyczajona do poprzedniego wyglądu, z zamkniętymi oczami wiedziałam co gdzie, teraz sie pogubiłam :oczy2:

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
kurcze ja tej szybkiej odpowiedzi u siebie nie widze :oczy2: ,

#6
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Beciu w ustawieniach profilu poszukaj

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Anusiak :clap: :clap: :lovers:

ale co mam szukać w ustawieniach?jak ta opcja się dokładnie nazywa, co właczyć, oprzeglądałam ale chyba znowu mi na oczy padło :oczy2:

#8
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
:clap: udało się znalazłam :thumbsup:
a teraz zastanawia mnie dlaczego mój suwaczek sie nie wyswietla :hmmm: w ustawieniach jest ale mi sie nie wyswietla :hmmm: chyba muszę dalej szukac :oczy2:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych