Te głupie boczki...:/


#1
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16
Jestem tu nowa ale mam ten sam problem co Wy wszystkie. Mam 17 lat, 163 cm i 59 kg. Moze to i nie tak duzo ale chodzi mi bardziej o wyglad niz o wage. Tłuszcz odkłada mi sie glownie z tylu na plecach i na brzuchu. :oops: Chodzi mi o te glupie "boczki" zreszta wiecie o co....Jak ja mam cwiczyc zeby to zgubic?? I co jesc?? Lubie niestety slodycze ale bylabym gotowa z nich zrezygnowac... Moze tu znajde jakos pomoc albo chocaz wsparcie bo sama nie mam wystarczajacej motywacji... :-/ Dziewczyny pomozecie??



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3,979

Lubie niestety slodycze ale bylabym gotowa z nich zrezygnowac...


No to jest to poświecenie, które w tym przypadku sie ceni :thumbsup:

....Jak ja mam cwiczyc zeby to zgubic??


Brzuszki i takie na przykład podnoszenia nód przy leżeniu na boku. Godne polecenia jest też hoola hop.
Teraz jest lato, więc na pewno ruchu będzie wiecej.

#3
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16
Nom to z ruchem zgoda. A dieta?? Są jakies specjalne wymagania?? czy mam jesc wszystko tylko mniej...
Dołączona grafika

#4
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3,979

czy mam jesc wszystko tylko mniej...


to tak na dobry początek. Wiadomo, że unikaj słodyczy, zmień biały chleb na razowy albo chrupki. Dużo warzyw, chude mięsko. nabiał.
Bedzie ok

#5
Loriette

Loriette

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68
Co do ćwiczeń to polecam 8 minut abs. (wpisz sobie na youtube) po pierwszym treningu będziesz czuła wszystkie mięśnie brzucha.
Inne ćwiczonko:
kładziesz się na plecach. I teraz na przemian przybliżasz lewy łokieć do prawego kolana. Kolano wędruje do góry jedynie pod kątem 90 stopni, reszta należy do brzucha. ^^

Zwyczajne brzuszki uprawiane systematycznie również poprawiają brzuch.
Dołączona grafika
loriette.photoblog

#6
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1,565
Heka justa516 :-D Widze że ty też masz problem z boczkami i brzuszkiem... :blush: ostatnio znalazłam fajne ćwiczenie na mięśnie brzucha. Kładziesz się na plecach uginasz kola pod katem takim jak ci wygodnie ;-) nostępnie ręce podnosisz do góryi podnosisz się w stronę kolan (jak w "brzuszkach") aż poczujesz że twoje mięście są brzucha napiete . Trzymają ręce w górze wytrzymujesz 1 min . ćwiczenie powtarzasz jeszcze 2 razy. Trzymam kciuki :thumbsup: za Twój sukces ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#7
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16
Dzięki za odpowiedź ;-) A długo stosujesz te ćwiczenia i są widoczne efekty :?: ? Bo ja niestety jestem dosc niecierpliwa i po jakims czasie gdy tych efektow nie ma to daje sobie spokoj... Coz brak wytrwalosci chyba... :-/

#8
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358

Dzięki za odpowiedź ;-) A długo stosujesz te ćwiczenia i są widoczne efekty :?: ? Bo ja niestety jestem dosc niecierpliwa i po jakims czasie gdy tych efektow nie ma to daje sobie spokoj... Coz brak wytrwalosci chyba... :-/

Z tą wytrwałością to właśnie zawsze najgorzej. Ale dziewczyny na forumku tak mobilizują, że i wytrwałość się znajduje.

#9
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16
Mam nadzieję ;-) Postanowiłam zaglądac tu codziennie i jak bedę wiedzieć nie jestem sama to bedzie mi łatwiej... A muszę do konca wakacji schudnąć chociaz 3 kilo... Licze na wsparcie :blush:

#10
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1,565
justa516, napoczątku to ma sie lekkie zakwasy mięśni brzuch ;-) to pierwsze efekty!! ale po tygodniu zobaczysz że kilka centymetrów ci ubedzie :clap: Ja w ciebie wierzę i wiem że ci się uda zgubić boczki ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#11
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16
Dzięki za wsparcie :lovers: W takim razie od dzisiaj zaczynam, bedę pisać jak mi idzie. Razem damy rade ;-) ;-) Tylko mam jeszcze pytanie, jak często ćwiczysz mila? Codziennie? i Czy te trzy powtorzenia to nie malo? z góry dzięki za odpowiedź ;-)

#12
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1,565
justa516, Codziennie :strong: Na początku 3 razy żeby przyzwyczaić mięśnie do wysiłku a po tygodniu zwiększasz do 4 ! i co tydzień o jeden raz wiecej ;-) NO to codziennie dajemy sobie znać czy misja "zgubić boczki" wykonana ;-)
Trzymam za ciebie :thumbsup: papa
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#13
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16
Wiecie co dziewczyny, to forum rzeczywiscie motywauje do pracy nad soba ;-) Już trzy dni nawet nie spojrzalam na nic slodkiego, ruszam się więcej i czuje się tez o wiele lepiej. Oby tak dalej;-) Dzięki za rady :lovers:
Dołączona grafika

#14
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1,565
Hejka I jak tam gubienie boczków mierzyłaś już ile straciłaś w talii??? To gratuluje 3 dni bez słodyczy :clap2:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#15
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16
Teraz mierzyłam że mam 86 cm w biodrach i tutaj głownie chcialabym schudnac... :blush: W talii mam 68. Od teraz będe sie mierzyc i pisac ile mi ubywa :grin:
Dołączona grafika

#16
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357

ja niestety jestem dosc niecierpliwa i po jakims czasie gdy tych efektow nie ma to daje sobie spokoj...

ja też mam probelmy z tym, ale poradzimy sobie jakoś.

to forum rzeczywiscie motywauje do pracy nad soba

Oczywiście, że tak. Jesteś wśród osób, które cię rozumieją i wiedzą przez co przechodzisz. Z nami warto się odchudzać ;-)

Już trzy dni nawet nie spojrzalam na nic slodkiego

:clap2: :clap2: :thumbsup: :thumbsup: gratulacje i oby tak dalej!