Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ina chudnie:))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3643 odpowiedzi w tym temacie

#1
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Opisze szybciutko co zjadłam dzisiaj bo później zapomnę ;-)
rano 6.15 kawa oczywiście bez cukru ,o 7.00 szklaneczka siemienia lnianego(to mi pomaga no wiecie....na co) o 8.00 jajecznica z 2 jajek bez chleba, parę łyków kefiru 1,5% koło 12.00 następnie o 14 obiadek malutki łosoś niestety bardzo malutki w folii a do tego kapusta kiszona gotowana z odrobina pieczarek jedną papryką zieloną i 1 cebulą oczywiscie mam to na 3-4 dni jako zapychacz na wypadek głodu. Kolacja po 17 dwie kromki chleba z foremki (jakiś ciemny prawie że czarny gdzieś tam błyskał słonecznik) posmarowany koncentratem pomidorowym(podobno bez konserwantów) no i na tym koniec .Podczas dnia wypiłam jeszcze jedna kawę i 2 herbaty czerwone no i oczywiście woda Muszynianka nie wiem ile ale około ½ litra.
Rano 30 brzuszków :-)



...



...



#2
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj na forum i trzymam kciuki za powodzenie Twojej diety:thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#3
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Na dzisiaj podobno koniec z żarełkiem.Juz po kolacji
1 śniadanie -serek bieluch z niewielkim ogórkiem zielonym i z pomidorkiem
2 śniadanie - kontrola z Urzędu :lol:
obiad- karczek duszony na wodzie z wczorajszą kapustą
kolacja 2 kromeczki chleba ciemnego z koncentratem pomidorowym i trochę cebulki
Zważyłam się - albo za mało jem albo rzeczywiście mam już 69 niby 2 kg mniej ale jakoś niedowierzam.Z suwaczkiem poczekam do niedzieli bo może to takie tylko chwilowe :-)

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

kolacja 2 kromeczki chleba ciemnego z koncentratem pomidorowym


tak mnie zastanawia ten chleb z tym koncentratem, jeszctak bo lubisz czy zamiast masła :hmmm:

dietkowo bardzo ładnie :thumbsup:

#5
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Jem zamiast masła bo taki suchy to ledwo wchodzi.Jem Go na kolacje żeby w nocy nie być głodną.I musze powiedzieć że o tej 17 wciskam na siłe w siebie ten chlebek ale jakbym go nie zjadła to pewnie atak na lodówkę murowany i to zapewne nocą

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Jem zamiast masła bo taki suchy to ledwo wchodzi


a to mądre , musze spróbować bo suchego tez nie lubie :-D

#7
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Chleba z koncentratem pomidorowym bym nie zjadła bo jego smak mnie odrzuca ale za to z musztardą czy cieniutko majonezem to owszem owszem. Koncentrat pomidorowy to tylko w zupce lub w innych potrawach ale sam NEVER
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Koncentrat pomidorowy to tylko w zupce lub w innych potrawach ale sam NEVER

Ja łyzeczkami potrafie ze sloiczka wyjadac, majonez i ketchup tak samo :icecream:

ina44, dietkowo slicznie - mam nadzieje , ze te dwa kilo w dol to bedzie w niedziele powod do radosci wielkiej :clap: :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#9
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
wczoraj 23.00 2 ogórki konserwowe :oops: nie mogłam zasnąć tak mnie ssało :-/
Koncentrat na chlebek daje całkiem przyjemny smak troche cebulki popieprzyć ja również sole troszeczke.Nie chce chudnąć tak gwałtownie bez soli itp. chce powolutku Stara juz jestem to szybkie chudnięcie nie bedzie korzystne ;-) Zmarszczki itp :-D Waga nadal 69 a nawet jakby leciutko przy 8 ;-) a to znaczy że do dnia odchudzania żarłam w nocy jak najeta -niestety

dzisiaj 1 śniadanie 2 jaja na twardo
2 "O" nic nie wzięłam
obiadek karczek wczorajszy duszony na wodzie i do tego buraczki czerwone
kolacja chyba jak zwykle bo nic mi nie przychodzi do głowy

#10
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Anusiak majonez to omijam z daleka bo uwielbiam ale wole nie dotykac wtedy zjadłabym nawet ....... bo z majonezem to wszystko wchodzi,ale musztarda dobry pomysł podobno pomaga w odchudzaniu :-D

#11
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Stara juz jestem to szybkie chudnięcie nie bedzie korzystne Zmarszczki itp


to ile ty kobieto masz lat, skoro uważasz się za taka starą :hmmm:

#12
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Ina pisala gdzies , ze 44- nie słyszalam , zeby ktos byl stary majac tyle lat :yikes:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#13
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
ina44, wpadłam się z tobą przywitać na twoim nowym blogasku :wave: . Musze poszperać, poszukać trochę informacji o tobie :mrgreen: Fajnie że do nas dołączyłaś i widzę że idzie ci super :thumbsup: :win:
Let's do it!

Dołączona grafika

#14
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Wczorajsza kolacja 2 kromeczki chleba razowego z pomidorkiem i zieloną cebulką micha sałatki pomidor ,ogórek zielony,zielona cebulka ,3 rzodkiewki,łyżeczka oliwy z oliwek,łyżeczka octu balsamicznego -pychotka
Tomsa no dobra ja nawet nie czuje sie stara :-D :lol: tak sobie napisałam ale gruba to się czuje ;-) No dobra kończe bo zamiast pracowac to siedze na forum.Wieczorkiem zasiąde do kompa w domku i zamiast jeść to bede czytać :-D

#15
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Wieczorkiem zasiąde do kompa w domku i zamiast jeść to bede czytać

Bardzo dobry pomysł :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#16
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Ina44 - Dzien dobry :-)

Swietne rozpiski - kolorowo, zdrowo i z pewnoscia smacznie :icecream:

#17
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Wieczorkiem zasiąde do kompa w domku i zamiast jeść to bede czytać :-D

ja też tak robię :mrgreen:

#18
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
1 śniadanie płatki fintess(czy one aby napewno fintess?)bo takie słodkie i dobre
2 dalsza kontrola z UC :-)
obiad nieszczęsny karczek bo zrobiłam więcej i zamroziłam z kapusta od niedzieli ale nic jej nie ma bo tam ani grama tłuszczu
kolacja jak wczoraj a sałatki zrobiłam więcej będzie jutro do pstrąga który właśnie zrobiłam w piekarniku z folii (matko kochana jak pachnie) a sałatke zawaksowałam to powinna być taka sama w smaku jak dzisiaj pychotka

#19
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Bardzo elegancka rozpiseczka :clap: ale kontrola z UC zamiast drugiego snaidanka? :hmmm:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#20
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ina44, no dietetycznie ładnie trzymam kciuki za dalszą dietkę :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych