Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja droga do celu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
366 odpowiedzi w tym temacie

#1
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Jeszcze raz wszystkich witam :wave: Od dzisiaj zaczynam moją drogę do celu i wielką walkę z kilogramami :strong: , którą i Wy toczycie. Tym którym się udało szczerze gratuluję :win: , a za tych co jeszcze walczą mocno trzymam kciuki :thumbsup: .
Dziś rano stanęłam na wadze i pokazało 111 kg. :clap2: :clap2: Tak, tak super całe 2 kiloski mniej ale.......?! :hmmm: Coś mi się wydaje, że to trochę za szybko. :hmmm: :hmmm: Albo to rezultat sobotniej imprezy i całej nocy tańczenia :taniec: albo ta gorsza opcja: mój przeciwnik kilogramek próbuje mnie zmylić,że niby tak łatwo z nim pójdzie, a dopiero pózniej pokaże pazurki :zdenerwowany: :hmmm:
Dołączona grafika



...



...



#2
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj na poczaku waga leci szybko a w jakim czasie zgubiłas te 2 kilosiki?
Zyczę wytrwałosci w dążeniu do celu :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#3
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Ważyłam się w czwartek i było 113, dziś patrzę a tu taka niespodzianka :mrgreen: pewnie masz rację tylko ciekawe na którym kilosku się zatrzyma. :usmiech5: Pozdrawiam i życzę udanego wieczorku :wave:
Dołączona grafika

#4
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
monika22, wielkie gratulacje za spadek wagi :win: :win: :win: i oby jak najdłuzej spadała sobie szybko :thumbsup:

#5
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
ina44, Dzięki. Zeby tylko nie dopadł mnie pózniej efekcik jo-jo :cry:
Dołączona grafika

#6
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
monika22, witaj, :wave:

zaczynam moją drogę do celu i wielką walkę z kilogramami , którą i Wy toczycie

ja tak sobie myslę, że to nie będzie walka, ale coś przyjemnego, coś co bedziesz robić z przyjemnością i wielkim zapałem. Tak sobie zakoduj w główce, bo jak będziesz "walczyć", to nic z tego nie wyjdzie. Trzymam kciuki za Ciebie Moniczko. :lovers:
Dołączona grafika

#7
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witam
a jaką dietę stosujesz?????????

#8
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
wiki77, na razie to żadnej :-/ pracuje nad jedzonkiem i od nowa ćwiczę :strong: . Czyli to samo co kiedyś robiłam jak chudłam. Jeśli teraz to nie pomoże to będę myślała o konkretnej dietce. Niestety nie znam się na nich więc jak co to będę prosiła Was o pomoc ale narazie dam sobie szanse bez jej korzystania. A tak wogóle to słyszałam, że z tymi dietkami to różnie bywa bo się chudnie jak się ją stosuje a jak przestanie to waga powraca podwójnie :blink:
Dołączona grafika

#9
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów

to nie będzie walka, ale coś przyjemnego

jak tak pomyślę to w sumie masz racje :clap2: lepiej robić to dla przyjemności niz dlatego bo sie musi. pozdrawiam :-)
Dołączona grafika

#10
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
monika22, ja niestosuje zadnej jakiejś wyszukanej czy specjalnej diety
poprostu staram sie ograniczyc wszystko co kaloryczne

i najważniejsze DUŻO ĆWICZYĆ

na pewno Ci sie uda

#11
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Wpadłam dziś na niedługo bo piatek zbliza się wielkimi krokami a mnie szykuje się egzamin na uczelni i wypadałoby się trochę pouczyć :blink:. Jedzonko kontroluję i oczywiscie cwiczę. Jak narazie wszystko ok. Z wami jednak jest łatwiej :-). Buziaczki za to Wam się należa :->
Dołączona grafika

#12
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, witam Cię ciepło i serdecznie, masz wiele racji, ale ... zawsze jest ale, sądzę że nie wystarczy tylko ćwiczyć i nieco zmienić sposób odżywiania. Sądzę ze sama dojdziesz do wniosku że musisz przyjąć zasady. Boję się ze bez nich nie uda się wytrwać w tym całym wysiłku. To moje zdanie oczywiście , zrobisz jak zechcesz . Tym czasem gratuluje Ci dwóch rzeczy - spadku wagi i odwagi . Nie łatwo jest nawet na forum stanąć i powiedzieć jestem jaka jestem , to działa początkowo jak pręgierz , ale zapewniam Cie , nikt nie będzie tutaj wyśmiewał, szydził, znajdziesz tylko życzliwość i pomoc. Zobaczysz. Ja osobiście gubię swoje naddatki metoda o jakiej Ci wspomniałem i w sumie są efekty... początkowo były super szybkie , teraz powolne ale do przodu, a co najważniejsze moja dieta myśli za mnie o efekcie jojo :mrgreen: PozdrawiamCie i zachęcam do pisania o swoich kłopotach i sukcesach... :grin: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#13
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
JAZOO, Dzięki :-) Przegłądałam ta twoja dietke i na pierwszy rzut oka :oczy2: wygląda nawet w miare, tylko,że bardzo długo się rozciąga. trzeba naprawde miec dużo silnej woli. Narazie pozostane przy tym co jest, a pózniej zobaczymy co bedzie. Trudno zmieniam swoje nastawienia i niestety jestem taka osoba, która musi sie spazyc i przekonac na własnej skórze :-/ Masz wieksze doswiadczenie niż ja i wagowo tez jestes blisko mnie więc wiesz juz co i jak i napewno masz racje :hmmm: Trzymam kciuki :thumbsup: za twoją dietke i za ciebie. Pozdrawiam :lovers:
Dołączona grafika

#14
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, będę szczery, tu nie trzeba się sparzyć czy coś takiego. Mnie osobiście wydaje się , że nasz gatunek ( odchudzaczy) to w większości ludzie którzy maja tendencję do tycia i argument o długości diety , hmmm rozmywa się , nie wiem czy masz swiadomość , że jeśli chcesz być śliczna i powabna i kusić facetów :smiech3: to niestety skazujesz się na stały dozór nad samą sobą, dlatego wybrałem moją dietę , nie liczę kalorii, wagi nie używam , chyba że do ważenia grzesznego cielska, :mrgreen: a dieta pilnuje sama się i mnie przy okazji, bo zachowując tryb zalecany w efekcie końcowym unikam jojo i dbam samoistnie przez jednodniowe diety późniejsze... Wybór nalezy do Ciebie i co do diety i do zakresu stosowania, po prostu chcę zaoszczędzić Ci stresu i czasu. Ty jesteś swoją szefową :-) Pozdrawiam :mrgreen: :thumbsup: :lovers:
Dołączona grafika

#15
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
monika22, na pewno dasz rade ja trzymam kciuki :thumbsup:

pisz jak Ci idzie i jakie cwiczonka wykonujesz może cos zgapie :tongue:

#16
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam was wszystkich wieczorkowo :wave: Cały domek juz wysprzątany, pranko i prasowanko zrobione :clap2: i nawet juz prawie nauczona na egzamin. :fun:

jakie cwiczonka wykonujesz może cos zgapie

Sabinko w sumie to nic nowego i specjalnego rowerek :dumbells: brzuszki i przysiady. Oj strasznie mnie po tych przysiadach kolana bola :myśli1: a tak to staram sie ruszac jak najwiecej chodzic, sprzatac i wogóle nawet do sklepu zamieniłam moje kochane autko na nózki :smiech3: Wczoraj nawet skakałam na skakance ale za duzo to nie naskakałam :jupi: bo:
-nogi mi sie o nia platały :grin: :hmmm:
-sasiad przez okno dziwnie sie na mnie patrzył :oczy2: :oops: i głupio mi sie zrobiło
Dołączona grafika

#17
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
monika22, oj to widze ze sie odtro wziełaś za ćwiczonka
a ile na tym rowerku jeździsz ?
ja na skaknace nie mam gdzie skakać a troszke bym poskakała :jupi:

#18
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

ja na skaknace nie mam gdzie skakać a troszke bym poskakała :jupi:

a w ogrodku?????
Monika trzymam mocno kciuki za dietke :thumbsup:

#19
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

a w ogrodku?????


:smiech3: :smiech3: :smiech3: moi sasiedzi by tego nie zrozumieli

#20
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Skakanka to mi się kojarzy z naszą Asiulą :mrgreen: :mrgreen:
Monika widzę ,że dzionek zaliczony wzorowo :thumbsup:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych