Skocz do zawartości

Zdjęcie

zdrowy posiłek każdego dnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
kaszubanna

kaszubanna

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
"Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz".

To święte słowa!
Każdy wie, że należy jeść to, co podstawowe i ważne dla naszego organizmu, bo nasze ciało potrzebuje podstawowych składników odżywczych, by mogło być silne i zdrowe.
W naszym odżywianiu WAŻNA JEST JAKOŚĆ, A NIE ILOŚĆ.
Prawda ta jest niby oczywista.
Ale jak to zrobić? Ja znalazłam na to sposób.
Znalazłam ZDROWY, SZYBKI i TANI POSIŁEK.
Warto spróbować!!! :>



...



...



#2
tutku

tutku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 postów
Ja polecam robienie sałatek. Wystarczą 2 listki kapusty pekińskiej (trzeba ją poszatkować) do tego tuńczyk, kukurydza, pieprz, ciut soli i jogurt naturalny. Wymieszać i gotowe:)
w nowym roku osiągnę wszystko co chcę!

#3
airulus

airulus

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Ludzie w dzisiejszych czasach zapominają o podstawach zdrowego trybu zycia. Ciągłe zaganianie i brak czasu powoduja że niemają czas na śniadanie. a teraz na rynku jest taki okres że wszędzie jest pełno świeżych warzyw: pomidory, ogórki, rzodkiewka, cebulka, szczypiorek, a nawet papryka. Np te twarożki hochlanda z grubo krojonymi warzywami - możesz wziąć wszędzie, bo mają wygodne pudełko i dobrą konsystencję. Ja sobie biore do pracy na sniadanie dokupuje tylko bułeczkę
  • Joachim Kolar lubi to

#4
patinsonek

patinsonek

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Zgadzam się, dlatego codziennie zjadam muesli na śniadanie odżywia i nie zapycha jak pieczywo :P

#5
Ala_Jan

Ala_Jan

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
Na szczęście ja mam pod nosem Organic Farmę Zdrowia i codziennie mogę zrobić zdrowe zakupy. Bo z jednej strony takie chociażby musli uznawane jest za powszechnie zdrowe, ale jeśli jego podstawą nie są produkty naturalne - organiczne, to ciężko tutaj mówić o prawdziwych wartościach odżywczych! Zwłaszcza, jeśli wybieramy musli z płatkami czekoladowymi, które pełni funkcję raczej deseru niż pożywnego śniadania i jest prawdziwą bombą kaloryczną. Poza tym warto czytać etykiety, bo tam często dominuje "magiczna" litera E. Myślę, że w tym wszystkim jest ogólnie większy problem, który polega na braku odpowiedniej wiedzy...I potem wychodzą takie kurioza, jak fakt, że McDonald zaczyna się lansować na zdrową żywność! Podsumowując, myślę, że już w szkole podstawowej przydałyby się lekcje z dietetyki!
  • Joachim Kolar lubi to

#6
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

z jogurtem można dużo eksperymentować ;)


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych