Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomocy moze ktoś mi pomóc????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mamcia1

Mamcia1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Hej.
Poszukuję wsparcia, że ktoś pomoże mi hm w doborze diety??? Jestem w tym totalnie zielona bo szczerze to dieta nigdy nie była mi potrzebna gdyż zawsze miałam 16 kg niedowagi. Nawet po pierwszej ciąży... Rok temu urodziłam drugiego smyka i tu został problem bo mimo ze przez całą ciążę jadłam przeważnie owoce to przybyło i zostało mi więcej niż podczas pierwszej ciąży z córą gdzie jadłam lody tonami, popijałam colą.... w ogóle nie zdrowe jedzenie i choć przytyłam wtedy 20 kg to po ciąży raz dwa mi znikły i nawet nie ćwiczyłam wiele bo miałam cc. A teraz mam straszne boczki, brzuch, uda wielkie że aż wstyd...
Niby wszyscy mówią że teraz fajnie wyglądam jak przybrałam ale ja się bardzo źle czuję Po tej ciąży z syniem nie mogę zgubić i powiem szczerze nie jestem zbyt systematyczna choć ćwiczyć też zbytnio nie mogłam bo tu też miałam cc, potrzebuję wsparcia i wiem że wtedy będę miała motywację...
Jest ktoś kto mógłby mi pomóc??



...



...



#2
czemubynieja

czemubynieja

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
ja wprawdzie nie mam zbyt wiele do zrzucenia ale 5kilo to zawsze cos..moze nie jestem dietetykiem ale w zeszlym roku przez 3miesiace chodzilam do dietetyka w Naturhouse i z 58 kilo zeszlam na 52 wiec jednak podzialalo.Niestety po rozpoczeciu antykoncepcji hormonalnej przybralam 8kilo i teraz sie z nimi borykam ponownie;/ Poniewaz nie moglam usystematyzowac posilkoww i ograniczyc podjadania postanowilam zalozyc bloga dla lepszej kontroli oraz dla wsparcia ze strony innych walczacych.Jedyne co moge to zaprosic Cie do odwiedzin..bede systematycznie wklejacc diety ktore owczesnie stosowalam w Naturhouse wiec moze sprobujesz i Ci pomoga;) pozdrawiam ;) czemubynieja. blogspot. com (po kropkach nie ma spacji , niestety inaczej nie moglabym wkleic linku)

#3
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Mamcia1, zaglądasz jeszcze na forum? Może będę się produkował na daremno więc daj znać czy tu zaglądasz :-P

Poza tym dziw mnie bierze, że nikt się w tym temacie nie pomógł mamci1 :bicz:

Pozdro

#4
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

dietetyk dobeirze ze względu na warunki pracy i waruki fizyczne oraz czy na coś chorujesz, wizyta u niego jest bezpeiczniejsza niż doradzanie przez internet


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych