Skocz do zawartości

Zdjęcie

potrzebuję pomocy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#21
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

shashua dobre z tym zdjęciem ja kupiłam krem antycelulitowy z avonu i naprawde działa ale przy regularnym stosowaniu a u mnie z ta regularnością to kiepsko :blush:


Ja z avonu mialam na biuscik, to dzialalo.. ale faktycznie przy regularnym stosowaniu.. Ech, ja nie lubie codziennie wklepywac balsamu. Za leniwa jestem :roll: A szkoda..



...



...



#22
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja też na poczatku sie smarowałam a potem klapa :grin:

#23
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
A ja smaruję na biust z avonu i działa oczywiście...z tymi na celulit to wcale w to nie wierzę i raczej stosuję nawilżające, ewentualnie ujędrniający Nivea Q10.

#24
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Hm, a ja nie rozpatruje kremow na cellulit w kwestii dziala czy nie - wazne, ze poprawia wyglad skory, bo to sie dla mnie liczy. W calkowita redukcje nie ma co liczyc.. ale chociaz ladne ujedrnienie, wygladzenie skory.. ;-)

#25
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
hej dziewczyny, ładnie to tak? ja ja pytałam w dziale o kosmetyki to cisza :-| , zadna sie nie odezwała a co ja widzę ?-rozgadały sie tu na całego :lol: haha :->

#26
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Heh, faktycznie, jakos tak wyszlo :mrgreen:

#27
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Becia,czy Ty masz jakiś problem z kosmetykami? Napisz proszę ,bo może masz jakies ciekawe pomysły?zadlądam dziś wszędzie na forum,ale chyba nikogo nie ma,wszyscy na łonie ,i nic dziwnego bo nareszcie ciepło :clap:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#28
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
tylko w dziale kosmetyki pytałam czy macie jakies sprawdone i nikt nie odpowiadał a tu się rozpisałyście na całego i już co nie co wiem , dzięki za zainteresowanie :->

#29
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Wcieram,wklepuję,masuję, roluję,,nie pamiętam kiedy tyle czasu poświęcałam sobie i czekam na efekty ;-)
przecież nikt nie twierdził,że to będzie proste
czuję,że jak opuszczę choć jedno smarowanie,masowanie,to potem poleci wszystko,spacery,bieganie,dieta i diabli wezmą moją silną wolę
brrrrr
Dołączona grafika Dołączona grafika

#30
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja też muszę zacząć się "kręcić" koło swojego brzucha, żeby jakoś płaski się zrobił. Brzuszki i takie tam. No, muszę się zmobilizować do jakiegoś ruchu..
A tak w ogóle to trzymam kciuki!

#31
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
shashua, najgorsze co mozna zrobic to odpuscic sobie raz, drugi trzeci. I tyczy sie to wszystkiego - pozniej jest cholernie ciezko sie zmobilizowac na nowo.. :roll:

#32
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
dziś,kochani,mamy dzień matki -w prezencie od córki dostałam ujędrniający żel pod prysznic i serum na brzuch i pośladki :clap:
wiedziała córcia moja,czego mi potrzeba :-D
pewnie będzie pilnować smarowania......... :lol: :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#33
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Heheh, fajnie, ze cora taki prezencik Ci dala :mrgreen: Wiedziala co sie przyda :lol:

#34
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
niektóre tubki z mazidłem mi się kończą :cry: , trzeba pobiegać po sklepach ,może coś nowego w oko wpadnie?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#35
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Ej dziewczyny, a oprócz dietki coś cwiczycie?
Dołączona grafika

#36
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
marsze,bieganie i trochę jogi-ale są tu dziewczyny(i nie tylko ) bardziej oblatane niż ja-jakieś specjalne zestawy ćwiczeń mają ,ale tego nie próbowałam :-(
Dołączona grafika Dołączona grafika

#37
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
shashua, a jak te mazidla sie sprawdzaly? Pomogly?

#38
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
w zasadzie to wielkiej różnicy nie widzę,ale wcieram i masuję i roluję ,tak jakby się ściągało powoli, :hmmm:
to będzie proces dłuuuuuuuuuugofalowy.. ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#39
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Dzisiaj widziałam taką dziewczynę w krótkich spodenkach. jej, jakie miała sliczne nogi, zero cellulitu . ja tez tak chce :cry:
troche im zazdroszcze, ale tez troche mnie to motywuje, jak widze te mini ech, ja tez bede kiedys takie nosic :whistle:
Dołączona grafika

#40
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
chatton_atomic, jak schudniesz swoje to napewno :-D

shashua, musisz uzbroic sie w cierpliwosc niestety to musi potrwac )))) ale bedzie dobrze zobaczysz
Dołączona grafika
[/url]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych