Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hej ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Manuela

Manuela

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Witam wszystkich użytkowników, jestem nowa na forum.
Udało mi się samej schudnąć 17 kg, ale sporo jeszcze mi zostało, zaczyna mi brakować motywacji, dlatego zdecydowałam się na forum, wierzę że z Wami będzie mi łatwiej.



...



...



#2
Kasiek

Kasiek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Jak ci sie to udało boże ja juz tyle się męczę

#3
Manuela

Manuela

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Witaj, no cóż, dieta i ćwiczenia. I pozytywne nastawienie. To wystarczyło. Nie jadłam nic smażonego, pieczonego, tylko i wyłącznie gotowane chude mięso, warzywa najlepiej surowe, ewentualnie gotowane, zupki lekkie niezaprawiane mąką ani śmietaną... To wystarczyło do tej pory. Ale teraz mam jakiś kryzys i nawet nie chce mi się ruszać dalej. Muszę się zebrać i działać.

#4
Kasiek

Kasiek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Boże ale powiedz czy stosowałas jakąś diete czy poprostu tak jadłas jakiś dukan czy cokolwiek wiesz kiedyś brałam meride tablketki i spadłam 36 kg w 5 tygodni ale wróciło mi 40kg w mig

#5
Manuela

Manuela

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Nie, nie stosowałam żadnej konkretnej diety, po prostu jadłam tylko to, co chude i lekkostrawne.

#6
Kasiek

Kasiek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Naprzykład podaj co jeden dzień

#7
Manuela

Manuela

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Np wstawałam zazwyczaj o 8 rano, 30 minut ćwiczeń, przysiady, brzuszki, w miarę moich możliwości, potem się kąpałam, i jadłam śniadanie, np dwie kanapki bez masła z samą chudą wędliną, ok 11 zjadłam mały jogurt naturalny, ok 14 obiad, np gotowane udko z kurczaka i do tego gotowana marchewka lub gotowany buraczek, ok 17 jadłam kolację zazwyczaj również mięsko chude gotowane z warzywami. Jak potem na wieczór byłam głodna to zazwyczaj jadłam jogurt naturalny bądź surową marchewkę. Poza tym sporo jeździłam rowerem, mieszkam na wsi i zamiast jechać do miasta po zakupy autobusem lub samochodem to jechałam rowerem a mam ok 5 km w jedną stronę. Starałam się jeździć co najmniej 2 razy w tygodniu, choćby tylko po jeden chlebek, byleby się ruszać. A waga sama leciała w dół.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych