Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zrzucenie 18 kilo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ayuni

Ayuni

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witam. A więc, jestem Gaba i mam sobie 15 lat. Aktualnie jestem w trzeciej gimnazjum. Bardzo chciałabym schudnąć... Mierzę 170 cm wzrostu i ważę 78 kg ;( Moim marzeniem jest ważyć 60 kg... Próbowałam kilka razy podchodzić do odchudzania ale z marnym skutkiem. Problemem jest to, że prowadzę bardziej leniwy tryb życia. Szkoła -> dom. Mam astmę, więc wszystkie ćwiczenia wysiłkowe typu bieganie, czy nawet skakanie odpadają. Śniadanie zazwyczaj jem koło 6:30, są to płatki z mlekiem (dosyć dużo :<). Drugie śniadanie jem w szkole, jest to kanapka, drożdżówka lub obwarzanek, przeważnie o 9. Czasem dochodzi do tego baton, czekolada, albo cukierki. No i oczywiście sok do picia. Obiad jem o 13:30 - po powrocie z szkoły, a jeśli kończę później to koło 16. Jem tylko jedno danie, dosyć dużo. Później oczywiście słodycze, słodycze i jeszcze raz słodycze... Kolacje jem koło 20, później ewentualnie coś słodkiego ;( Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, więc proszę Was o radę... I w miarę możliwości ... niech to nie będzie zbyt radykalne, bo obawiam się, że jeśli na raz odrzucę wszystkie przyjemności to długo nie wytrzymam xD Jeśli chodzi o specjalne przygotowywanie obiadów, żeby były niskokaloryczne, to raczej się nie uda, bo moja mama kompletnie nie interesuje się moimi staraniami ._.



...



...



#2
Ayuni

Ayuni

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Rozumiem, ze nie moge liczyc na odpowiedz. Sama sprobujr sobie poradzic... Trudno, prosze o zamkniecie tematu.

#3
rod079

rod079

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
nie no nie ma co zamykać tematu tylko na początek jedz mniej to pomaga i zacznij się coś ruszać bo z siedzenia przed kanapą tylko "dupa rośnie" :)

#4
Halina61

Halina61

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witam,
na zrzucenie kilogramów mogę polecić dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Polega ona na 2 etapach diety :1) dieta owocowo -warzywna 2) dieta makrobiotyczna (wzbogacona o kaszę, ryż...). Pozwala ona oczyścić organizm z toksyn ;-) Przy tym trzeba pamiętać o ruchu! Rower, Basen oraz popularne "Kijki" ostatnio powinny pomóc. Powodzenia! :thumbsup: :strong:

#5
nina55

nina55

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
podziwiam Cię :) 18 kilo to sporo

#6
Marysia Jadlik

Marysia Jadlik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Ayuni i jak ? dajesz radę ? czy :po dupsku: masz jakieś postępy
Diety Diety Diety ! czy dam radę ? orety ! :)

#7
mikolaj

mikolaj

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Też jestem ciekawy jak Ci poszło. W pół roku można wiele...

#8
xpert

xpert

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Na co wy liczycie? Że gdy nikt jej nie próbował pomóc, ona po ponad pół roku wam powie efekty? Wątpię.

#9
Marysia Jadlik

Marysia Jadlik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Ja bym jej chętnie pomogła ale niestety na diety.pl trafiłam dopiero kilka dni temu... :crazy: no cóż może Ayuni się jeszcze pojawi...
Diety Diety Diety ! czy dam radę ? orety ! :)

#10
mikolaj

mikolaj

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
xpert - jak ktoś chce to znajdzie. Na forum dużo przydatnych rad, wystarczy poszukać i znaleźć coś dla siebie...

#11
xpert

xpert

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Zgoda znajdzie, jednak opisała swój "przypadek" celowo, po to by ktoś jej pomógł. Jest w konkretnym wieku, waży konkretną wagę i to nie jest to samo, co kobieta w wieku 30stu lat.

#12
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
My tu gadu gadu a nie wiadomo czy Ayuni jest jeszcze z nami ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych